• Juznjak
    3.8k

    I? Je li im to zabranjeno? I ja bih više volio da se ne proda uopće određen broj karata na zapadu Maksimira nego da tovari dođu do njih kad je derbi.
  • Osječanin86
    0
    Oce nas bit pokraj kaveza
  • Kaktus Car
    491
    njima je ovo finale Lige prvakadon

    Valjda im je ipak ona utakmica u četvrtak koji ih vodi na korak do europskih grupa puno važnija nego drugo kolo HNL-a...

    Naravno da valjda nitko ne očekuje onako rutinsku pobjedu kao u prvom kolu, ali ovdje se mora ići po 3 boda. Osijek je slabiji nego prošle sezone, 4. mjesto im je skoro pa osigurano samo zato jer je ostatak lige u raspadu, ova tekma im dolazi između dvije važne europske. Treba se od prve minute pritisnuti i tražiti rani gol.
  • don
    5.5k
    Oce nas bit pokraj kavezaOsječanin86

    Normalno da oće

    Valjda im je ipak ona utakmica u četvrtak koji ih vodi na korak do europskih grupa puno važnija nego drugo kolo HNL-a...Kaktus Car

    to ćemo vidjeti večeras sa sastavom i pristupom.
  • don
    5.5k
    "Stojim u redu za kartu, za ženu, jedno 20 ljudi ispred mene , ovi neki se uclanjuju, pricaju kajkavski, prije toga lik SB tablice dinamova zastavica, taman odlazi ... i tako"

    :cool:
  • Kaktus Car
    491


    Ako im je drugo kolo HNL-a važnije od konačno ulaska u grupe nekog europskog natjecanja sada kada stvarno imaju dobar ždrijeb i odličnu priliku onda stvarno...

    Postavlja se pitanje zašto bi im drugo kolo HNL-a bilo važnije? Jedino ako vjeruju da imaju realne šanse za naslov, ali ako im je glavni (i realniji) cilj izboriti Europu onda bi bilo za očekivati da im je prioritet probati iskoristiti priliku u Europi koju trenutno imaju. To bi im donijelo bolji koeficijent za budućnost, podiglo bi im atmosferu među navijačima i donijelo bi i ekstra prihode.
  • Zagi
    7.6k
    Postavlja se pitanje zašto bi im drugo kolo HNL-a bilo važnije?Kaktus Car

    Stvaranje alibija za ispadanje iz eu. "Ma nismo niti htjeli .."
  • tbrzica
    21
    Osijek će postaviti nisku zonu i u odsustvu radilice Miereza neće ići na visoko pritiskanje Dinamove zadnje linije u pokušaju onemogućivanja kod iznošenja lopte. Ovo će biti dosta drugačija utakmica u odnosu na onu protiv Istre, gdje je gosp. Tramezzani pomjerio Istrine linije visoko naprijed dajući prednjem veznom redu Dinama i brzim krilima dosta prostora za brze kontre u trenutku kada bi se pritisak raspao.
    Znači očekujem da nas u ovom kolu čeka ono što će se događati u većem dijelu prvenstva, teški grind na duboko postavljenu odbranu protivnika, najvjerojatnije u 5-4-1 formaciji. Mislim da bi Pjaca na lijevom krilu bio bolja opcija od Hodže, zbog bolje kontrole lopte na malom prostoru.
  • Samurai
    103
    Ajmooooo nek izgori opus arena!
  • Samurai
    103
    Volio bi da ih zgazimo i da Pavić i Mikić odigraju nešto
  • Marley
    1.6k
    Sretno svima koji danas putujete za Os, pomalo :wink:
  • emilperska
    5.4k

    "Povijesna" sam stavio u navodnike namjerno jer to za nas nije ništa posebno, ali na Osijeku kao terenu zube lomimo u zadnjih 5 godina češće nego na Rujevici i Poljudu..
    Zato sam napisao da je ovo "povijesna" prilika da prvi put nakon 2017. to tamo odradimo bez stresa.

    No hard feelings. Pa nisam glup da veličinu Dinama i Osijeka uspoređujem, zato postoje navodnici. Vidim da si popriličan broj lajkova pobrao na vređanju mog posta s potpuno krivim shvaćanjem, ali nek ti bude..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako je vjerovati onoj hns-ovoj stranici, Rog i dalje ima broj 14 (ne znam odakle se vuku podaci), nadam se da ce to biti ubrzo rijeseno
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jesmo lomilj zube u Gradskom vrtu. Na Pampasu nemamo poraza.:cool:
  • dmil
    299
    ako je ovo istina, ovo ce biti novo dno za taj klub, cak vece dno od necega sto bi ekipa s juga napravila
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.