• Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Mislim da je koeficijent negdje 1,01 da tema nebu relaksirana nikada :lol:

    kaj će tek biti ak nam se Neva ozlijedi pa bude morao protiv Bayera u osmini finala LP!??" :grin:Neki tip

    Ovaj dio potpisujem od ah, samo bez Nevine ozljede :cool:
  • Lynx17
    4.1k
    Niti je Bruni nigdje bolje nego u Dinamo, niti ima bolji napadac za nas od Brune. Win-Win. :clap:
  • ivanzg
    129


    Ma jasno, ali ostaviti ženu i dijete tu i otići u Tursku ili Grčku gdje je svaka tekma na nož nema smisla.

    Uglavnom pozdravljam ostanak Petka i nek nas odvede u Ligu prvaka.
  • dzis
    807
    Ocekivano. Zadovoljan sam novim ugovor ali se i nadam da imamo jos neku špicu na vidiku.

    Kule za “male “ tekme i hnl a Bruno za LP
  • Veljko
    68
    Vidjet cemo koliko ce "zeljeti" ove godine, sad kada je dobio neke novce. Ako hoce, bit ce jako neugodan kao i uvijek

    Moramo uzet u obzir da on igra ako mu se igra… tako bi tesko mogao negdi vani - a to zna i on sam isto
  • duksy
    290
    Baš te guši :cool:
  • Paggini
    19.6k
    Vidjet cemo koliko ce "zeljeti" ove godine, sad kada je dobio neke novce.Veljko

    Inače je igrao za sendvič i 0.5 cockte
  • Nino Bule
    13.4k
    Da je potpisao na 5 godina pa hajde, al ovo produzenje mu jos uvijek otvara mogucnost sljedece ljeto da ide negdje ili opet produzi ugovor, sto znaci da ce morat nesto i na terenu pokazat ako vec mislis da mu je to jedini impuls
  • Daliban
    1.6k
    Iskreno mi upisi na ovoj temi nisu jasni. Više nam trebaju desno krilo i stoper nego napadač i lijevi bek, ali ovdje je konsenzus totalno naopak.
  • Veljko
    68
    desno krilo svakako… stoper mozda
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Daj vi meni recite u kojem vi svijetu zivite?
    Zamisli vodis trening a na njemu Cordoba,Pjaca,Hoxha,Spikic,Stojkovic,Kacavenda i od juniora Horvat. Pa daj mi recite koliko jos igraca trebamo za dvije pozicije a uz to trebamo dati sansu mladima kad god je moguce. Dosao Mmae,Torrente,imamo KTC,Bernauera,Perkovica (ako nije na duze ozlijeden),Rile to igra s vremena na vrijeme,i jos mladi Zebic i Jakirovic. Zasto smo dovodili Mmae i Torrentea ako im necemo dati sansu i vjerovati u njih.
    Dok na lijevom boku imamo samo Ogiwaru koji to jest...
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ma neće on nigdje. Ako nije otišao kad smo skoro prošli skupinu LP i kad je ulazio u repku, ako nije otišao u zadnja dva ljetna prijelazna roka nakon izbacivanja Brazila sa svjetskog i nakon vrlo dobre sezone u kojoj ga se moglo kupiti za samo 2.5 milijuna, neće ni sljedeće godine. Ne vidim kaj bi se to trebalo dogoditi.
  • Ludovic IX
    7.2k
    majke, kako ti se da više?? Kakvo desno krilo više? Jel pasalic? Igrač koji će za par sezona u drugoj njemačkoj završit.
  • Paggini
    19.6k
    Više nam trebaju desno krilo i stoperDaliban

    Ne treba nam trenutno, ako gledamo baš POTREBU, nitko. Trećeg napadaca nemamo, ali s obzirom da je TREĆI napadač, opet - nije potreba nego luksuz.

    Desno krilo imamo tri igrača koja to mogu igrati kao prirodnu poziciju, uz dva koji mogu biti ta pozcija ako je potrebno, drugo je što ti MISLIŠ da nijedan od njih nije razina koja tebi odgovara pa bi ti još nekog tko se tebi recimo sviđa.

    A stopere neću komentirati uopće, to je tek smiješna konstatacija da nam TREBA stoper...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Trebamo skupljat igrače ko vjeverica orahe za zimu. Nek oni budu tu, tko zna kakva vremena dolaze. Po 7-8 krila i bekova, 10-ak stopera, 4-5 napadača. Za svaki slučaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions