• Osječanin86
    0
    Stvarno su ih pustili u kavez? Pa ne znam oce tak opet, nadam se
  • marac94
    0
    Ekipa,ima netko ili zna slučajno nekoga da ima kartu viška?
  • Dudu 9
    284
    Mislim da će Malenica braniti, jer žele izbjeći pljuvačinu po Čavlini u slučaju poraza.
    Već su ga uzeli na zub, iako je branio samo 2 tekme.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Ovo su najgore utakmice igračima Dinama za igrat jer su navijači iznimno optimistični nakon 5-0 u prvom kolu i sada samo gledaju hoće li Dinamo u Osijeku dobiti 2 ili 3 razlike.

    Treba ipak reći da nam je izrazito odgovarao kontekst igre protiv Istre gdje je Tramezzani krenuo napasti Dinama na Maksimiru. Utakmica protiv Osijeka će biti utakmica koja će puno više reći o ovosezonskom Dinamu i o pristiglim pojačanjima. Samo treba malo spustit loptu na zemlju jer imam osjećaj da su svi pretjerano optimistični. Bolji smo od Osijeka ali ovo je njima finale lige prvaka i ako će se igdje prosipati bodovi to će biti na ovakvim gostovanjima. Tako da ne treba pasti u depresiju i kaos ako bude mršavih 0-0.

    Osijek će sigurno biti malo povučeniji nego Istra i tu Hoxha pa ni Baturina neće moći na širokom prostoru nizati igrače. Zato bi ovo trebala biti klasična HNL utakmica gdje će najviše povući Petko uz Pjacu koji je novo jako oružje u ovakvim utakmicama.
  • LaznjakProsineckog
    643
    Upravo si mene opisao u prvoj rečenici, ja nakon Istre mislim da ćemo HNL završiti bez poraza, da će jedino napeto biti u Europi (svejedno Liga prvaka ili Europska liga) hoćemo li proći u osminu finala. HNL šetnjica. Najbolji prijelazni rok ikad, još ovaj tjedan lijevi bek iz Rome, doveli smo igrače da budemo konkurentni u Ligi prvaka. Možda se varak ali ja stvarno ne vidim da će nam HNL ove godine biti problem osvojiti. Rijeka, Osijek i Hajduk lošiji nego prošle godine.
  • MaliPizdek
    61
    gledajuć našu širinu kadra i kad pogledaš kvalitetu ostalih momčadi u HNL-u fakat bi se moglo desit da završimo bez poraza :cool:

    ovo danas dobivamo 100% samo je pitanje koliko dominantno, ja bi volio neki rani gol pa da se odma raspadnu al tko zna... samo neka naši odnesu 3 boda i sve 5 :blush:
  • Iskrenjak
    147
    Uf, ne volim kad su svi ovako ziher. Polako. Optimizam svakako, ali euforija nikako.
    Problem s euforijom je sto ce isti ti euforicari najvise pljuvat ako ne zavrsi dobro.
    Zasad smo dobili samo raspalu istru. znam da neki nakon jucer govore da je istra odlicna, al jucer su igrali sa jos raspadnutijom goricom. Tako da to svakako nije temelj koji daje sigurnost da cemo potaracat ligu sa nula poraza.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Osijek je doma uvijek neugodan i sigurno će se htjeti dokazati nakon dva kiksa. S druge strane šarani su igrali u četvrtak euro tekmu, dok smo mi odmorni i to nam je prednost, o klasi da ne pričamo.
    Ovo bu drugačija tekma od one s Istrom i s nestrpljenjem očekujem vidjeti kak ćemo izgledati.
    Siguran sam u pobjedu na terenu, a bogme i na tribinama.

    Očekujem sastav:
    Neva
    RPG - KTC - Mmaee - Ogi
    Sučić - Baturina - Mišić
    Pjaca - Petko - Hoxha

    Daj mi samo pobjede :heart:
  • don
    5.6k
    ova utakmica će sve biti a samo ne laka. Pripremimo se svi odmah na lošiju igru (nadam se da griješim) odnosno ne tako uvjerljivu kao u prvom kolu.
    Osijek se mora iskupiti svojim navijačima i neće sigurno lako dopustiti 2 poraza doma i remi sa amaterima u pretkolu KL.
    Ovo možemo dobiti ako nam baš svi igrači budu na nivou. Kao što je @Maksim Maksimirski rekao, njima je ovo finale Lige prvaka i sigurno neće biti lako ali jbg mi smo Dinamo i možemo baš sve.
  • Mr Blue
    4k
    Liga je maraton, a ne sprint. Naravno da očekujem pobjedu večeras, jači smo i kvalitetniji, pa i odmorniji. No nogomet je takav da jedna glupa lopta može odlučiti pobjednika. Pogledajte samo Osijek i njihovu zadnju tekmu protiv Šibenika. Nije kraj svijeta, a definitivno ni sezone ako se iz Grada na Dravi vratimo s bodom ili ne daj Bože bez bodova. Samo neka dečki na terenu pokažu sve što znaju, a ekipi koja putuje želim sretan put i vrhunski provod!
  • Crni86
    3.5k
    Prosle sezone smo mi imali jako puno problema s izlaskom iz zadnje linije, a oni su imali miereza koji je odlicno odradivao presing i zagorcavao nam dodatno zivot.

    Ove sezone mi imamo bolje izlaske iz zadnje linije, a oni nemaju Miereza. Vezni red im je losji od naseg, a i obrana im je rupicasta. Nece bit lako ali ocekujem pobjedu!
  • dzis
    807
    Pobjeda i to lakse od ocekivanog. Vise me je bilo strah Istre.
  • din
    442
    Osijek nije pustio 400 karata u prodaju odmah do boxa pored boysa i postavili su veliki Osječki grb na to mjesto :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.