• blue heart 72
    1.7k
    Odličan dan danas. Petko produžio, Cordoba potpisao i bukiran Oliveras. Još neka prođe i taj liječenički i top, top, top.
  • skener
    873
    A valjda i taj romano nesto moze pogodit
  • cibona
    2.9k
    Marić je napravio svoj dio posla, a sada je red na jakiru da opravda povjerenje uprave koja mu je dala novu šansu. Očekujem atomski, goropadni i neustrašiv Dinamo u HNL-u te respektabilni i dostojanstveni Dinamo u europi.

    Jakire, sada je palica na tebi, Marić ti ju je i više nego uspješno predao.
  • Lynx17
    4.1k
    Ako sto Romano pise je istina onda je to zaista low risk, high reward posao.
  • skener
    873
    Cordoba potpisao
    Oliveras dogovoren
    Bruno produzio
    Olmo sve platio
  • Borovljanin
    74
    Jan Oliveras počeo u Espanyolu, pa prešao u Barcelonu, a sada dolazi u Dinamo. Hm. Neka bude upola dobar kao igrač s tim istim referencama i ja ću biti zadovoljan. Još ako je istina da samo želi Dinamo onda valjda ima i neke ambicije kao Olmo.
  • sport
    3.3k
    A s čime ćemo se zabavljati još 27 dana do kraja prelaznog roka ?
  • skener
    873

    Tocno to mi maloprije proslo kroz glavu
    Polako gospodine Maricu...
  • Omake
    2.5k
    Svaka čast i Mariću a i Zajecu koji je prijatelj s Oliverasovim managerom. Al Ittihad davao 6 mil, mi ga doveli na posudbu i potencijalnih 1.5 mil.
  • sebenico
    552


    Kako da ne da su davali 6 milja za igrača bez nastupa u seniroskoj konkurenciji. Pusti te priče
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Odem povečerati, vratim se Zoni, kad ono Marić stavio kvačicu kraj Oliverasa u notesu :love:
    Gospodine Mariću, ovim tempom očekujem sljedeći tjedan i jednog napadača pa da odradimo standing ovation i spustimo zastor na ovaj prijelazni rok :cool:

    A s čime ćemo se zabavljati još 27 dana do kraja prelaznog roka ?sport

    Pa mora i on malo na godišnji, zadužio nas je :grin:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Falit će mi ova tema sada kada se sve primiri.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nema odmora, Mariću gdje je napadač???
  • Omake
    2.5k
    ako je Shakhtar mogao dati pet za brazilca s 18 nastupa u juniorima Sao Paola, bez nastupa za mlade se lekcije reprezentacije, i ovo je moguće, svakako Arapi nude duplo više od bilo kog drugoga.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Pazite sad scenarija, dovedemo lijevog beka, Pjer se pomakne desno, a Mmaee ispadne iz prve postave jer Rile upada na stopera! :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions