• db-izbjeglica
    15.3k
    Veći sam ja idiot što ovo gledam!
  • sebenico
    536
    Zasluženo su ovo Srbi dobili. Naši bez ideje u napadu na ovu zonsku obranu, a u obrani nije bio opet Bijačev dan.
  • don
    5.5k
    Ma daj nemoj me jebati da ce ovi ni krivi ni duzni osvojitiPetar86

    kako misliš ni krivi ni dužni? Tko treba osvojiti kada jedna ekipa igra poput amaterske? jedan mora dobit.
  • M94
    1.2k
    Čestitke boljima, nema šta. Iako smo na papiru bolji papir ne igra jbg, puno je popratnih stvari koji vode do uspjeha.
  • Noel
    5.9k
    Ovdje je kriv nakaradan sistem natjecanja di reprezentacija sa 3 poraza može osvojit zlato.. Naši su se usrali. Dosta te olimpijade pun mi je kufer.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Leže nam srebra zlatnog sjaja
  • Keyser Soze
    10k
    Ajmo opet ko i svaki put, srebro zlatnog sjajaaaaa vuhuuuu
  • Mr Anderson
    7.8k
    Srbi se mučili u grupi sa svima, izgubili 3 utakmice i na kraju zlato. Možda bi bolje bilo da smo s njima u 4-finalu igrali.
  • dinon7
    838
    Srbi se ugasili u napadu. Cijelu četvrtinu nam daju šansu da se vratimo u utakmicu. Mi sve sto radimo su glupi nerezonski udarci i još glupljih akcija.
    Jbg momci, ovako se ne uzima zlato
  • Petar86
    884
    dobili grke na guzove, SAD sam ne zna kako su nas dobili i zavrsili u polufinalu da bi na kraju mi u finalu bili ispod svake razine
  • dinon7
    838
    I još k tomu, golmani nam ne postoje u finalu
  • Nolifer
    8k
    Raspali se ko luster na kraju. Previše ispromašivali i slabo se branili, ovima sve ulazilo... Preslabo sve skupa da bi bili prvaci.

    Ne znam. Čuvam živce za Dinamo...
  • Doktor Kunić
    3.3k
    Nevjerojatno. Igraš finale OI. Protiv najvećih govana na svijetu i odigraš ovako pičkasto. Sramota. Pa da su bar razbili kojem arkadu nebi mi bilo žao a ovako mi izgleda kao da su im poklonili zlato. MRŠ.
  • M94
    1.2k
    Ovdje je kriv nakaradan sistem natjecanja di reprezentacija sa 3 poraza može osvojit zlato.. Naši su se usrali. Dosta te olimpijade pun mi je kufer.Noel

    Imali smo i mi dva poraza. Nije ovo sistem ništa kriv, bilo je lošijih od njih i od nas u skupini, svak je zasluženo prošao i pobijedio jače iz ostalih skupina. Znali su Srbi odigrat i prije lošije skupinu i to sa jačim timom pa se pršetaju do zlata. Tempiranje forme.

    Leže nam srebra zlatnog sjajaMlađi referent

    Često se useremo prilika i uđemo nepripremljeni, što psihički što taktički.
  • don
    5.5k
    jednostavno smo pičke. Da imamo najbolju reprezentaciju na svijetu a Srbi najlošiju mi ćemo se usrati njih i izgubiti. Pičke jbg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.