• Keyser Soze
    10k
    20% slabiji...NitkoBitan

    Malo si rekao, on im je doslovno pola ekipe.
  • Danko
    1k

    Da isto su klinci i igrači iz drugog plana i najbolji igrač ekipe...
    Pa ovo je ko da mi baturini i petku ponudimo manje ugovore
  • Paggini
    19.7k
    Nisam se danas mislio tuširati jer je neparni datum, ali ću se s guštom kupati cijeli dan u suzama jebenih ugarskih konjušara :love: :love: :love:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    sve to ide pod isti sljem.. Uprava, vlasnik trazi ogranicavanje ugovora i racionalizaciju poslovanja. Unutar toga sportski ima zadatak slozit kompetitivnu momcad.
    Dinamo kao klub je nasao problem u igracima iz drugog plana i omladinskom pogonu.
    Pretpostavljam da su tamo najplaceniji Lovric i Mierez i Osijek takve ugovore vise ne zeli placat. Jel ispravno ili ne, vidjet cemo, al zapravo ovisi o ambicijama. Dali su Bjelici odrijesene ruke, vrecu novaca, nije islo, al tada je titula bila neskrivena ambicija i cilj. Ja osim navijaca Osijeka nisam nigdje procitao da je bilo tko rekao iz kluba da idu po titulu.
    Dapace, doveli su trenera poznatog po radu s mladim igracima i kresu najvise ugovore u klubu.
  • DrawTube
    4.7k
    Uz sve ovo kaj im se događa da puste slobodnu prodaju za sve za tekmu u Osijeku mislim da bi po broju navijača na Pampasu oni i mi bili 50-50, 3000 mi, 3000 oni
  • Mali Zeus
    12.7k
    Dapace, doveli su trenera poznatog po radu s mladim igracima i kresu najvise ugovore u klubu.Efes Pilsen

    A trener potjerao Prekodravca.

    Za trenera btw bije glas da je strašno tvrdoglav, da želi da sve bude po njegovom, a kad nije ide plakati Botu.
    Mali Prekodravac ga nije nešto razumio na treningu jer lik priča bantu engleski i odmah ga potjerao.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nemam pojma, te insajderske nemam. Meni je Prekodravac ostao u sjecanju kao 'day late and a dollar short' igrac.. Nesto tipa Menalo, nesto ima, al na najvisoj razini to nije u stanju pokazat.
  • Mali Zeus
    12.7k
    ↪Mali Zeus nemam pojma, te insajderske nemam. Meni je Prekodravac ostao u sjecanju kao 'day late and a dollar short' igrac.. Nesto tipa Menalo, nesto ima, al na najvisoj razini to nije u stanju pokazat.Efes Pilsen

    Ja imam pa dijelim. Ovi koji mi se javljaju tvrde da je mali generacijski talent. Čak i da nije stvarno je glupo riješiti ga se tako naglo i na taj način.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Duarte im isto odlazi navodno, u Mađu.
  • DiddyGuela
    2k


    On se cak i spominjao kao buduci kapetan NKOS, jel to tocna informacija?
  • Mali Zeus
    12.7k
    On se cak i spominjao kao buduci kapetan NKOS, jel to tocna informacija?DiddyGuela

    Tako je, velike nade su polagali u njega.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Ja sam se malo isto raspitao kod familije iz Osijeka koji imaju neke poluveze u klubu i Kohorti, nisu neki izvori ali doslovno su potvrdili ovo što se može između redaka pročitati, da je Mierez odbio suradnju dok se ne prihvati ponuda, da je vršio pritisak preko agenta i osobno da se proda, da ga zapravo nije pretjerano briga za KL, nego za ugovor i da čim je saznao za ponudu iz SPL da je odmah krenuo teški presing. Boti su ruke vezane, a i iskreno, 3,5 milje za igrača u zadnjoj godini ugovora koji praktički bojkotira, a može malog Matkovića gurnuti u špicu i gurati Pedra Limu/Lawala na krilo nije nimalo loš posao.

    Jedino što će mu se nasrati sad navijači ali po meni solidan potez, nije ga dao u HNL konkurentu, a nema puno manevarskog prostora.
  • NitkoBitan
    17k
    Znaci nakon najboljeg napadaca prodaju najboljeg i najkonstantnijeg stopera. Bome dobre ambicije kluba.

    Nesto je trulo u drzavi Madarskoj.
  • darko-ivk
    35
    Sve ovo što se priča u vezi Miereza i slično je i meni poznato. Ja radim u jednoj agenciji iz Osijeka i okružen sam navijačima NK Osijeka pa su mi sve te stvari potvrdili. Nešto se čudno događa kod njih, to je istina.
  • E46
    634
    A jos kad ti kazem da je prodaja Miereza u emirate dogovorena prije kupnje godisnjih ulaznica, da je Nejasmic prodan i da je prodan Duarte a da su poklonili Prekodravca Sibeniku bez ikakvog postotka. I sad su u procesu dovođenja napadaca/krilnog(nisam siguran) iz Southamptona 2
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.