• Neron53
    591
    Nije valjda da nekoga brine kapacitet kaveza u Razgradu?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Challenge accepted :smirk:criticus

    Ako ćemo moći ići, ne sumnjam da će biti navala. Em nije skupo, em je prvo euro gostovanje nakon više od godinu dana, em sve ostalo kaj se događa oko kluba. 2.300 možda ipak ne, ali vidjet ćemo.
  • javolimtebejako
    1.5k
    baš sam htio pitat, ne znam jesam propustio, ali jel bila negdje službena objava da je ukinuta zabrana europskih gostovanja?
  • Papastrumf
    12.2k

    Nije još ništa službeno došlo u klub.
  • Neron53
    591

    Ne znam sta reci na ovu , tako optimisticnu procjenu :)
  • InatiseSlavonijo
    517
    Bio sam zadnji put u Razgradu, ako se dobro sjećam bilo nas je točno 78. Zanimljivo gostovanje, pogotovo ceste od Sofije do Razgrada :lol:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Naime, ganski napadač Bernard Tekpetey igrao je ključnu ulogu u momčadi Ludogoreca u njihovoj pobjedi nad Qarabagom u u trećem pretkolu Lige prvaka u utorak navečer, a onda ju zbog ozljede morao prerano napustiti.

    Tekpetey je započeo utakmicu na stadionu Tofik Bahramov u Bakuu i bio je jedan od njihoviih najboljih igrača do 61. minute kada je na nosilima napustio travnjak, a trener Ludogovreca Georgi Dermendžijev potvrdio je:

    „Radi se o slomljenoj nozi.“
  • Bosskovitz
    11.7k
    Samo neka izdrže u uzvratu. I prije sam želio radije Ludogorec nego Qarabag, sad je to još očitije bolja opcija.
  • Daliban
    1.6k
    Ludogorec ima ekstremno brza krila. Mislim da bi nam Qarabag bolje sjeo.
  • deda
    32.6k
    Oba krila su out za Qarabag.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim na Ricka i Vidala. Rick nije out za Qarabag, ali obojica su tu za nas ako prođu.
  • NitkoBitan
    17k
    Prije 2 godine smo dobili 2.3k ulaznica, otislo je 100injak ljudiRiot

    Drugacije su okolnosti nego tad. U to vrijeme su jos bile covid potvrde na snazi jel? Uz to smo godinu dana bez europskih gostovanja, a i vise je vremena za pripremu u odnosu na prosli put (rano izvlacenje, uzvrat gostujuca).

    I nekoliko stotina ljudi tamo je dovoljno da stvori atmosferu kao na Maksimiru.
  • rob ljubavi
    868


    Nije bilo covid potvrdi, a bilo je 80ak ljudi. Ako se ne ide nekom avion kombinacijom dosta zahtjevna ruta, a Razgrad je usred nicega. Nit previse blizu Crnom moru, a definitvno ne blizu Sofiji
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Znaci ona panjina Chory potpisala za Slaviju. Na Euru Ceska nije napravila gotovo nista sve dok on nije usao na teren, a lik je panjina. Sad, evo, dva gola spicio belgijskom Royalu u kvalifikacijama.
    Mislim da bi se i Mierez uklopio tako kod nas bez obzira na tehnicke manjkavosti.
  • miro
    4.4k
    Bodo jako dobar, Poljaci ne mogu centar prijeći
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.