• IceMan
    2k
    Kad se zadnje dogodilo da ljeti nismo prodali bar jednog stožernog igrača, a pojačali se?

    Zasad odličan posao uprave.
  • Peškaman
    4.2k
    Mislim da je Oliveras zamjena za Ogiwaru nakon što mu istekne posudba,a to je krajem godine/početkom iduće.
    Možda se i varam ali sve mi ide prema tome.
    Tako sam razmišljao ali sad sve ovisi o situaciji o ozljedi Perkovića,koliko je ozbiljna i što se dogodilo.
    Mislim da će tek sada Jakirović forsirati RPGa lijevo ako Perković bude morao duže liječiti ozljedu.
  • badjibadara
    3.1k
    Oliveras mi je totalno netipičan lijevi bek. Tehnički na vrhunskom nivou, dobar osjećaj za prostor, ta “košarkaška” dodavanja lijevom nogom, zasigurno mogu napraviti dosta štete protivniku u izgradnji napada. Iz sažetaka nisam uspio prokljuviti obrambene kvalitete, važniji segment pozicije koju igra. Ako je i tu na nivou, imamo jackpot.
  • OsamŠest
    3.3k
    Čini mi se da će Španjolska kroz Dinamo dobiti još jednog A reprezentativca.
  • Sixthway
    457
    Nadam se da će biti odličan nama iako ga Roma ne želi izgleda , a to mi je već red flag. Ako će biti pola dobar ko RPG to je win za nas.
  • Omake
    2.5k
    mislim da je tu slučaj da je njemu pun k Rome i neispunjenih obećanja. Lani ga htio Anderlecht i nudio mu ozbiljne minute. Roma odbila i obećala mu da će igrati za seniore. Nije dobio ni minute.
  • Sixthway
    457
    nadam se da će eksplodirat onda kod nas ,sviđa mi se njegova ofenzivna igra , ali smatram da se Ogiware netreba samo tako riješit.
  • Marcinko
    595
    volio bi vidjet da krene u prvih 11 u nekoj bitnoj tekmi u LP ili derbiju HNL-a pa da preko njegove strane padne gol pa sta bi se sve pisalo.Crni86

    Neće biti treba biti prvotimac u LP, ali nema smisla dogovarati otkupnu klauzulu i onda da ti bude rotacija, on da vidimo uopće imali smisla ga otkupiti mora dobiti sve one manje utakmice posebno u drugom dijelu sezone ako se vidi da Ogiwara nije dugoročno rješenje na LB.

    Mi smo puno intenzivniji u komentiranju od ostalih naroda.Crni86

    Daleko smo mi iza Turaka u tom segmentu.
  • badjibadara
    3.1k
    Sa druge strane i ASR mu šalje poruku dovođenjem Dahl-a na tu poziciju uz neupitnog Angelinha.

    Najbolje da ga vidimo iz prve ruke i damo ocijenu. Rizik je baš nikakav.
  • Dzoni
    616

    Iz tvojih usta u božje uši
  • scooniepenn
    3.3k
    Mislim da Oliveras ima veliki potencijal, a na Jakiru je da ga izbrusi i da mu ova sezona bude iskorak u seniorski nogomet. Nama je to potencijalni jackpot. Istovremeno, ne zelim vjerovati kako ovu polusezonu Ogiwara nece dobiti potrebne minute jer je sve sto je odigrao bilo jako dobro. Volio bih ga vidjeti protiv Osijeka je mislim da bi on i Hoxha bili nerjesiva enigma za Lege po toj nasoj lijevoj strani. Ima motoriku, eksplozivnost, brzinu, a zna i igrati pa se stvarno nadam da ce dobiti dovoljno povjerenja kako bi pokazao sto moze.
  • Zagi
    7.6k
    Pišete kao da je Oliveras realiziran ili samo što nije. Sam nešto propustio?
  • Maki2
    610
    Vidi Romanov twitter
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions