• dzg717
    1k
    Svi mislimo isto kako hendikep nebi bio uopce ne očekivan ali polako…znali smo u gostima izgledat neprepoznatljivo-pa da vidimo !
  • NORTE
    11.4k
    Ovo nam je "povijesna" prilika proć kroz Pampers arenu neokrznuti i s laganom pobjedom.
    Izmučeni nakon Europe, bez kapetana
    emilperska
    Čovječe mi smo dinamo Zagreb.
    Osijek ima jedan kup u 77 godina povijesti.
    Kakva povijesna prilika...
    Pobjeda na Pampasu za nas je i treba biti nešto što se očekuje.

    Dvije tekme na Pampasu u našoj turbulentnoj sezoni nisu neko mjerilo.
    Mi definitivno nismo u nekom naponu snage, a oni pogotovo, ali sve ovisi samo o nama tamo.
  • IceMan
    2k


    Da, slažem se sve s tobom, iako čovjek je valjda mislio napisat da je sad prilika pobjedit Osijek malo glađe no inače (sjetimo se prošle sezone) jer su umorni, prodali su Miereza (neznam jel to definitvno i oće li igrat) i da smo mi stvarno dobri moćni i imamo priliku sad ih pobjediti lakše no inače.
  • MaliPizdek
    61
    pregazit Osijek dominantno, pokupit bodove i ajmo dalje... a oni nek se utapaju u tuzi...
  • Eduardo
    19.9k
    prodali su Miereza (neznam jel to definitvno i oće li igrat)IceMan

    Kako bi igrao nakon svega što se izdogađalo i još se nakon toga zahvaljivalo Bogu na Instagramu što je uslišio njegove molitve?
  • din
    442
    Ima ekipe koja će biti na zapadu sutra?
  • IceMan
    2k


    Pa neznam, ne pratim tak baš jako dobro Miereza, a ni Osijek, i dok nije službeno, ni neznam što je za očekivat.

    Al hvala kaj si me prosvijetlio da sigurno neće :smile:
  • Borovljanin
    74
    Hoće li braniti Čavlina sutra? Na stranu što nije najbolje startao, on je Dinamov igrač. Već su ga izviždali, mogu misliti što će biti ako ga sutra napunimo. Joj, nadam se da ćemo ih izmasakrirat.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ima ekipe koja će biti na zapadu sutra?din

    Uvijek ima, ne sumnjam da će biti i sutra.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Mislim da sam negdje vidio kako je Malenica bio na presici s trenerom, tako da bi mogao on braniti.
  • Eduardo
    19.9k
    da, bio je maleni na presici i bilo je pitanje znači li to da on brani u derbiju. Sad, pitanje je smije li Čavlina braniti protiv dinama uopće? U slučaju da ne starta tekmu možda je to glavni razlog, a ne kiksevi s kojima je zaredao. Uglavnom, trener se izmotavao po pitanju toga rekavši da ne može on znati tko će biti u sastavu sljedeću utakmicu. Kaže, on to procijeni na temelju treninga i ponašanja igrača na terenu.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Do sad koliko se sjećam nismo stavljali klauzule ds naši igrači na posudbi ne smiju igrati protiv nas. Znam da Osijek je to radio. U Engleskkj je to sasvim normalno.
  • Eduardo
    19.9k
    nismo, da. U biti, meni to ima i logike. Posudili smo igrače da igraju, da se razvijaju, da imaju veći podražaj, a većeg i jačeg ispita od dinama u HNL-u nema.
  • Zagi
    7.6k
    A i do sada nam je skauting bio limitiran na one koji su igrali protiv nas.
    Kako bi znali jel mali spreman na povratak ako mu ne dozvolimo te utakmice?
  • Eduardo
    19.9k
    zato i kažem - apsolutno sam za to da se posuđenim igračima dopusti igranje kontra nas jer veći i zahtjevniji izazov od toga ne mogu dobiti.

    U konačnici, da budem potpuno iskren - klauzule tog tipa kojima se igraču brani nastup protiv matičnog kluba su mi pi*kaste i nisu dobre niti za igrača, niti za samo natjecanje i njegovu regularnost.

    Recimo da taj igrač na posudbi postane najbolji ili među najboljima u svojoj momčadi, a ima klauzulu prema kojoj ne smije nastupiti protiv matičnog kluba taj klub si je tim potezom već i prije samog početka tekme osigurao prednost. Kad si ga već dao u drugi klub na kaljenje onda stani iza toga i budi pošten i prema njemu i prema klubu u kojem boravi.

    Ali to je samo moje viđenje po pitanju tih klauzula.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.