• Efes Pilsen
    8.3k
    Ta regija dolje je s vecinski madarskim stanovnistvom, imaju dvojezicne natpise, ne znam po kojem kljucu je izabrana Dunajska, ali i da su izabrali neko okolno selo ne bi bilo velike razlike. Mislim, cijelo mjesto ima 22 tisuce stanovnika, a stadion 12 700 mjesta :lol: Onda se navijaci uvoze iz Madarske, dode dosta auta iz okolnih mjesta oa se odrzava madarski duh.

    Evo Maka :love:
  • miro
    4.4k
    Bodo je super organizirana i spremna momčad, ali im točno fale 2-3 klasna igrača. Tada bi bili nešto kao Kopenhagen
  • Sunja86
    1.2k
    Nadam se da će Bodo izbaciti, cigane u Play-off-u.
  • scooniepenn
    3.3k

    Rick je iznimno brz, Vidal je brz, ali nista spektakularno. U svakom slucaju bez obzira na poraz meni je Qarabag odao dojam puno poslozenije i organiziranije momcadi, dok Ludogorica igra pomalo divlje. Ono su stilski ista momcad kao prije 2 godine kad smo ih prosli, ali nesto slabiji nego onda.
  • scooniepenn
    3.3k

    Bodo je dobra momcad, ali nije ona razina kad smo ih izbacili prije 2 sezone. Nemaju vise Mvuku i Pellegrina u napadu odnosno napadacki potencijal im nije niti blizu na onoj razini. Osim toga, ova Jagiellonia je poprilicno prosjecna ekipa. U usporedbi s njima jedan FCSB mi je izgledao kao Dinamo.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Bodo ako prođe po meni favorit protiv cigana...zvezdu spašva raspali partizan i očajna liga pa su zato dominatni tamo ..inače igra do sad ništa posebno i imali bi problema sa norvežanima
  • Sunja86
    1.2k
    Mislim da cigani u Norveškoj sigurno gube, a na Marakani cemo vidjeti.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kome je dosadno, pronašao sam funkcionalan online simulator ždrijeba za Ligu prvaka za razbibrigu. Server im je očito prezagušen za raspored i UX je koma, ali parove izvuce u sekundi. Meni je ispalo:

    Dinamo - Inter
    Dinamo - Club Brugge
    Dinamo - PSV
    Dinamo - Girona
    Bayern - Dinamo
    Shaktar - Dinamo
    Milan - Dinamo
    Stuttgart - Dinamo

    Zanimljivo, moram priznati. Približi percepciju novog sustava.

    Evo linka: https://draw.inker.one/#/cl/ls
  • wolfgang14
    1.4k
    Jel mi može samo neko potvrdit, znači mi možemo izvući samo one klubove koji imaju sličan koef kao mi? Tipa ne možemo izvući real madrid u grupnoj fazi, ili?
  • Dinamosaur
    1.5k
    Mozemo real, iz svake jakosne grupe po 2
  • wolfgang14
    1.4k
    Mozemo real, iz svake jakosne grupe po 2Dinamosaur

    Ahaa, onda sam ja zabrijo. Hvala ti
  • xavier
    12k
    @wolfgang14

    Koja bi uopće bila logika ovog što si ti mislio? Onda bi pola klubova iz svake jakosne skupine prošlo odnosno ispalo u skupini.
  • Daliban
    1.6k
    Isprobao sam zasad desetak puta i sviđa mi se ovaj novi sustav LP, jako je teško izvući katastrofalan ždrijeb s ovoliko protivnika. Većinom izgleda jako dobro.
  • wolfgang14
    1.4k
    Koja bi uopće bila logika ovog što si ti mislio? Onda bi pola klubova iz svake jakosne skupine prošlo odnosno ispalo u skupini.xavier

    pa nek ispadnu, ko ih jebe. Ma negdje sam vidio da je UEFA to smislila tako da ovi koji su podrzavali Perezovu Superligu budu zadovoljni, pa mi je nekako u glavi bilo da ce najjaci igrat s najjacim, jaki s jakim i slabi s slabim
  • Medvedgrad
    257
    Ako bi se od ovih klubova koji razigravaju u ligu prvaka kvalificirali oni s većim koeficijentom, moguće je dobiti ovakve protivnike:

    Najjači po koeficijentu iz svakog pota:

    Real Madrid
    Manchester City
    Bayer 04 Leverkusen
    Atlético de Madrid
    Feyenoord
    Sporting
    Mydtjylland
    AS Monaco

    Najslabiji po koeficijentu iz svakog pota:

    Borussia Dortmund / RB Leipzig
    Barcelona
    Šakhtar
    AC Milan
    Celtic
    Galatasaray
    Sturm Graz
    Stade Brestois 29
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.