• Plavi-Plavi
    18
    Koga briga koji si završio u vaterpolu na svjetskom ili europskom. Igra se neko veliko natjecanje svakih 6 mjeseci.

    U najbitnijim turniru Olimpijskom si popušio od najvećih neprijatelja i koliko god puta mi bili bolji samo će se referirati na ovo finale. Kaj je i logično.
  • don
    5.3k
    skužiti veličinu uspjeha hrvatske vaterpolo reprezentacije u 2024. godini.Mr Blue

    tko je to negirao? Pričamo o trenutnom stanju i prikazom Trenutne igre. Da ne ponavljam onu riječ sa P kako je to danas izgledalo.
  • ivanzg
    129
    Pljuvanje po reprezentaciji koja je osvojila 3 medalje u godinu dana, to mogu samo seronje od ljudi koji ne mogu pretrcat 20 metara i koji se kupaju sa rukavicama i lufticem na moru jer ne znaju plivat.

    Svaka cast svim Hrvatskim sportašima koji su sudjelovali na ovim ili bilo kojim Olimpijskim igrama.
  • miro
    4.3k
    Ma nisu Srbi ništa dozirali, jednostavno su nam nametnuli ritam i ja sam se nadao da ce nas nakon 1.četvrtine Tucak posložit, ali jebiga. Nažalost u pravu je Kayser njih bi i Italija i Mađarska i Španjolska razbile u ovom finalu
  • Keyser Soze
    9.9k
    Bitnije je u vaterpolu osvojit zlato na OI nego na SP ili EP kad razmak između ta dva natjecanja zna biti i po dva tjedna dok je za OI razmak 4 godine.
  • Veljko
    68
    Europsko i Svijetsko u tom sportu nikoga ne zanima … al itekako zanima olimpijske igre.. slicno kao i u kosarci.. ameri vec godinama ne dovadaju najjace karike na SP .. al na OI idu all-in…
    Prioritet smo krivo postavili a Srbi nazalost perfektno… bolje da na SP i EP nismo ni sudjelovali a danas zlato uzeli
  • M94
    1.2k
    Meni se cini da vise od 50% clanova ovog foruma nema pojma za sto se ovaj izraz upotrebljava...
    Sramota je ovo povezivati u 99% slucajeva u kojima se po defaultu upotreblja ovdje, a za pristup ljudi koji igraju finale Olimpijskih igara upotrijebiti "bolikurcina" je po meni za promatranje...
    Jaro

    Malo pripazi sa rječnikom, zamolio bih.
    Tako su izgledali, nikog ko igra velike utakmice ne boli q za ishod. Dakle, priča se kako su izgledali na terenu, prvenstveno u obrani.


    Sve si falilo. Probaj još jednom pročitati moj komentar, pa probaj skužiti veličinu uspjeha hrvatske vaterpolo reprezentacije u 2024. godini.Mr Blue

    Skužio sam dobro.
    Žalosno je da dobiješ sve sile prije njih koji su jači od njih i vjerojatno bi ih Španjolci izbacili s turnira da su igrali s njima. Žal ostaje jer je ovo stvarno Srbija koja je nikad slabija u povijesti i s obzirom na baš te medalje iz ove godine i igre, šteta je ostati bez zlata na ovako lagan način. Ovo nije odlučila jedna lopta, nego su nam od početka održali vaterpolsku lekciju. Loše je kad u najbitnijoj utakmici zakažeš i pružiš slabiju igru nego u Četvrtfinalu i Polufinalu.
    Od Španjolske i Mađarske primiš po 8 golova sad 13 od ekipe koju su isti Mađari i Španjolci dobili po 4 razlike.
    Biti sretan s ovim srebrom je bit mentalni patuljak i stvaraš si sliku u glavi ko što si stavljaju sliku oni sa juga pa kažu da će dogodine.

    Mi smo slila u vaterpolu i ovo je trebalo dobit i ne smije se biti sretan sa srebrom, moje mišljenje.
  • Petar86
    884
    moje misljenje je da nisu ni blizu dobri da se tako mogu dozirati kao u razdoblju 2010-2018, u to vrijeme dobiti ih je bila znanstvena fantastika ali sada sam bio uvjeren da smo debeli favoriti
  • Veljko
    68
    sve si rekao.
  • Jaro
    7.2k
    Malo pripazi sa rječnikom, zamolio bih.M94

    Kako smo osjetljivi, a jaki na uvredama kada se komentira netko drugi... Tocno kako je opisao @ivanzg
  • Keyser Soze
    9.9k
    Mi smo slila u vaterpolu i ovo je trebalo dobit i ne smije se biti sretan sa srebrom, moje mišljenje.M94

    Hrvatska u vaterpolu uvijek mora ciljati na zlato i neuspjehom bi se trebala smatrati svaka medalja koja nije zlatna.
  • M94
    1.2k
    Kako smo osjetljivi, a jaki na uvredama kada se komentira netko drugiJaro

    KOga sam vrijeđao i di?

    Edit: Evo, pošto nakon 25 minuta i dalje nema odgovora i sam si vidio da nisam nikoga vrijeđao, dok se ti vrlo lako razbacuješ rječnikom prema ostalim forumašima da su za promatranje.
    Zaobilazi mi postove i ne obraćaj mi se u budućnosti.
  • Veljko
    68
    Lekcija poštena danas nazalost, od prve minute pa do zadnje … klasika
  • don
    5.3k
    sretan s ovim srebrom je bit mentalni patuljak i stvaraš si sliku u glavi ko što si stavljaju sliku oni sa juga pa kažu da će dogodine.M94

    Točno to, luzerski mentalitet i ništa drugo. Povratit ću ako još jednom pročitam srebro zlatnog sjaja. Ova medalja je važna kao i 2. mjesto PSG-u u Ligi prvaka.
  • Mr Blue
    4k
    Pa ne mislim da su Srbi igrački jači od nas, rekao bih da se to vidi sa svim ovim porazima na Igrama. Ali su i Španjolci i Mađari recimo davali jako puno kroz godinu, više od Srba, Španjolci su na kraju i Europski prvaci ove godine. Rekao bih da Srbi samo energetski bili na većoj razini u završnici Igara, to im je biranje natjecanja omogućilo. Na Olimpijskim igrama su išli na glavu, pa što bude, ovo ranije se nisu trošili.

    Ma nisu Srbi ništa dozirali, jednostavno su nam nametnuli ritammiro

    Kao što piše iznad, nisu se kao mi trošili kroz godinu. Zato su i mogli nabit taj ritam na početku, pa što bude.
    Vjerujem da se tu negdje krije odgovor i na posljednji komentare i


    Igra se neko veliko natjecanje svakih 6 mjeseci.Plavi-Plavi

    Ovo je naprosto neistina i zvuči kao namjerno smanjivanje važnosti ovog sporta. I Europsko i Svjetsko se igraju svake dvije godine, a Olimpijske igre su svake 4, logično. Zbog debilnih odluka vaterpolskih federacija i corone, dogodilo se slučaj bez presedana da se tri velika natjecanja igraju u razmaku nekoliko mjeseci. Hrvatska je na svakom od njih igrala u finalu. U jednom od najzahtjevnijih sportova uopće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.