• NORTE
    11.4k
    Nikad nisam skužio tu izreku "To što imaš, meni znači sve" kod naših igrača. Zvuči kao remake stiha "Znaj da ipak meni značiš sve". Ako netko zna, slobodno objasni :grin:rioda
    Nema to veze s igračima nego s onim tko vodi društvene mreže.
    Realnost je da originalni stih te pjesme i nema neke veze s dinamom, kako god stih išao.

    Dok stih Boysa itekako ima veze s dinamom, tu pjesmu pjevamo na tribinama od 2007. i svaki navijač dinama zna riječi te navijačke pjesme.

    Stihove originalne pjesme zna 100 ljudi.
    Zašto se i dan danas taj stih koristi na društvenim mrežama to mi je nevjerojatno.
  • CastAway1986
    1.4k
    Mauro Perkovic nažalost teže ozlijeđen
  • Facke
    3.6k


    O kakve se ozlede radi? Krizni?
  • Jaro
    7.3k
    S velikim žaljenjem obavještavamo javnost da je naš igrač Mauro Perković danas obavio dodatne preglede na kojima se ustanovilo da se radi o parcijalnim rupturama nekoliko ligamenata koljena i gležnja zbog čega će Mauro neko vrijeme morati biti van terena.

    Cijeli klub stoji uz našeg Maura i ovim putem mu pružamo punu podršku na putu oporavka.

    Mauro je uvijek bio primjer borbenosti i profesionalizma, a uvjereni smo da će s istom snagom pristupiti i procesu rehabilitacije.

    GNK Dinamo će učiniti sve da osigura najbolju moguću skrb kako bi se Mauro vratio tamo gdje i pripada – na teren, uz svoje suigrače.

    Mauro uz tebe smo
  • Mr Anderson
    7.9k
    A u p.m. I koljeno i gležanj. Kakav peh.
  • tigric
    280
    dva mjeseca out.
  • miro
    4.4k
    Ako je 2 mjeseca, nije tako tragično. Tko zna, možda sreća u nesreći, pa ostane u Dinamu :strong:
  • mali M
    5k
    možda sreća u nesreći, pa ostane u Dinamu :strong:miro

    Petko vas on a mission...
  • criticus
    2.2k
    Koja je aplikacija u kojoj će se pratiti dolaznost na utakmice za godišnjake i članove?

    Imam samo dinamo+, vidim da na Google Storeu nudi jos neke GNK Dinamo i GNK Dinamo Zagreb. Nisam naša na službenoj stranici koja je to aplikacija...
  • Sajla
    5k

    skinuo sam aplikaciju preko QR koda sa zadnje strane revije pa bi to trebalo biti službeno, zove se GNK Dinamo.
    unio kod s godišnje u app, ali nisam našao ništa o dolaznosti. vidim da ima i cashless opcija u aplikaciji ali tamo mi se ništa ne prikazuje, nadao sam se da ću moći provjeriti stanje. valjda s novom verzijom dolaze sve te stvari, alli ne znam kad.
  • Nogo
    3.6k
    https://www.facebook.com/share/v/XNcY482hvjmFFWZy/

    Ajmo riječi predočiti u stvarnost!
    :strong:
  • emilperska
    5.4k
    Ove trenutke raspada u sva 3 konkurenta moramo iskoristit da paralelno s ulaskom u LP, prije repstativne stanke imamo 15 bodova i odemo im na razliku između 6 i 9 bodova. To je realnost.

    ŠIBENIK JE PRIORITET! :)
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad je stanka, poslije Rijeke? Jeli nam onda prva utakmica HNL-a nakon stanke doma s tovarima?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dobit Rijeku i mogli nakon prvog kruga biti na 100%
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.