• Mentalni Gimnastičar
    884
    Vaterpolisti mi fino usrali dan, sad mi ga Dinamo mora popraviti!
  • quizzy86
    61
    bit će ovo teža utakmica nego što ljudi misle, valjda neće biti pljuvačine ako ne bude 3:0 na poluvremenu :)
    Osijek će se drugačije postavit, a kao što ostali ovdje kažu, neće se otvarati kao što je Istra radila..
    ajmo Dinamooooooo uljepsat ovaj dan!!!
  • Droljo
    8k
    valjda neće biti pljuvačine ako ne bude 3:0 na poluvremenu :)quizzy86

    Ma neće sigurno. Osim šta hoće 100%
    To me sjetilo na vic kad je mali cigo pitao tatu dali idu na more ove godine i stari veli: 80% da idemo a 100% da ne! :lol:
  • Marley
    1.6k
    Realno, nakon Istre, blaga euforija JE zavladala. Sto je ok dok je u granicama normale (bez onoga "aaaaaa nitko u hnl nas nece pobijedit ove sezoneeeeee").

    Ako veceras ne bude idilicno... pa dodje poriv za hrackanjem.... samo se sjetite na koga vas to podsjeca (hint: tema "nismo isti") :grimace:

    Ne pametujem, ali treba se podsjetiti. Opravdana kritika je jedno, a "nitko i nista ne valja" je sasvim drugo i nikad nije tocno :wink:

    Ja se bas veselim :blush:
  • dzggzd
    171
    Veceras ide lagani Petko show
  • GOAT
    1.2k
    Kolike su sanse da Cordoba odigra koju minutu? Mislim da sam procitao da ce biti spreman protiv sibenika ako se nesto nije promijenilo
  • Jurki
    11.6k
    ne pere me euforija.. mislim da bu to rekla vecina ljudi.. ali da mirno cekam tekmu i vjerujem u pobjedu to definitivno da jer smo bolja i kvalitetnija momcad.

    Veceras ide lagani Petko showdzggzd

    Lagano mora veceras Petko castiti za novi ugovor.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nikakva, stavio je kolega da on jos nije registriran u Cometu.
  • GOAT
    1.2k
    ah promaklo mi je, hvala svakako
  • Kaj je
    428
    ajmo ne stvarat tenzije ili pretpostavke gdje ne treba. Ne vidim da bi itko napisao da "nitko i nista ne valja" ili bio sklon tome. Samo pozitiva.

    Sretno danas dečki - IGRAJ DINAMO, NAPRIJED DINAMO, HRABRO DINAMO!
  • San Lorenzo
    15.3k
    Kad ako ne sad, njihov učinak na domaćem terenu ove sezone je užasan, jedina pobjeda je došla na krilima Miereza koji je iz ničega dao tri gola, u međuvremenu je otišao, atmosfera tamo je svejedno uvijek toksična ili na samom rubu, ovaj kadar nije, tj. ne bi trebao moći izgurati tempo u kojem trenutno jesu...kod nas su svi spremni, nabrijani...trenutak je nikad bolji da ih demoliramo.
  • Crni86
    3.5k
    ima kakvih info oko pocetnih sastava?
    Mislim da nas jakir nece iznenadit, da starta istih 11 kao u petak samo petko u spici
  • din
    442
    je tako, vidjet ćeš
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Očekivanih prvih 11 za danas, dakle:

    Nevistic- Ristovski, Mmae, Theophile, Rpg- Sucic, Mišić, Baturina- Pjaca,Petković,Hoxha
  • dzis
    807
    Znaci Rile je moze se reci vec standardan desni bek za ovu sezonu. Kuzim da uvjezbava ovu ekipu za play off al nemoj me jebat …
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.