• The Undertaker
    5.1k
    Svi umiru samo će Olmo živjeti vječno.
    Olmu skidam kapu za sve do sada ali dosta je idolopoklonstva.
  • Fanboy
    2.6k
    Kakve su ove informacije da Moro pregovara sa Hajdukom ?
    Zašto bi si želio uništiti još uvijek perspektivnu karijeru, sa konja na magarca...
  • Krizy
    43.1k
    Eh da je samo nadodao uz Dinamo i Zagreb, jbg mnogim strancima samo Dinamo ne znaci nis kad se tako zove preko 10 klubova (ne farmaju oni razliku i/y).NitkoBitan

    UEFA: samo je jedan Dinamo :cool:
    dinamo-zdrijeb-102959-750x500-1.jpeg
  • Jurki
    11.6k
    Svi umiru samo će Olmo živjeti vječno.The Undertaker

    Zasral si ga z onim postom.. jbt kao da Olmo ima 80 godina a ne 26.
    Inace.. svi bi trebali stati u stavu mirno kad se spomene naseg Olmica. Mnogi "veliki i deklarirani" Dinamovci sa patnickim suzama u ocima na odlasku nisu dali nist ili jako malo, dapace zabili su noz u leđa klubu koji ih je afirmiral i zaboravili na "onaj neki tam Dinamo iz Zagreba"..

    A taj gospodin iz Terrase je dal puno Dinamu igracki i financijski.. te i dan danas radi na promociji Dinama.
    El grande Dani :heart:
  • Brusa
    1.5k
    Možda je malo krivo rečeno, ali ja se u načelu slažem sa Underom...jbg ljudi su ljudi, za nikoga ne možeš biti siguran kako će se ponašati i što će sve reći ili učiniti u svom životu. Tko je očekivano da će Ante Gotovina braniti udbaške ubojice i moliti za njihovo ranije puštanje iz zatvora?
  • Eduardo
    19.9k
    lijepo ga je varkom tijela posložio na travu pa fino pogodio. Lijep gol.
  • modri-kibic
    74
    Brodić zabio u prvoj utakmici.
  • Marley
    1.6k
    J. Sutalo ooodlicno odigrao danas. Izgleda da mu je samo trebalo malo dulje da se prilagodi :grimace:
    Zivo me zanima hoce li biti ista od prodaje ili nece, s obzirom da se prica preokrenula i sve je bolji.
  • Krizy
    43.1k

    U drugoj.
    U prvoj je asistirao :cool:
  • Brusa
    1.5k
    Vidim da barca ima nekih problema sa registracijom Olma, možda da nam ga uvale na neku posudbu dok to ne riješe :wink:
  • vjeko1701
    7.9k
    Zanima me mišljenje, jel bi sad stavili Sopića na neki "retainer" da ga imamo za trenera filijale ukoliko se ista planira dogovoriti kroz ovu sezonu?
  • Dinaminjo
    929


    Ne.

    On je motivator i galamdija.
    Takticar bas i ne.
  • Zagi
    7.6k
    Ja bi Preleca za trenera filijale.
    Uz mogućnost da postane trener A - momčadi naravno.
  • Crni86
    3.5k
    Nije li prelec bio jedno vrijeme trener nase druge momcadi pa je to jako brzo zavrsilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.