• jedan u nizu
    8.2k
    Ma apsolutno, ja nemm ništa protiv tog psovanja, deranja, j**anja majki sucu. I nama je uvijek sudac kriv i nama je uvijek krivo dosuđen faul.

    Meni se samo gade oni navijači koji nakon tekme 15min stoje na ogradi i vrijeđaju igrače, pljuju ih i gađaju ih onime što im dođe pod ruku.

    Siguran sam da kod nas na zapadu ima više kmečavaca, seratora, izbornika i trenera, rasista i nacionalista nego na nekim stadionima.
    Ali do sad nisam nigdje skužio da netko stoji na ogradi zapada i toliko dugo radi takve scene.
    Prođi, pokaži srednjaka, uhvati se za muda, j*bi im majku četničku, šiptarsku, cigansku, i prođi dalje. Nemoj liječiti frustracije na takav način :sweat:
  • austrijanac
    4k
    Ma apsolutno, ja nemm ništa protiv tog psovanja, deranja, j**anja majki sucujedan u nizu

    Moj stari, otkad se sjećam - cca 25 godina, pohodi gledat utakmice koje nemaju veze s vezom, bile seoske, prva liga ili koja god.

    Kaže nema tog Normabela koji ti olakša tjedan nego kao sucu jebat mater nedjeljom.


    Tako da sve te stvari su dio nogometnog folklora i drago mi je radi toga.
    Da ne postanemo kao zapad.
  • Zagi
    7.6k
    Moja žena je jednom u životu bila na Maksimiru.
    Dinamo - Brann 1:1.
    criticus

    Heh a jesi našao tekmu i tajming.
    Brann,Auxerre i Heerenveen. Tri najgore.
  • DiddyGuela
    2k


    Brann se igrao u Bergenu.
    Moj najgori moment je bio Werder u Zagrebu
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Začuđuje me poprilično velik broj negativnih komentara za Baturinu jucer. Odigrao je sasvim korektnu utakmicu, Pjaca je spomenut možda u 2 komentara, Sucic također u jako malo komentara, čak i Petko je manje spominjan nego Baturina za jučerašnju tekmu u lošem svjetlu. Baturina jucer razigravao, ubrzavao igru, 10 puta je dao Pjaci loptu 1 na 1 da ide, al nijednom Marko ništa nije napravio. Bio je miran na lopti Martin, ali bez nekog većeg učinka. Kod gola je čak ključnu rolu odigrao, pretrčavanjem i propuštanjem jake lopte, tako je odvukao 2 igrača i hoxha je ostao sam ko duh. Nemojte tako lako hejtat našeg najboljeg igrača nakon jedne sasvim korektne partije, ne mora svaku tekmu imat 10 driblinga i gol ili asist, to je nerealno ocekivat od bilo koga. Nije prošao ni prave pripreme jer je bio na reprezentaciji gdje je bio šikaniran, pa je zbig toga propustio prva 2 tjedna. Tek će uci u pravi ritam i biti najbolja verzija sebe, a i sad je na jako dobroj razini
  • scooniepenn
    3.3k

    Ti stvarno ovakvim upisima pokazujes koliko ne razumijes nogomet i kako stvari funkcioniraju. Imali smo potpunu kontrolu cijelu utakmicu, slozili su nam jednu jedinu sansu. Mi smo s druge strane imali 5 do 6 jako dobrih sansi i mimo zabijenih golova, kombinirali smo jako kvalitetno i za ovu fazu sezone kombinatorima je bilo jako dobra. Sto bi ti majstore htio na gostovanju kod jednog od glavnih konkurenata u ligi u drugoj natjecateljskoj utakmici?
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ne znam, meni je to sve ok, dok je god u nekoj razini "prihvatljivog" znači da se doslovno ne gađa i udara igrače. Psovanje, vikanje i vrijeđanje mi je sasvim ok. Sve je to dio "navijačkog folklora". Ajde dobro, eventualno neka vikanja poput psovanja mrtvih majki su mi isto nepoželjna, ali bio bih licemjer da se zgražam na takvo ponašanje, a ja sam svašta na tribini izgovarao kroz svoje odlaske na utakmice.

    Meni je uvijek prva asocijacija na takav pritisak sa domaće tribine Rujevica. Bio sam par puta tamo na istoku, kako je bolja polovica od tamo, pa iskoristim priliku kad sam u Rijeci i odem na utakmicu, tamo se na svako približavanje igrača ili suca tribini viče, dere, psuje, vrši pritisak. Kad sam prije koju godinu bio na Rijeka - Istra, nije bilo ženskog člana obitelji istarskih igrača koji nije bio spomenut, sudac je konstantno bio na piku iako je Rijeka dobila 4:1, a tribina je konstantno pjevala. Uvijek radije biram takve atmosfere i okruženja, nego nekakve beživotne atmosfere poput Koprivnice.

    Neka takvih stadiona i publike, uvijek je slađe pobjediti.
  • Zagi
    7.6k
    Miro, očekujemo puno od Martina ove sezone. Znamo da može.
    Vrijeme je da postane nositelj u punom smislu te riječi.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro ali postoje neke granice civiliziranosti.
    Ne možeš doslovno pljunuti na Mohu jer je eto , blizu.
  • Paggini
    19.6k


    Pa ja nisam vidio da je bilo nekih negativnih komentara, više je išlo.u smjeru da je bio indisponiran u utakmici, što u prijevodu znači da nije imao 7,8 probijanja linije, ljutih dodavanja u gol šanse i slično. Jučer je odigrao dobro, solidno kontrolirao vezni red s Misicem, ali problem je što nas je naviknuo na izvrsno, jebiga.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ja mislim da Martin jednostavno nije kompatibilan sa Petkovićem.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Baturina je odigrao OK utakmicu, mi smo malo razmaženi jer nas je naučio na top izdanja. Meni jedini koji su podbacili jučer su Sučić, Pjaca i Petković. Ne znam jeli trebalo Hoxhu prije Pjace vaditi, možda je pao sa snagom pa zato. Zamjena Sučić-Ademi je odlično pogođena.Možda je i Kule trebao prije ući.
    Sve u svemu, važna pobjeda, Osijek je odigrao jako dobru utakmicu. Gledao sam ih protiv Zire, ovo jučer je bilo dvije razine više.
  • Zagi
    7.6k
    Za par tjedana nas čekaju ključni ogledi sezone.
    Ova utakmica osim ligaških bodova služi i za tempiranje forme.

    Vjerujem da bi zamjene bile nešto drugačije tempirane da je sredina sezone.
  • Crusades1986
    11.9k
    Meni je bitan napredak u odnosu na prošlu sezonu, a on je vidljiv. Defanzivno pogotovo, ofenzivno može još bolje, nadam se da i bude.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Za par tjedana nas čekaju ključni ogledi sezone.Zagi

    Za tjedan :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.