• Efes Pilsen
    8.3k
    Upravo tako. Iskoristio je klub kao rehabilitacijski centar, reprezentaciju kao kondom. Ja bi mozda i razumio da mu je obecano ne znam ni ja sta, on u top formi, ali ne moze sve sam.
    Nabrao si milione, kunes se u tog Hajduka svaki put kad zines, jednom nogom si u nogometnoj penziji i onda radis ovo..
  • bongo
    842
    Puca mi kifla za tovare, ali uvijek guštam kad su u ovakvim problemima :love:
  • GOAT
    1.2k
    pa ne znam.. mislim da je svima bilo ocito kako se Perišić vratio da odradi rehabilitaciju i da im pomogne koliko može i to je odradio.

    E sad njima dolje je prezentirana priča o povratku iz velike ljubavi, igranje za 1 euro, dite kluba bla bla i u toj silnoj euforiji su se pogubili s realnošću i sad su im svi krivi i još je sramotna cinjenica da su ga molili i puzali na koljenima da im se vrati a sad mu leđa okrecu.

    A sto su oni napravili za njega? Crtali kurceve koji predstavljaju igrače na transparentu, pozivali ga na razgovor na poluvremenu? Doveli istog ako ne i lošijeg trenera, od pojacanja nista, sportski direktor sa 0 dana radnog staža ne zna gdje glavom udara..

    Čovjek ima ambicije van te prcije, zna da moze bolje negdje drugdje i vidio je realnu sliku kluba i da tu nece skoro na bolje. Samo je rekao ono sto svi mi vidimo osim njih i ne zele si to priznati jer je zivjet u zabludama ljepše.
  • Captain America
    17.6k
    Neki se čude Perišićevoj odluci, a dobri naš Miro je ekskluzivno doznao večer prije objave dolaska dolje da Periju boli kifla za Hajduk.

    Majstor im je godinu dana ranije na dočeku doslovno rekao da će se vratiti, ali da ne zna kad :lol:
  • Daliban
    1.6k
    Čovjek ima ambicije van te prcije, zna da moze bolje negdje drugdje i vidio je realnu sliku kluba i da tu nece skoro na bolje. Samo je rekao ono sto svi mi vidimo osim njih i ne zele si to priznati jer je zivjet u zabludama ljepše.GOAT

    Ma kakve ambicije ima? Pa Perišić u ovom Hajduku ne može igrati jer nije dovoljno dobar. Frajer se ponio kao zadnji šupak, ne znam što ga imate potrebu prati. Ako Perišić misli da je Hajduk trenutno ispod njega, onda je delulu. Došao u HNL i HNL ga pojeo, a pola vremena ga i puštao da igra bez duela pa opet nije ništa napravio.
  • Paggini
    19.7k
    Perišić je šupak, a Hajduk je najgore vođeni klub u svijetu kad se gleda budzet u odnosu na rezultat.

    Zaslužuju jedno drugo.
  • GOAT
    1.2k
    kakve ambicije? Arapske pare, inter ga je trazio i na kraju krajeva ima ambiciju igrat i zivjet u normalnim okolnostima.
  • Omake
    2.5k
    High on Schadenfreude cijelo jutro.
  • Logistika
    1.3k
    "...maži palačinke sa DalićeN..." :)
  • Mihaljević
    9.8k
    Perišić se odpočetka nametnuo kapetanski, što je sigurno udarilo na ego "gazdama" svlačionice, Perišić je prema člancima ukazivao na probleme igrača, koje i svaki normalan čovjek vidi, ali njima smeta jedino istina ovdje, žao mi je što je takav igrač morao obući taj dres, jer mu taj dres nije ništa dobro donio u karijeri.
  • Nogo
    3.6k

    Možda ga je netko nazvao na telefon pa zajebavao ili su iz Barcelona okrenuli krivi broj.
  • Shane
    185
    Nemoguće da je Barca>najvećeg kluba u svemiru i okolici
  • don
    5.6k
    pa to nije ništa čudno i neobično da te zove trener koji te je već trenirao i tad bio zadovoljan s tobom.

    Sigurno ga nisu preporučili skauti Barcelone :grin:
  • Tom Hanks
    3k
    Pa onda ti očito ne puca kifla za njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.