• Noel
    5.9k

    Ovo je tvoj upis prije mjesec dana.

    Onda je kasno pričati.

    Da vam budem iskren, ovaj mentalitet nekakvog "čekanja" kod donošenja bilo kakvog suda ili odluke dok ne prođe baba s kolačima je meni osobno u potpunosti stran.
    Sad kažeš:
    Pa čekao sam da ih vidim, a vidim da su obojica spori i ispadaju kao ratkape. Meni je stoper od početka prioritet broj 1 i ne vjerujem da smo taj problem riješili. Nadam se da jesmo, ali, kažem, ne vjerujem.
  • Daliban
    1.6k
    Doslovno je 1 (JEDNA) natjecateljska utakmica odigrana. Ne može se na temelju jedne utakmice ocijenjivati igrače koji su tek došli i jedva odradili par treninga s ekipom!Kaktus Car

    Mogu. Neće najednom počet trčat 37 km/h ili otvarat kao Šutalo.
  • Paggini
    19.6k
    Ako je tebi kapitalac igrac koji je doslovno sjedio na klupi u momcadi koja je bila zadnja u ligiVeljko

    Kaže on, a kapitalac mu je igrač koji s 23 godine nije igrao u trećoj njemačkoj ligi prije nego je prešao u Rijeku...
  • Daliban
    1.6k
    Ovo je tvoj upis prije mjesec dana.

    Onda je kasno pričati.

    Da vam budem iskren, ovaj mentalitet nekakvog "čekanja" kod donošenja bilo kakvog suda ili odluke dok ne prođe baba s kolačima je meni osobno u potpunosti stran.
    Sad kažeš:
    Pa čekao sam da ih vidim, a vidim da su obojica spori i ispadaju kao ratkape. Meni je stoper od početka prioritet broj 1 i ne vjerujem da smo taj problem riješili. Nadam se da jesmo, ali, kažem, ne vjerujem.
    Noel

    ???

    Doslovno izjave u savršenom skladu. Pričekao sam DA IH VIDIM, potom sam donio sud umjesto da nastavim čekati nešto što se neće dogoditi.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Svaka cast na perfektno obavljenom poslu. I cestitke i Maricu, a i Petku. Ovo mi je popravilo sugavi dan. Nama najvece pojacanje . Nemoramo strijepiti vise da ce otici, zaboli me i za Mierezom. Sad mozemo dovesti ili posuditi jos jednog mladjeg napadaca da imamo rezervi u nedaj boze ozljedjen i sa se rasterete kule i Petko kad treba. Netreba nikakav kapitalac. Ma jedva cekam osijek . Ugodan dan svima ljudi. Pa jbt ispade sve za 10. Konj sam sta sam sumnjao
  • Veljko
    68
    nisam nikad rekao da je on kapitalac vec da bi ga htio gledat u Dinamu … al znam da Torrente sigurno nije kapitalac
  • Daliban
    1.6k
    Nemoj.. molim te.Noel

    Neću više. Pričekat ću koji mjesec da stvari sjednu na svoje mjesto pa da pametniji ljudi od mene zaključe da bi na zimu možda bilo dobro potražiti nekog stopera.
  • Slush
    621
    Inače je igrao za sendvič i 0.5 cocktePaggini

    Mozda je zato bolje bilo za Petka da je otisao u Rijeku. Tamo bi tu i tamo Sopic na benzinskoj pocastio sa Hot Dogom.

    Samo znam da sam prije Petka imao kosu u boji, a sad mi je pola glave sijedo.
  • Noel
    5.9k

    Sjele su stvari na svoje mjesto. I više nego trebaju. Samo za vas neke nisu koji ste najavljivali apokalipsu i propast Dinama.
  • Veljko
    68
    Vidit cemo nakon prve 1-2 tekme u LP dal ce vecina i dalje mislit da su to kapitalci ili nisu … nama ne smije bit mjerilo Slaven, Istra, Gorica, Sibenik i Lokomotiva, nego Salzburg, Sparta, Piräus, Ajax, PSV, Benfica, Atalanta, itd… Vidit cemo jel ce oni moc pratit Lookman-a i slicne
  • Paggini
    19.6k
    Vidit cemo jel ce oni moc pratit ookman-a i slicneVeljko

    Koliko igrača na svijetu može pratiti "Lookmana i slične", a da su dostupni Dinamu? :)
  • Daliban
    1.6k
    Sjele su stvari na svoje mjesto. I više nego trebaju. Samo za vas neke nisu koje ste najavljivali apokalipsu i propast Dinama.Noel

    Ispričavam se. Nisam znao da je željeti kvalitetnije stopere pogrešno od navijača.

    Ovo politiziranje svake gluposti i kupus u glavama gdje se svaka izjava interpretira kroz zavjeraške filtere me ne zanimaju. Te šprehe si u birtiji nekoj valjaj.
  • scooniepenn
    3.3k

    E moj Velja, crni Velja. Bit ce da mu se cesto da s obzirom da je jedini od reprezentativaca ostao u najtezoj mogucoj situaciji i uz brutalnu statistiku doveo nas do dvostruke krune i 1/8 finala Konfe. Osim toga, kao jedan od par najbitnijih igraca zadnjih 6 godina imao je kljucnu ulogu u povijesnim europskim rezultatima i rastu Dinama na ozbiljnu razinu. Sto bi tek bilo da mu se jos cesce igra moj Velja.
  • emilperska
    5.4k
    https://www.calciobologna.it/2024/08/09/mercato-bologna-moro-hajduk-spalato-gattuso-offerta/
    Iako je deklarirani tovar, on je ipak naše dijete s 4 godine seniorskog staža.

    Nisam shvatio cijelu poantu oko njega i zašto bi išao iz Bologne, ali ja bi ga rado kod nas vidio..
  • Omake
    2.5k
    Ni meni ovaj članak nije jasan. Od pet pripremnih utakmica je u četiri bio u početnom sastavu. Nije mi ni jasan s Hajdukove strane jer već imaju dva skupa igrača koji su isti profil.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions