Iako se mozda to ne cini sada, ali osvojili smo srebrnu medalju na OI
    439
    Možeš od svih izgubiti, ali od ovih...katastrofa.
  • Keyser Soze
    10k
    Točno to, al ajde da je samo sa Srbima tako. Mi gubimo finala u pun k sportova, a za to je kriv mentalitet male, jadne, izmučene nacije koja zbog tog ne može osvojit zlato i traži urotu protiv sebe.
  • Captain America
    17.6k
    Tucak je opet gospodin. Doć će i to zlato u LAu.

4k
    Pardon unaprijed, ali većina vas piše potpuno nebulozne komentare.

Hrvatska vaterpolo reprezentacija je ranije ove godine na Europskom prvenstvu ostala druga. Srbi su bili 7.

Hrvatska je zatim osvojila Svjetsko prvenstvo u vaterpolu, dakle zlato. Srbi su bili 6.

Hrvatska je na Olimpijskim igrama osvojila srebro u finalu sa Srbijom koja je, po meni, birala natjecanja i pripremala se samo za ove Igre i rezultat na njima.

Ako je itko pička, to definitivno nisu naši vaterpolisti. Bez premca su najbolja vaterpolo momčad 2024. godine - bez jebene dileme! U jednom od najzahtjevnijih sportova uopće, odigrati tri ogromna natjecanja u kratkom vremenu i igrati finale na svakom od njih je uspjeh za usrat se i to će priznati svi osim internet sportaša. Ako ovi dečki ne dobiju priznanje za najbolju momčad godine onda ta nagrada kurca ne vrijedi!

Čuj pičke... Bože sačuvaj. Ne trebaju nam neprijatelji pored samih nas ovakvih.
  • quizzy86
    61
    al nas ide u finalima, pa to vise nije moguće.. svaki moguci sport ‍
    al cestitke nasima na srebru, bit ce zlato u LA-ju!
    10k
    Pa ok, al Hrvatska bi osvojila i tu zlato da s druge strane nisu bili Srbi, uvjeren sam u to.
  • quizzy86
    61
    Rino Burić- grobar Hrvatske danas :(
  • M94
    1.2k

Mr Blue

Eto, ti se ne bi ljutio da izgubiš od Hajduka u finalu kupa uz lošu igru i boliqurčinu Dinamovaca u finalu. :grin:
  • Mr Blue
    4k
    Ma nema to veze s tim, po meni. Srbi se cijelu godinu doziraju i pripremaju da na ovom turniru i ovoj tekmi budu najbolji. Mi smo u sve ušli 100%, dijelom i zbog toga jer se kod nas igralo Europsko. Ovi dečki su toliko utakmica odigrali ove sezone i ostvarili toliko velikih uspjeha za sport kojim se bave da me svaka uvreda na njihov račun dirnula osobno iz nekog ludog razloga.
  • Jaro
    7.3k
    boliqurčinuM94

Meni se cini da vise od 50% clanova ovog foruma nema pojma za sto se ovaj izraz ispravno upotrebljava...
    Sramota je ovo povezivati u 99% slucajeva u kojima se po defaultu upotreblja ovdje, a za pristup ljudi koji igraju finale Olimpijskih igara upotrijebiti "bolikurcina" je po meni za promatranje...
  • Mr Blue
    4k
    Sve si falilo. Probaj još jednom pročitati moj komentar, pa probaj skužiti veličinu uspjeha hrvatske vaterpolo reprezentacije u 2024. godini.
    10k
    Ne bih se složio, Srbi su jedva dobili Japan 16:15, izgubili od Australije, Španjolske i Mađarske, sigurno ne namjerno. Da su u finalu igrali protiv Španjolske ili Italije glatko bi izgubili.