• Klenx
    5.6k
    Svaka čast sportskom sektoru.
    Lijevi bek sa najboljim mogućim školovanjem kroz razvoj. Ako ispadne odličan pokupimo ga za kikiriki odštete, ako faila vratimo im ga nazad.

    Bravo!
  • skener
    873
    Postoji li jos netko od koga mozemo ocekivati ozbiljniji neki iznos kod buduceg transfera
    Olmo i gvardiol su svoj postotak odradili
  • Georginho
    134
    Ovaj prijelazni rok za sada zbilja djeluje nestvarno dobro :starstruck: Samo da do kraja ne prodamo Baturinu i to će biti čista 10-ka! :ok:
  • badjibadara
    3.1k
    Ali smrdljivi index, jedva su čekali da ga skinu sa platne liste, a u najnižem platnom rangu:

    Roma se ovog ljeta htjela riješiti Oliverasa, koji je stigao 2020. iz Barcelone za 130.000 eura. Imao je ugovor do ljeta 2026., nije bio u planovima za prvu momčad i Rimljani su jedva čekali da ga skinu s platne liste. U tome su i uspjeli, barem tijekom posudbe, jer će u tom periodu Dinamo pokrivati Oliverasovu plaću.
  • Jaro
    7.3k
    kako je Zeko rekao, ovisno o rezultatu playoffa ce se slagati financijska struktura za dalje. Rekao bih da Sucic/Baturina ovise o tome rezuktatu.
  • Georginho
    134


    Zato Sučića ni nisam stavio u svoju jednadžbu. A Baturina mora ostati još ovu sezonu.
  • hardek
    2.8k
    Uopće nemam potrebu za pametovanjem ovih dana na ovoj temi. To dovoljno govori o poslu kojeg je Marić odradio. Kapa dole za sada, bez greške.
  • E46
    634
    Ja bi samo želio i tiha patnja mi je da se dovede ovaj Kevin Carlos, dugo nisam gledao takvog napadaca takvu zvijer, jebo ti 100 banovih Ivanovica jedan Carlos, a utjesni igrac moze i Pierrot haha
  • Orc123
    7.8k
    Dobro je to kaj igraci dolaze s vecinom istog govornog podrucja.... Tu su nasi Francuzi ko domaci vec, Ktc odlicno prica Spanjolski, Torrente se jako lijepo vec prilagodio i ono sto sam uspio cuti od ljudi je da je iznimno pozitivan lik, da upija ko spuzva, ne leti u nebesima nego cvrsto stoji na zemlji i prihvaca sugestije. Sad se vec lijepo priviknuo na sve i bit ce od velike pomoci u adaptaciji Cordobe uz Ktc-a. Eto, ako i Oliveras stigne bit ce mu puno lakse se adaptirati na momcad. Od stranaca Hoxha kuzi sve na Hrvatskom, Mmae prica engleski i francuski, Ogi se odlicno prilagodio.....opcenito mislim da Ogi zasluzuje vise prilike da pokaze sto moze a ima ogromne rezerve.
  • E46
    634
    Lijepo sam naglasio pravog lijevog beka znaci Gvardiol je igrao tu poziciju ali nije lijevi bek. Bas primarno lijevi bek nije bolji bio od Ibaneza do sada i to je moje misljenje.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Leovac je bio bolji bek od ibaneza barem duplo.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Doslovno je jedan Leovac u svom primeu Maldini i za Ogiwaru i Ibaneza.
  • badjibadara
    3.1k
    Lucho je pri dolasku u europu predstavljan kao krilo, tek su ga kasnije prekomandovali na beka. Toliko o “pravom” beku.
  • Izet Hajrović
    2k
    Još uvijek imamo opciju koju je Marić često spominjao u svojim izlaganjima - kapitalci koji na kraju prijelaznog roka ostanu bez boljih opcija od Dinama, primjer RPG. Kod nas ionako prijelazni rok traje nešto duže nego u ostatku Europe tako da ćemo imati nekoliko dana vremena "upecati" nekog kapitalca na poziciji špice. Očito se gleda u tom smjeru da se dovede napadač bolji od Brodića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions