• xavier
    12k
    pa nek ispadnu, ko ih jebe. Ma negdje sam vidio da je UEFA to smislila tako da ovi koji su podrzavali Perezovu Superligu budu zadovoljni, pa mi je nekako u glavi bilo da ce najjaci igrat s najjacim, jaki s jakim i slabi s slabimwolfgang14

    Ne žele najjači "igrati s najjačima" nego samo žele što više novca (a naravno da su onda utakmice protiv najjačih jedan od načina kako doći do toga, ali poanta je da je to sredstvo, a ne cilj), ali nikako ne žele ispadati u skupinama LP dok hrpa slabijih prolazi jer "slabi igraju sa slabima".
  • wolfgang14
    1.4k
    Ne žele najjači "igrati s najjačima" nego samo žele što više novca (a naravno da su onda utakmice protiv najjačih jedan od načina kako doći do toga, ali poanta je da je to sredstvo, a ne cilj), ali nikako ne žele ispadati u skupinama LP dok hrpa slabijih prolazi jer "slabi igraju sa slabima".xavier

    Ma znam da, naivno razmisljanje s moje strane
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Dinamo - Inter
    Dinamo - Club Brugge
    Dinamo - PSV
    Dinamo - Girona
    Bayern - Dinamo
    Shaktar - Dinamo
    Milan - Dinamo
    Stuttgart - Dinamo

    Zanimljivo, moram priznati. Približi percepciju novog sustava.
    Bosskovitz

    Gdje možemo potpisati ovu skupinu? Vrlo dobar domaći ždrijeb, i atraktivna gostovanja...
  • Mihaljević
    9.8k
    Šta bi dao da Zvezdu dobijemo, sve ostalo ću pregrmit...
  • Daliban
    1.6k
    Ne znam za tebe, ali ja bih volio da sve dobijemo 5 razlike. Uključujući Zvezdu.
  • Zagi
    7.6k
    Nisam znao ni da zvezda igra.
  • NitkoBitan
    17k
    Zvezda vjerojatno protiv Boda u PO. Nimalo lagana prepreka.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad se izvučeni parovi playoffa, srpski mediji su slavili kako je Zvezda super prošla i dobila potencijalne protivnike koji vrijede puno manje od njih. Mogao bi im Bodo opaliti šamarčinu da nisu ni svjesni.
  • Dzoni
    616
    Vec im je jednom Maccabi Haifa zviznula samar, ne bih se iznenadio da ga dobe opet od Norvezana
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ako i da, volio bih da bude gostovanje, ne doma. Tko god će biti domaćin te tekme morat će se ubiti od organizacije da izbjegne brutalne kazne.
  • Oluja
    4.3k
    dobiti priliku natamburati zvezdu i onda prizeljkivati da budemo gosti? Meni je to neshvatljivo bez obzira na moguce kazne.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Skupa je to cijena za jednu pobjedu.

    Uostalom, volio bih punu Marakanu, 50.000 ljudi, Vučića i ekipu u loži kako gledaju šamaranje cigana usred Beograda. Bez izlika "igrali smo u gostima", "bila je neprijateljska atmosfera", "Vatikan i FIFA su namjestili da se igra u Zagrebu"... ne. Tamo, kod njih doma - šamaranje.
  • Riot
    1.9k
    Ja se iskreno nadam da sa Zvezdom nećemo igrat dok ne dobijemo novi stadion. Jednostavno odigravanje te tekme na ovakvom Maksimiru bi bilo iskorištavanje potencijala 2/10.
  • NORTE
    11.4k
    Ja sam za Bodo kako god okreneš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.