• ksapi
    2.8k
    Stvarno ste optimisti vi koji ocekujete vise od 200 ljudi u Bugarskoj. Avionom je jako komplicirano, a cestom je u najmanju ruku zanimljivo :)
  • Sunja86
    1.2k
    Tolić odličan za Slovan djeli lopte kao na tacni, 3 čiste šanse namjestio,ali izostala realizacija napadača.
    Slovan dosta bolji za sada.
  • Dubbbrava
    446


    Ja sam siguran u brojku 200 ali čisto sumnjam da će otić više od 300-400 ljudi radi kompliciranog puta makar utakmica ne može bit bitnija
  • Sunja86
    1.2k

    Evo za sve koji se odluče na put za Razgrad.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Slovan je uvijek ciljao na iskustvo, gazda to voli, a sad konacno izgleda da imaju stvarno dobar mix i sirinu, par igraca u zrelim godinama (Kashia, Kucka, Weiss (zadnja sezona), Mak), par u najboljim (Blackman, Tolic, Wimmer, Medvedev, Savvidis, Szoke) i mladog domaceg igraca iz vlastitog pogona (Marcelli)..
    Ono sto je dosta nekarakteristicno za klub s vlasnikom je da marketinski u svemu kaskaju :lol: Klub je za proslu sezonu objavio da su skinuli rekord s prodanih 1500 dresova u sezoni.. Ne fali nula, tisucu i petsto dresova najveci klub u drzavi.
    Inace, ostali klubovi u drzavi ne zele prodavat igrace Slovanu pa ih ovi kupe istekom ugovora :lol: Savvidis, Takac su pokupljeni iz najveceg rivala Spartaka, Blackman iz Dunajske.. Dvije godine su se natezali za Polievku s Banskom, ponudili 600 tisuca eura da bi ovaj na kraju zavrsio u Madarskoj za 250 :lol:
  • DrawTube
    4.7k
    slovan s obzirom na igru i infrastruktu te veličinu Bratislave ima stvarno jadan broj navijača
  • vjeko1701
    8k
    Jednostavno nije sport br 1...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    isto kao i Zagreb, kad je atrakcija popunit ce se.. kad je obicna utakmica s dobrim vremenom 5-6 tisuca. Unatoc cinjenici da na novom stadionu igraju vec 5 godina sluzbeni fan shop je jebeni kontejner, i to cak ne ni prilagodeni kao na Maksu.. Vecina turista ni ne zna gdje kupit dres.. :lol:
  • DrawTube
    4.7k
    rekao sam već par puta, da je nama Slovačka infrastruktura i gorica bi imala 2000 ljudi na tekmi

    Šteta što je kod njih nogomet možda i ispod razine hokeja, braća Česi isto imaju jak hokej ali 3. najveći klub u Pragu ima posjetu kao Slovan..

    Očito je marketing užas
  • miro
    4.4k
    Tola vrhunska lopta i predasistencija za autogol :smile:
  • Sunja86
    1.2k
    Odličan čitavu utakmicu, 2 3 odlične šanse je namjestio.
  • flexXy
    2.3k
    sluzbeni fan shop je jebeni kontejner, i to cak ne ni prilagodeni kao na MaksuEfes Pilsen

    E to nisam mogao vjerovat kad sam bio tam, izgleda kao oni kontejneri za pisanje ispod zapada i roba im po podu u kutijama. Stadion inace teska topcina.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mozda bi mozda ne bi, nije tu cak ni pitanje hokeja, bar u Bratislavi ne postoji onakva posjecenost i zanimanje kao za KHL. Play off je, naravno, dobro posjecen.
    Stvar je u tome da vecina klubova jednostavno nema nikakve ambicije ili ih ima na papiru.. Zilina je od kluba koji je igrao LP i EL spao na to da igrace daje i na posudbu u Serie B s mogucnoscu otkupa, a ne ulazu nista nego samo zamjene drugim mladim igracem.
    Trencin je od dvostruke duple krune u istom modu, njih drma nizozemski kapital i kroz klub prode tona stranca i par mladih domacih.. Dunajska je madarski projekt u selu sa 2 restorana koja su bukirana na dan utakmice za autobuse navijaca dopremljenih iz Madarske..
    Trnava ima neku vecu gledanost, ali cim nisu konkurentni i to pada na niske grane.
  • DrawTube
    4.7k
    taj DAC mi je fascinantan. Ako mi Osijek nazivamo mađaronima što bi tek oni morali govoriti o DACu

    Navodno puštaju Mađarsku himnu prije tekme a unošenje Slovačke zastave rezultira batinama. Doduše ak padne Orban vjerujem sa kroz sezonu dvije pada i DAC jer je očiti projekt mađarske države
  • Peškaman
    4.2k
    Bodo je baš dobra i neugodna ekipa,ekstra što smo ih izbjegli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.