• Jaro
    7.3k
    ne znam koji im je memorijski kapacitet, ali pamte i kompletnu obleku bar 20-30 ljudi sa svakog dogadjanja u zadnjih x godina... ponekad i tocan tijek dijelova konverzacija koje su se vodile...
  • Mr Anderson
    7.9k

    Moja ne pamti samo što je ona nosila negdje, nego pamti što sam i ja nosio. Ja prije par tjedana za nećakov rođendan izvuko iz ormara prvo što mi došlo pod ruku. Ona skočila, kaže ne može, to si nosio na večeri prije mjesec dana, sad će biti ista ta ekipa. Kak je Xaviet rekao, ja pojma nemam što sam dan prije obukao.
  • Marley
    1.6k
    Lako za odjecu... pamtim i sto je tko tocno rekao u kojoj god prigodi, od slova do slova i kakvim tonom.
    Ali zato redovito nemam pojma sto radim u nekoj prostoriji u stanu, kud sam krenula i sto sam htjela :chin:
    Jbg, neki disbalans mora biti :lol:
  • Jaro
    7.3k
    to je to...
  • Sajla
    5k
    iz galerije net hr pod naslovom GRAFIT POBJEDE / Boysi se prisjetili Grčke: Dočekani su molotovljevim koktelima i noževima, a onda rastjerali domaćine

    1024x1024-42bcba00-9d0c-11eb-aec9-cedfb09875dd.webp

    Na ulicama Zagreba osvanuo je grafit Bad Blue Boysa koji su njime obilježili godišnjicu sukoba s navijačima AEK-a u Ateni. Na grafitu se jasno vidi navijač Dinama s malim slovom 'd' na prsima iza kojeg buja plamen izazvan bacanjem molotovljevih koktela od strane AEK-ovih navijača, a još je nacrtan i prekriženi dvoglavi orao (simbol tog grčkog kluba), a slovima je napisano: Bad Blue Boys on tour, Nea Filadelfia, 7.8.2023. Inače, Nea Filadelfia ozloglašena je atenska četvrt u koju kročiti ne smiju ni njihovi sugrađani navijači Panathinaikosa i Olympiakosa, ali kada su tamo stigli Boysi navijači AEK-a mogli su samo bježati. U svoj toj zbrci smrtno je stradao 29-godišnji grčki navijač zbog čega su Dinamovi navijači mjesecima bez dokaza zadržani u grčkim zatvorima, da bi u prosincu svi bili pušteni kućama. Ubojica grčkog državljanina i dalje nije pronađen, ali od početka je javnost znala kako se hrvatski navijači u sukobima ne koriste ikakvim bodežima, za razliku od grčkih i turskih navijača. Zbog tog sukoba Dinamovim je navijačima prošle sezone bilo zabranjeno ići na europska gostovanja zagrebačkog kluba čime su Plavi imali puno teži posao na gostujućim terenima.
  • NitkoBitan
    17k
    Mozda su malo zastarjele informacije (godinu dvije), ali vjerujem da su omjeri tu negdje.

    FB-IMG-1723297619169.jpg
  • Neki tip
    21.3k


    Svaki pametan Hercegovac između 17. godine, kad krenu prve svadbe, i 29. kad pokleknu i naokorjeliji neženje (osim onih koji to ostanu do kraja), treba odseliti iz zemlje. I bez da ode u Njemačku po koru tvrda kruva, uštedjet će bogatstvo na kuvertama. :snicker: :lol:
  • Neki tip
    21.3k
    pod naslovom GRAFIT POBJEDE / Boysi se prisjetili Grčke: Dočekani su molotovljevim koktelima i noževima, a onda rastjerali domaćineSajla

    Nakon jedne HNL tekme, čini mi se, možda je i europska bila, ostalo nas je možda 200-300 na tribini. Uglavnom mlađi, jer je dio njih raspremao tribinu i nas možda 10ak starijih, valjda jer smo lijeni otići.

    Momak koji je taj put i vodio navijanje, taman je nekako pri našem napuštanju tribine započeo predobru pjesmu zaraznog ritma.. ponavljali smo je valjda 10, 15, 20 puta, ne znam jer nisam brojao, samo pjevao.

    I u autu smo je ponavljali bez prestanka.

    Ne, neću reći kako idu riječi ni na koju melodiju, nije to na meni.

    Samo ću još dodati da mi je žao što još nije imala premijeru (mozda je protiv PAOKa bila prilika, ali jbg kaj ja znam kad je) i da sam siguran da jednog dana hoće..

    Bravo za autora, jebeno ispričana priča kroz pjesmu, vrijedi je učit još na 30 tekmi kad zavrse, dok ju ne nauči bas svatko na Sjeveru.
  • Sajla
    5k

    Jedva čekam čuti!
  • mali M
    5k
    a ti ga isto bubneš tu pa neka se sad mi mislimo... Znači valjda ne prođe dan da ne otpjevam bar jednom "dok na terenu srce ooooostavljaš..." I sad ti najaviš novu iskonsku...
  • Neki tip
    21.3k


    Ma pusti, ništa ja ne najavljujem niti je na meni da najavljujem. Možda ju nikad Sjever i ne izvede i sigurno ima razlog zašto dosad već nije izvedena.

    Samo prepričah što sam i kako ja to doživio.

    Baš kao što se nadam da ćemo izvlačenje Zvezde dočekati tek na novom Maksimiru, kako je to netko neki dan ovdje napomenuo, tako se isto nadam da će i AEK navratiti na taj isti novi Maksimir.

    Pa da krene na zatvorenom, akustičnom stadionu strmih tribina iz par tisuća grla...

    Jebiga, ja se ježim na pomisao, a vi zamišljajte.. :joke: :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    Baš kao što se nadam da ćemo izvlačenje Zvezde dočekatiNeki tip

    Svaka cast svima kojima se ceka.
    Meni se vise ne ceka, lako odapnem sutra.
    Nek mi njih napucamo i sad, i za 5g, i 10..
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jel realno da oni prekidaju prijenos OI zbog maratona lađa?

    Pa daj jbt imate 4 programa!
    Na jednom vrte temperature po svijetu... :monkey:
  • Krizy
    43.1k

    Ma kome to ti da je glup? :lol:
  • Neki tip
    21.3k


    Ma čitaj to kao - otvorene duše, srca i novčanika. :heart: :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.