• IvanS
    161
    Drago mi je da je Ademi jučer odigrao dobro, za ulogu kakva je jučer je idealan i ne treba ni njemu ni nama ništa više od toga. Ulazak s klupe zadnjih 20 minuta u utakmicama u kojima treba promijeniti tempo i donijeti dozu agresije u sredinu.Klenx

    Slažem se, Ademi je jučer baš donio ono nešto. Imao je dobrih driblinga, ulazio čvrsto u startove i izlazio kao pobjednik.
    Svakako je unio živost.

    p.s. Špika jučer dobar. Opasan šut kojeg je Čavlina jedva izvadio, a prije Riletovog gola je u teškoj situaciji uklizao i od stative se odbila lopta.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Za sve koji su ogorčeni rezultatom i dinamovom predstavom.

    U zadnjih 20 ligaških susreta u osijeku, dinamo je sa više od gola razlike pobjedio točno 4 puta.
    Pazite, to je period od 22.2.2015.godine do jučer.

    u istom periodu, dinamo je u osijeku bodove gubio čak 12 puta, znači u 60% utakmica.
  • don
    5.5k
    prebacite na 40:40 i uživajte u ciloj minuti kmečanja :halo:
  • Zagi
    7.6k
    Svaka čast i Čavlini na onoj obrani. Onaj potpuno neočekivani odbijanac te lako uhvati na krivoj nozi.
  • DiddyGuela
    2k


    Osijekov gol je pao najprije nakon Suciceve mlake reakcije u obrani gdje pogledom ispraca svojeg igraca pa odmah iza toga Misic sporo reagira tj. ne preuzima Limu.

    Sucic jucer u vise situacija indisponiran i ispod nivoa. Nema veze, događa se i boljima. Zato je bitno imati sirinu i kvalitetu na klupi.
  • DrawTube
    4.7k
    ovaj video je zlato

    Sad u HDu vidim, čim bi bio prekid podno Istoka nekoliko likova silazi i trči 5 redova dolje samo da bi krenuli pičkarati po našima hahaha, rekao bih da je i jedan od one trojice s podcasta im
  • jedan u nizu
    8.2k
    Neke stvari mi nisu jasne.

    Zašto šarani toliko mrze Ristovskog? Da li je u pitanju neki poseban incident (kao npr Livajino udaranje zastavice i slavlje pred armadom) ili jednostavno zato jer je takav tip osobe, srčan, populist, nabrijanović (kako god ga želite etiketirati).
    Jučer su mu zviždali kod svakog dodira s lotpom, ciljano su ga gađali papirićima i j**ali mu majku.

    Kako su Osječani tako naglo poprimili tovarski sindrom u kmečanju, gadljivosšću ponašanja 'običnih' navijača prema sucima i protivničkim igračima? Da li su nakon Bjeličine ere se toliko umislili da su neki konkurent za naslov u HNLu pa su počeli odjednom sraćkati previše?
    Odvratne scene jučer sa istoka, pogotovo nakon tekme. Ne razumijem likove koji se nasade na ogradu nakon utakmice i 15min se deru, pljuju, gađaju čašama igrače dinama. Šta su ti igrači napravili osim što su pobijedili njihove igrače tamo?

    I zadnje, nije mi jasno kako mi je netko uspio zarezati/istopiti plastiku na retrovizoru (prorez je ispod stakla, dubine centimetar i pol), bez da mi potrga cijeli retrovizor ili da pukne staklo? Naravno da mi je krivo jer mi je netko sjebao retrovizor, ali dao bih nekome novce samo da mi objasni kako je takva šteta nastala, jer ni ja, niti moji prijatelji ne kužimo kako se takvo oštećenje uopće može napraviti :rofl:
  • jedan u nizu
    8.2k

    Zar netko stvarno dođe na utakmicu kako bi sa tribine snimao cijelu tekmu mobitelom? :gasp:
  • Benito
    822
    Ne znam dal je netko primjetio ili se možda već spomenulo kad je Gabriel bacao aut taman su prikazali klinku 7-8 godina kako mu se dere majmunee majmunee...
  • Hnlovac
    1k
    I to na "navijačkoj" tribini, valjda 15 metara od Kohorte :rofl: :rofl:

    Ovaj stadion je fakat prevelik za šarane
  • rioda
    4.8k
    U Osijeku uvijek klince uhvate u nezgodnim trenucima. Prije par tekmi je neki mali kopao nos, jučer si je neki brisao pazuhe rukom, pa ovaj deranje RPG-u... :rofl:
  • criticus
    2.2k
    Ja inače prije utakmice slušam Beethovena a na poluvremenu malo začinim Mozartom. Najveći problem mi je kad mi se uprlja frak u prašini stolice na Zapadu. Tokom utakmice s prijateljima komentiram kako prekrasno naši stoje na terenu, poštivam suca i zračim pozitivnu energiju prema dragim gostima koji nam dođu s dobrom voljom.

    Daj prestanite bit mimoze. Koda vas pola nije bilo na Maksimiru nikad i slušalo komentare s tribine. U mračno doba me je to dobrim dijelom i održalo na tribini (RIP striček Drago ma gdje god bili).
  • Paggini
    19.6k
    Brate da se snimi sve što ja govorim tijekom utakmica, bio bih na suđenju u Haagu sada...
  • criticus
    2.2k
    Brate da se snimi sve što ja govorim tijekom utakmica, bio bih na suđenju u Haagu sada...Paggini

    Moja žena je jednom u životu bila na Maksimiru.
    Dinamo - Brann 1:1.
    Šutila je cilu utakmicu.
    Iza mi je rekla da ona tog čovika koji je bio s njom na utakmici nepozna i da nisam normalan.
    The end.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.