• Kujtim Shalla
    2.9k
    Vec mi se lagano bljuje od jakira i njegovog izivljavanja na ogiju
  • cibona
    2.9k
    Prije bih rekao da je to svršavanje nad ristovskim :smile:

    Bilo kako bilo, ovo se mora dobiti. Ajmo dinamo!!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Meni niste jasni vi "stručnjaci", zašto bi mijenjao sastav kojj je onakk suvereno pregazio Istru? Baš me zanima ijedan suvisao argument.
  • badjibadara
    3.1k
    Ovo je standardiziranje i uigravanje obrane za Play-Off.
    Bas me zanima koji trener bi radio preinake.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Jakir troši bezveze RPG-a lijevo.
    Vidjeli smo protiv Istre koliko je desno bio bolji, ubojitiji. Dok je Rile bio uvjerljivo naš najlošiji igrač u toj utakmici.
    Ogi lijevo nije ništa lošiji nego Rile desno i smatram da bi ukupno puno više dobili da se njega forsira, kako bi ulovio formu, a RPG-a koristi na prirodnoj poziciji.
    Vidjet ćemo u LP kako će to izgledati, mišljenja sam da će Rile desno opasno ispadati, a RPG lijevo neće prema naprijed puno donijeti u protivničkoj četvrtini, jer svaki put kada probije stranu i dođe do 16 mora se namijestiti na desnu za centaršut.
    Živi bili pa vidjeli!
  • Mr Anderson
    7.9k

    Rile naš najlošiji igrač? Da mi je znat koju si ti utakmicu gledao? Da imamo boljeg lijevog beka od Gabriela onda bi taj valjda i igrao. Vidjet ćemo kakav će biti Oliveras.
  • Kaktus Car
    491


    Nego tko je bio lošiji? U obrani najslabija karika, prema naprijed 0 bodova.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Promijeni dioptriju.
  • Kaktus Car
    491
    Moćan argument. Reci onda tko je bio lošiji? Ili je jadni ad hominem jedino što nudiš?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Da mi je znat koju si ti utakmicu gledao?Mr Anderson
    Protiv Istre :wink:
    Meni je osobno bio najlošiji, sve duele izgubio i hrpu posjeda. Ali ok, složit ćemo se da se ne slažemo...
    Mene generalno više smeta guranje RPG-a lijevo, ali očito da Jakir ne vjeruje Ogiju, sada zašto, ne znam.

    Vidjet ćemo kakav će biti Oliveras.Mr Anderson
    I ja čekam, iako mislim da su Ogi i on dosta slični tipovi igrača. Nadam se da ćemo s njim dobiti lijevog beka kojeg dugo tražimo!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Mr Andersonpoznati pametnjakovicu ,od sad sto napises imaš poklop momentalno
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stvarno mi je već dosta sportnet stručnjaka koji se zakače na nekog igrača i diple po svojem bez ikakvog rezona. Evo, Ogiwara je Maldini, a Ristovski Polovanec jer ste vi to sebi tako umislili. Kako to da taj Ogiwara do sada se nije izborio za prvih 11, kako to da je Ristovski bio standardan u preokretu prošle sezone i osvajanju duple krune? Kako sve to kad forum struka tvrdi da je to sve pogrešno? Bog te mazo, sve Klopp do Guardiole.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Mr Andersonnadam se da ces i gledati tekmu negdje na streamu jer koliko vremena provodis citajuci i kenjajuci po komentarima ovdje to nisu istine. Ja jos nisam dozivio da si ti nekom ovdje lijepu rijeci napisao ikad osim lizuci guzice adminima . Dosadniji si od proliva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.