• blue heart 72
    1.7k
    da bi reč rekel, stvarno je vrijedan te love koju Yverdon traži. Ja bi ga bez razmišljanja uzeo za drugog napadača (dok se još može)
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    A na zalost on nikad nije ni bio u planovima naseg sportskog sektora kako je @dedavec rekao. Odlican igrac , but ce zanimljivi koga ce se dovesti sad kad je Petko produzio i Da li su se planovi promijenili nakon produzenja
  • skener
    881
    Koliko god smo svi zadovoljni radom sportskog direktora toliko me je doktor razocarao
    Jebes prijelazni rok kad nitko ne padne na ljecnickom
  • Zvonkec
    58
    Zazivaš onu našmrkanu prikazu tolko o drobljenju
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jbg ne tako davno neko je to znao forsat na svoj način..Samurai

    To su bila vremena, zar ne? Kako smo onda prodavali, jao... :)
  • Samurai
    103
    volio il ne volio dotičnog..imao je crtu za to..dal bijelog il znanja..ili oboje..jbg
  • Daliban
    1.6k
    Dinamo uvijek treba pronaći razuman balans između forsiranja domaćih mladića kada je god to moguće i dovođenja stranaca koji su financijski pristupačniji. Lako je reći da Dinamo treba gledati samo sebe, ali to prosto nije istina. Kao hrvatski klub moramo u fokusu imati razvijanje domačih reprezentativnih talenata te uvijek moramo posjedovati snažnu domaću jezgru. Dinamo je Dinamo, ali istovremeno moram priznati da me nekakav Dinamo ispunjen strancima, oprečan svome identitetu, ne bi previše zanimao. Općenito ne volim takve klubove.

    S druge strane, domaći talenti će većinom morati dolaziti iz naše škole. Više ne uživamo privilegiju skupljanja talenata širom države, dostupno nam je jedino kada neki talent iskoči mimo velike četvorke. Eventualno se i dalje možemo dogovoriti s Rijekom, uz plaćanje premiuma. Slično kao i s Loksom, ali na višoj razini. Ostali hrvatski klubovi također nisu primorani prodavati u Dinamo, a mladi igrači razvojni put mogu pronaći preko ostalih klubova velike četvorke te zatim transfera u Nizozemsku, Belgiju, Portugal, Austriju ili periferne klubove liga petice.

    Kada neki talent iskoči mimo velike četvorke, trebat ćemo pravovremeno reagirati ako ga želimo u svojim redovima. Kao što se priča o onom malom iz Šibenika sada, meni je na toj utakmici i Jagušić iz Slavena odigrao jako dobro po ulasku. Takve klince treba ispratiti kroz ovu sezonu i onda donijeti odluku prije nego što pređu u nekog od konkurenata.
  • Dr Hofmann
    833
    Frende, jel ti stvarno jebenog Mamića zazivaš...Pa jel potrebno uopće išta komentirat? Taj govnar je imao sreće što je za hrvatske igrače ukinuta kvota za strance i što je bila reforma Lige Prvaka, njegove prodaje su ,,faca s placa" shema. Ma zašto se uopće lovim na ovo
  • Dr Hofmann
    833
    Ići ću toliko daleko da ću reći da tko god ima išta pozitivno reći za glavu, za mene nije navijač Dinama. Tko god se vrijeđa, stvarno me nije briga, pa jel stvarno nakon svega itko normalan može išta pozitivno o njegovoj vladavini u Dinamu reći
  • Jurki
    11.7k
    jbg ocito je premlad da se zmisli lige za bedaka.. 20 godina sramocenja u Europi.. bjesomucnih prodaja, rikverca, "šta te boli kurac kolko imamo para", "puni smo ko brod".
    10 ne kamiona vec šlepera igraca preplacenih u hnlu.
    Perverznih pojacanja.. nabijanja na kurac svih neistomisljenika, crne liste itd.
    Proslave naslova prvaka pred 200 ljudi..

    Koja jebena vremena.

    NE PONOVILO SE VISE NIKAD.

    Edit: štovatelji glave.. dal vam je moguce ikako u te isprane tikve natociti da bi Dinamo takvim nastavkom poslovanja otisel u bankrot? Jebala vas glava tupave.
  • Dr Hofmann
    833
    https://www.badblueboys.hr/feljton-kronologija-jednog-ludila-1-dio/ Molim sve koji su zaboravili, nešto im nije jasno, imaju bilo kakve iluzije, da pročitaju tekst na ovom linku (ima više dijelova)
  • Orc123
    7.8k
    Realno Dinamo koliko ja vidim ide u smijeru da vide ne ovisi toliko o transferima. Zeli se stvoriti konkurentna momcad koja moze igrati na rezultat, a opet da bude fokus na razvoju klinaca iz vlastite skole koji bi bili samo slag na tortu. Jbe mi se za koliko i koga cemo prodavati....Dinamo je veliki europski klub i primarni cilj mora biti ostvarivanje rezultata i na taj nacin dizanje kluba na jos vecu razinu.

    S tim dolaze i jaci sponzori, vise publike, doci ce i ta bolja infrastruktura, jaci mamac za kvalitetne igrace itd itd....posljedicno, naravno ako cemo imat i rezultat da cemo lakse i prodati igraca i za vece iznose.

    Ne zelim vise nikad vidjeti Dinamo koji ce biti tvornica za pranje love i gdje ce fokus biti na teti u racunovodstvu, a s druge strane cemo biti kanta za napucavanje.

    Isto tako ne zelim da Dinamo bude Caritas hnl klubovima i krava muzara kad nas trebaju. Takvi su najgori i ti ce nam prvi zabiti noz u leđa i to se vec vidjelo. Gospoda Da, ali....ne pod svaku cijenu i ne sa svakim.

    Imamo iznimno kvalitetnu skolu i ne treba kupovati sve sto zna 2 na nogu. Stranci? Naravno ne gomilati ali neki omjer 50:50 zasto ne? Odavno je Dinamo prerastao lokalnu razinu, mi moramo gledati globalno. Do sad pametno odrađen prijelazni rok, a siguran sam da ce biti toga jos....
  • hardek
    2.8k
    Još bi dodao da uvijek moramo naći neke rubne hrvatske reprezentativce ili one koji će to tek postati u najboljim godinama. Kao što su to bili Petković, Oršić, Mišić... Vjerujem da je to najbolji način da zadržimo i tu neku lidersku crtu i autoritet u svlačionici. Idealan sljedeći kandidat po meni za to je Rog i volio bih kada bi ga na zimu mogli potpisati za stalno.
  • Jaki991
    120
    Nek Jakir urgira da se Ogi vrati u japan vec ovo ljeto ak mu protiv Istre u hnlu ne daje sansu… ne vidim kak se taj decko moze nametnut ak ne dobije desetak tekmi kontinuiteta u nizu, pogotovo na pocetku sezone… za tih 10 min po tekmi koje dobije mozes koristit i recimo rileta ili juniora nekog
  • Georginho
    134


    Možda zato što se sada uigrava ekipa za najvažnije 2 tekme u sezoni, koje nam dolaze na raspored vrlo brzo. O njima na ovisi budžet, eventualne prodaje, a možda i dovođenje nekih igrača...
    Skroz je ok da se sada uigrava ekipa s kojom se planira napasti Ligu prvaka. A prilike će biti kad to prođe, tek je kolovoz.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions