• skener
    873
    Samo kratka info za dezurne pljuvace
    Predsjednik je u vukovaru zapalio svijecu koja ima grb sa sahovnicom
  • Bosskovitz
    11.7k
    Samo kratka info za dezurne pljuvaceskener

    Pusti ih na miru. Idioti koji misle da postoji neka antihrvatska zavjera koja želi maknuti šahovnicu iz Dinama preglupi su da bi uopće percipirali to kaj pišeš, a svima drugima je posjet predsjednika Dinama Vukovaru i paljenje lampiona na spomeniku žrtvama nešto sasvim normalno i ni malo šokantno.
  • tbrzica
    21
    Meni osobno se sviđa treći dres i stilizirani font koji se koristi za slovo d. Planiram naručiti tri komada za svoje juniore
  • Borovljanin
    74
    Jučer vidio Mohu i Perkovića u gradu. Perković normalno hoda samo ima nekakav steznik na lijevom koljenu.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Jučer vidio Mohu i Perkovića u gradu. Perković normalno hoda samo ima nekakav steznik na lijevom koljenuBorovljanin

    Poznavajući Mohine defenzivne kapacitete, čudim se da mu Perković nije pobjegao.
  • NORTE
    11.4k
    Jučer vidio Mohu i Perkovića u gradu. Perković normalno hoda samo ima nekakav steznik na lijevom koljenu.Borovljanin
    Vidio sam ih i ja i Perković šepa s poptuno omotanom lijevom nogom, on je van nogometa na duže vrijeme.
    Zato je i doveden ovaj iz Rome.
  • Eduardo
    19.9k
    Jučer vidio Mohu i Perkovića u gradu. Perković normalno hoda samo ima nekakav steznik na lijevom koljenu.Borovljanin

    Vidio sam ih i ja i Perković šepa s poptuno omotanom lijevom nogom, on je van nogometa na duže vrijeme.NORTE

    Usuglasite se pa da znamo pravu istinu.
  • nemapredaje
    3.2k


    Jbg. trebamo treće mišljenje
  • don
    5.5k
    jučer sam vidio Perkovića i Moha ga gura na kolicima
  • criticus
    2.2k
    Nadam se da dogodine startamo prije playoffa u LP. Ovo je preduga stanka između utakmica. Svu san zonu proša i još nisan dočeka.
  • NORTE
    11.4k
    Usuglasite se pa da znamo pravu istinu.Eduardo
    Kao što sam napisao, Perković šepa tj. teže hoda zbog tih bandaža, ima neku "podlogu" na stopalu tj. oko zgloba i omotano koljeno.
    Nema za njega nogometa neko vrijeme.
  • Ludovic IX
    7.2k
    jel to tomo brzica glavom i tipkovnicom ili samo neki njegov klon ili obožavatelj sa sportneta?
  • tbrzica
    21
    Ne znam kako bi reagirao ali evo počašćen sam što me se netko sjeća još iz dana dok sam doprinosio tom forumu. Probat ću i ovdje sudjelovati koliko god mi to slobodno vrijeme dopušta
  • Salva
    2.5k
    Tbrzica, Adrian Calello dinamove Sportnet teme
  • Zagi
    7.6k
    Svi smo mi Tbrzica i lux angelus.
    Osim Lynxa. Samo @Lynx17 je Lynx.
    I njegova dupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.