• Marley
    1.6k
    Ajme ova majica sa stadionom :love:
    To zelim. Nadam se da ce biti duze vrijeme u ponudi dok uspijem fizicki do nje.
  • luftwaffe
    645

    U kojem shopu u jesi li možda kojim slučajem vidio koje veličine su ostale?
  • Sajla
    5.1k
    pretpostavljam da pitaš za Gradjanski polo majice? shop u Arena centru. vidio sam da visi jedno 4-5 komada, mislim da je prva bila XL jer me čudilo da nisu ostali samo S.
  • Brusa
    1.5k
    sve su xl koje su ostale u areni. Bio sam prije 10 dana i tako mi je gospođica rekla.
  • NORTE
    11.4k
    Skoknuo malo do shopa kod stadiona kad sam već tamo, par noviteta da podijelim.

    Taman sam htio reći neki dan da je šteta da ova malo d grafika s godišnjih ostane samo na godišnjima, a kad ono
    Paggini
    Volio bih da ne ostane na ovom i da nam ponude još jedan dizajn, npr. puno veće d preko cijele majice.

    Kad smo kod shopa, već koji tjedan se u podnožju sjevera nešto radi, možda uređuju novi shop, ko će ga znat.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kad smo kod shopa, već koji tjedan se u podnožju sjevera nešto radi, možda uređuju novi shop, ko će ga znat.NORTE

    Iskorištavaju se neki prostori ispod Sjeverne tribine koji se do sada nisu koristili, ali nije klupski shop.
  • Gelipter
    3.7k
    Išao sam danas u klupski shop u Ilici po reviju i bilo je više primjeraka, čisto da znate tko je mislio ići ovih dana. Kad sam ih ugledao bio sam sretan kao malo dijete i nekako baš ponosan. Miris papira i listanje stranica posvećenih Dinamu baš su poseban gušt, pogotovo u današnje vrijeme kad je skoro sve virtualno i elektroničko.

    Jedna sugestija samo kaj se tiče glazbe koja se pušta u shopu, možda bi bilo efektnije i prigodnije da ide neka glazba povezana s Dinamom ili Zagrebom. Ne mora to onak biti deset istih pjesama koje se konstantno vrte, ali ipak da se osjeća taj jedan poseban štih. Možda bi to još dodatno potaknulo ekipu da više potroši kad uđe u shop. :sweat:
  • Brusa
    1.5k
    to sam i ja pomislio u vezi glazbe :grin: al vjerojatno bi ljudi koji tamo rade poludili od stalno istih pjesama . Još se sjećam kako sam kao student radio prije jednog Božića u konzumu a oni su cijelo radno vrijeme puštati onaj story super nova božićni cd, poludio sam fakat
  • miro
    4.4k
    Dok god nije playlista Extra FM, meni ok
  • Gelipter
    3.7k
    pali su mi odmah na pamet prodavači tamo zato sam i istaknuo da to ne treba biti 10 istih pjesama, ali ipak da glazba sa simboličke razine bude povezanija s onim što se prodaje u shopu. Danas je bila neka generična iritantna glazba koja mi je dosadila nakon kaj sam se dvaput okrenuo u shopu. Zato sam valjda i primijetio. Uz glazbu puštati možda, ako se može zbog autorskih prava, i snimke različitih komentatora koje su nastale tijekom najznačajnijih pogodaka u povijesti Dinama. ( u redu, možda sam premaštovit, ali eto).
  • Cosey
    501


    Koliko su majice?
  • Paggini
    19.7k
    E nezz brate, nisam pitao, pretpostavljam 25 eura bez popusta, to je cijena za sve majice iz domaće radinosti pa pretpostavljam i za ove
  • badjibadara
    3.1k
    Ova pozadina mora naci put do shopa, bilo kao poster, tapeta...

    454661498_1057554022405656_1236892827194977724_n.jpg?stp=dst-jpg_s640x640&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=4dCZh3dbsAwQ7kNvgEfa_vA&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYDghqdo7i8d_U4HU9kEUi1mx5bIRuNtgJ9bGSZzSpxZ6w&oe=66BE4B36
  • Omerta
    75
    Nemoguce kako brutalna nova majica u BBB fan shopu.
    Ovo je teska perverzija
    Svaka cast
  • Sportskifanatik
    556
    istina, pogotovo ta PLAVA kad je vidis dode do izražaja,ovu odmah kupujem u petak na sjeveru i nadam se jos plavih majica u prodaji!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.