• duksy
    290
    To se događa kad se kao i u svakom poduzeću stavi kvalificirana osoba na poziciju za koju je najkompetentnija.
    Edit: a ne po babi i stričevima
  • Zagi
    7.6k
    Pridružujem se čestitkama. Sve kak treba.
  • Dudu9
    812
    Zar nije malo rano za ocjenu kako smo odradili transfer rok, prošle godine doveli Vidović pa ko je mislio da ga nećemo otkupiti pa Kaneko itd, duga je sezona tek moramo vidit kakvi ce bit novi igrači
  • Zagi
    7.6k
    Nije rano za inicijalnu ocjenu.
    Pojačane su pozicije gdje su bile rupe i nije se natrpalo pozicije gdje imamo elitne talente.
    Za mene, odrađen je posao koji je bio potreban.

    Kroz vrijeme ćemo imati potpuniju sliku o kvaliteti Mmaee i Cordobe pa se možemo vratiti i reflektirati.
    Za sada, 4.8/5
  • badjibadara
    3.1k
    Cordobi i Jose Luisu ocijenu možemo dati tek na proljeće, a možda i nakon sezone, dok prođe cijeli proces aklimatizacije.
    Mmaee je druga stvar, odmah u vatru. Što se prije uigra sa ostatkom ekipe svima će biti bolje.

    Marić da je iskopao samo RPG, zaslužio je skidanje prefiksa vd., a očekujemo bar još jednog igrača te razine, spremnog da odmah uleti u prvu ekipu.

    Ne spominje se rad sa mlađim ekipama, a to je možda i najbitniji segment kluba za budućnost. I tu se ekipa posložila i radi se punom parom.

    Kaneko i Vidović… za Vidovića mi je žao što nije došlo do dogovora, no cifra je u ovom trenutku za nas ogromna, a ta nam pozicija nije deficitarna uz nadiruce igrače.

    Kaneko je druga priča, moguće da je i naša ponuda bila tek pro forme. Drag nam je svima, ali Kotrijk pokazuje da je to ipak niža razina nogometne igre od one nama potrebne. Dobra procjena struke.
  • mali M
    5k
    To su druge stvari, ne brkajmo kruške i jabuke. Odrađen je golem i odličan posao u vidu ugovora u akademiji, riješavanja viška igrača, dovođenja na deficitarne pozicije, procjenjivanja trenutka prodaje postojećih stožernih grača... To je jedna strana priče.
    A da li će se novopridošli igrači adaptirati, prihvatiti trenerove zamisli, pokazati da li su pojačanja, prinove ili ispadnu trube je sasvim drugi dio priče i ovisi o stotine drugih faktora, a ne o Mariću... I u najačim klubovima se vrhunski igrači jednostavno ne snađu i ispadne truba od transfera... Neću posao SD-a koji ima hrpu zaduženja svest na to dal je jedan transfer pogođen ili fulan...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Za sad odlicno ,prihvatio se posla i radi u tisini. Rjesava se viška Kao Niko do sad i za to mu najveci kredit. Jos kad bi rjesio jurica ,stefulja i perica, špikica ukoliko jos jedno desno dodje kapa do poda. A za cistu 10 treba jos jedan napadac . Za beka cemo se Kroatien Kao i sve ove godine do sad. Maricu samo jako
  • Dudu9
    812
    SD treba za prvu momčad dovesti pojačanja za prvih 11, tipa Cordoba plaćen 2mil znaci procjena je da je to prvo desno krilo ako provede sezonu na klupi onda je promašaj ne mozemo dovoditi igrače samo jer nam je ta pozicija kritična, naravno možda Cordoba bude novi Oršić pa SD bude genijalac, zato najbolje ocjena ide na kraju sezone
  • mali M
    5k
    opet, svodiš posao sportskog direktora na dovođenje pojačanja. Volio bi da ti netko upućeniji zaljepi opis poslova radnog mjesta SD-a Dinama da vidiš koliko je to mali (ali naravno bitan) dio njegovog posla.. a da ne pričam i o hendlanju radne zajednice za koju je odgovoran...
    Btw. Ovo sve pišem jer je tema SD, a ne transferi... U ovoj temi mislim da Marić radi strašan posao ili da se drukčije izrazim, svakom budućem SDu u Dinamu će biti pet puta lakše zbog stvari za koje je Marić morao riješavati a koje su ga dočekale ili nisu ni postojale... Bez razmišljanja bi mu već sada maknuo vd
  • Dudu9
    812
    SD najviše gleda kroz pojačanja za prvu momčad, primjer prosle godine klub odluči da ne žele Pašalića koji je bio besplatan da bi na kraju on došao do reprezentacije i ima vrijednost oko 5mil umjesto njega klub dovede Kaneka plaćena posudba 400k i na kraju nismo ga otkupili, sad ti reci da klub nije promašio
  • mali M
    5k
    i sveo si njegov rad na jedan transfer... :up:
  • Dudu9
    812
    citaj napisao sam klub odlučio a ne trenutni SD
  • mali M
    5k
    Vrtimo se u krug... Pa šta spominješ sad odjednom klub? Razumiješ što tvrdiš, a ja se ne slažem da je tolko plastična njegova pozicija da se svede na samo jedan aspekt koji ti vidiš i to je to... Nema potrebe da dalje zatrpavamo temu...
  • Direktor
    66
    Do sada je Marić odradio dobar posao.

    Doveli su se igrači koji su se mogli u okviru klupske politike i to je dobro da se razmišlja dugoročno.

    Na treneru je sada da ih uklopi najbolje što može u sastav.

    I ono što je važno, Dinamo se rješava igračkog balasta i budućnost je svijetla.

    Podrška svima u klubu i samo tako dalje.

    NEMA VEĆEG KLUBA OD DINAMA
  • Droljo
    8k
    SD radi točno ono šta sam ja radio davno dok sam igrao FM. Ključnim igračima pojačati i produžiti ugovore (to još bumo videli) riješiti se skupih (u pravilu starijih) igrača koji ne doprinose ničemu. Napraviti selekciju juniora i raskinuti sa pola njih, ostaviti samo naj talentiranije. Sa time se bađet smanjuje i stavlja u nekakve normalne okvire. Dovesti igrače na deficitarne pozicije i u napad na europu. Od mene + jer se ne radi stihijski...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.