• Nino Bule
    13.4k
    Online uclanjivanjem dobijes odma online clansku s brojem i svime
  • Tundra
    691
    Hoće li preko portala ulaznice.hr ili neke druge aplikacije biti moguće vidjeti dolaske na utakmice tj. na neki način pratiti je li nam godišnja ulaznica uspješno evidentirana na ulasku na tribinu?
  • The Undertaker
    5.1k
    Postoji li mogućnost odnosno evidencija o članovima i godišnjacima u zadnjih 10-15-20 ili više godina pa da se i to uključi u loyalty program jer u svom izvornom obliku program za to i služi?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Postoji li mogućnost odnosno evidencija o članovima i godišnjacima u zadnjih 10-15-20 ili više godina pa da se i to uključi u loyalty program jer u svom izvornom obliku program za to i služi?The Undertaker

    Kako misliš, da se sada nagrađuje ljude zato kaj su bili članovi ili imali godišnje prije nekoliko godina?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kako misliš, da se sada nagrađuje ljude zato kaj su bili članovi ili imali godišnje prije nekoliko godina?Bosskovitz

    Ma pusti, da se i vrednuje zadnjih 15 godina, neki bi pitali zašto se ne boduje zadnjih 30 godina
  • miro
    4.4k
    Pitanje je po meni ok - imamo li evidenciju unatrag x godina?
  • badjibadara
    3.1k
    Pitanje je apsolutno na mjestu.

    Pogotovo ako se zna da neke funkcije u i oko kluba zahtjevaju xx godina clanstva.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne postoji funkcija u klubu za koju se zahtijeva xx godina članstva. Jedino gdje postoji uvjet dulji od dvije godine neprekidnog članstva je pet godina kod povjerenika i to je lako provjerljivo u odjelu za članstvo, no također nije isključivi uvjet jer povjerenik može postati i netko tko je dvije godine član, samo pod nešto drugačijim uvjetima.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pitanje je po meni ok - imamo li evidenciju unatrag x godina?miro

    Sigurno postoji evidencija, da. Ali da će se retroaktivno nagrađivati prijašnje članstvo kroz novih sustav vrijednosti - pričekajte nek vam popcorn ili papstrumf odgovore definitivno, no prilično sam uvjeren da neće zbog mnoštva razloga.
  • NitkoBitan
    17k
    Gdje je zapelo sa objavljivanjem programa vjernosti?
  • Dubbbrava
    446
    Mislim da bi bilo vrijeme da se Kibicu odgovori na pitanje od prije 3 dana?
  • deda
    32.5k
    Kolega, molim Vas da se javite na mail u vezi izlaska klinca na teren.
  • Paggini
    19.6k
    Gurajte djecu Zonaša, dajte nam taj nepotizam! :cool:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jel zna netko koji su ono bili uvjeti za prijavu, cini mi se dob i visina?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.