• Paggini
    19.6k
    A ovo mu je tek prvi pravi rok sa slobodnim rukama. :) Lijepa, lijepa je budućnost.
  • Dzgšb
    812
    Možda sam dosadan ,al ja njega posebno gotivim, tako smiren ,a pokazao se kao vrhunski nogometni stručnjak,bez greške sad zasad , sve vrh odradjuje.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Kad dođe i Oliveras (ako prođe dr. Smodeka) ovom gospodinu skinuti V.D sa vrata ureda.
  • Ali
    2.1k
    Izvrstan posao ovaj prijelazni rok, iako je samo VD, odradio je Maric za 4+ ovaj prijelazni rok.
    Nije petica jer jos cekamo sta ce biti sa Baturinom i Sučićem.
    A i jedno nepopularno misljenje sigurno, ali moram reći... Marić nam mora pronaći i trenera !
    Iskreno ruku na srce nije Jakir ta klasa, lani je dobio kredit jer je bilo turbulencija svih vrsta, ali ovo danas prptiv Osijeka bi kvalitetniji trener lagano rijesio.
    Ovi stresovi nam ne trebaju definitivno sa ovoliko premocnijim rosterom.
    Moze se dogoditi da prikis gol pa da moras stizati, ali izmjene koje je povlacio mi ne uljevaju da zna posao.
  • Olmic
    3.6k
    strasno…
  • Dzgšb
    812
    slučajno lajk pritisnuo ti ,izvini
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Do god smo prvi i pobjedzujemo nema govora o tome. A zasluzio je i kredit od prosle sezone kako god. Ja sam @Ali dao lajk jer izmjene nisu donjele nista , Ali opet jucer sam pojeo sva govna svjeta jer sam ga kritizirao za bekove. Oni donjeli pobjedi jbg i kapa do poda. Dobro je da je on trener a ne mi. Ni Mourinho nebi ovdje bio miran i mogao radit da mu ekipa sere i odkazom se primjetio za svaki potez. Neka nama Jakira naseg. Izgleda ovo sve bolje i bolje. Jucer slabija desna strana , morao je zsrotirat hoxhu prebacit pjacu lijevo i ubacit špiku, da nije bilo bi opet kommentara i jos vise kritika. Sve ovo je ekstra,kad Cordoba udjem u rotaciju ima da meljemo sve od reda. Mada me presjeklo kad je kulen pao i uhvatio se za glavu
  • Zagi
    7.6k
    izmjene nisu donjele nistKujtim Shalla

    Osim bolje igre i gola za pobjedu.
  • Paggini
    19.6k


    A brate stvarno ne možeš dočekat barem prvi kiks prije traženja smjene Jakira?
  • Patak
    2.9k
    Do kad traje prijelazni rok?

    Jer bojim se da Baturina ne ode nakon kvalifikacijskih utakmica za LP...Ili Sučić...
  • maki
    45
    Po meni Marić čista 5!!!
  • Mihaljević
    9.8k
    Ekipa se sastavlja kad sve ide po loju, a ne kad fali devetka, 2 krila ili 3 vezna, sad je sportski sektor na potezu da nađe igrače kada sve dobro ide, pa se nađe devetka zamjena za Petka (Ala Carlos) i zamjena za Mišića (Ala Čerin), a ne da se traži kada ti igrači odu, Marić i ekipa su napravili ozbiljan posao, ali ne treba na ovome stati.
  • Zagi
    7.6k
    zamjena za Mišića (Ala Čerin),Mihaljević

    Samo i isključivo Pavić.
    Za napadača se slažem ali ima vremena.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    e sad to kako ko gleda. Gol za pobjedu su napravili ristovski i rpg, špikic pogodio stativu sa Pola metra
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Za svaku pohvalu je Maric ovo odradio. Jurica , Perica cemo se tesko rijesiti a to nije njegova greska. Tesko da ce neko uzet igraca koji ne igra , stefulj jos rjesit ako je moguce i sve za deset. Ostalo samo šlag na tortu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.