• Daliban
    1.6k
    Pa krila i stoperi su jedine pozicije na kojima smo uredno popunjeni, ali opcije su limitirane i nema ekstra kvalitete. Možda Cordoba može donijeti ekstra kvalitetu, on je mystery box i ne znamo dok ne vidimo.

    Na lijevom beku igramo RPG-a, to sam pregrmio i on tamo svakako donosi ekstra kvalitetu. Dolazak Oliverasa to neće promijeniti. Desno igra Rile, ali očekujem da Mikić s vremenom preuzme i donese ekstra kvalitetu iako je još klinac. U napadu imamo Petkovića.

    Na krilima imamo Hoxhu, Pjacu i možda Cordoba iskoči. Ubaci tu Kačavendu i možda Stojkovića, ali oni su prvenstveno veznjaci koji mogu pokrpati. Realno su rotacija Baturini i na krilu ti ne donose ono što ti donosi pravo krilo. Meni su te opcije u redu, ali volio bih imati još nešto za svaki slučaj. Barem još jedan mystery box pa da si poduplamo šanse da nešto ekstra iskoči.

    Stoper je jedina pozicija koja me zapravo brine u ovom trenutku. Nemam baš povjerenja u ovo što imamo. Mislim da imamo raznovrsne profile ako bi ih se aktivno rotiralo ovisno o protivniku, ali stopere se rijetko rotira pa onda fali istinske kvalitete koja nadilazi taktičke rotacije i donosi stabilnost.

    Imamo Maxa, KTC-a, Mmaeea i Torrentea. Dvojica su kikseri, a dvojica su spori kao blato. Dvojica znaju igrati loptom, dvojica znaju dodati beku. Jednostavno ne vidim.
  • Nino Bule
    13.4k
    Trosite tintu na pricu o stoperima jasno je da je to to po pitanju stopera, zajec vam je rekao sta se trazi, napadac i lijevi bek
  • Veljko
    68
    torrente i max nisu razina za LP a teo je pre star i pre spor polako… za HNL je to jos ok… a mmaee je tek dosao da bi se moglo nekaj rec pre vise… vrijeme ce pokazat, al opcenito su ih previse „samo“ za HNL
  • Mazalo
    176
    A kakav tip stopera je tebi za lp? Inače čitam redovito, ne pišem puno ali brate moj ti baš ubijaš temu..
  • keppi
    208
    Jedino što mi se čini zbilja neophodno je napadač. Ući u zgusnuti raspored sa samo Petkovićem i Kulenovićem je prerizično. Sva ostala mjesta se nakon dolaska Cordobe mogu pokriti.
  • Paggini
    19.6k
    torrente nije razina za LPVeljko

    a mmaee je tek dosao da bi se moglo nekaj rec pre viseVeljko

    A brate...
  • DiddyGuela
    2k
    Deckici jel vi slusate sta predsjednik kluba kaze na temu transfera? Sta vam se mora jos i nacrtat da shvatite? Trazimo lijevog beka i treceg napadaca. Sta vam tu nije jasno? Daj prestanite vise srat i pametovat svakih par stranica foruma kada su stvari jasno iskomunicirane od Zajeca.
  • Daliban
    1.6k
    Deckici jel vi slusate sta predsjednik kluba kaze na temu transfera? Sta vam se mora jos i nacrtat da shvatite? Trazimo lijevog beka i treceg napadaca. Sta vam tu nije jasno? Daj prestanite vise srat i pametovat svakih par stranica foruma kada su stvari jasno iskomunicirane od Zajeca.DiddyGuela

    Pa valjda mogu napisati da mislim da je bolje ići po stopera. Nije Zajec diktator pa da samo kimam glavom kao budala na diktate.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    mmaee je tek dosao da bi se moglo nekaj rec pre viseVeljko
    Bilo koji stoper kada bi dosao bi bio jos manje u momcadi od Mmae-a tako da ne mozess ni za njega reci nesto vise...
  • Paggini
    19.6k
    Al kad smo kod trećeg napadača, kae s malim Koščevićem? U godinama je kad bi mogao dobivati neke jače minute, a trpao je prošle godine u juniorima..
  • Daliban
    1.6k
    On je očigledno otpisan jer nije bio ni na pripremama. Mene jedino zanima gdje će ove sezone.
  • Kaktus Car
    491


    Možeš ti svašta napisati, ali to ne mijenja činjenicu da su već dovedena 2 stopera ovaj prijelazni rok i da je stoperska pozicija vjerojatno najpopunjenija nakon ofanzivnog veznog.
  • Veljko
    68
    Ako je tebi kapitalac igrac koji je doslovno sjedio na klupi u momcadi koja je bila zadnja u ligi i kvalificirala se za nizi rang, onda okej
  • Daliban
    1.6k


    Pa čekao sam da ih vidim, a vidim da su obojica spori i ispadaju kao ratkape. Meni je stoper od početka prioritet broj 1 i ne vjerujem da smo taj problem riješili. Nadam se da jesmo, ali, kažem, ne vjerujem.
  • Kaktus Car
    491
    Doslovno je 1 (JEDNA) natjecateljska utakmica odigrana. Ne može se na temelju jedne utakmice ocjenjivati igrače koji su tek došli i jedva odradili par treninga s ekipom!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions