• Neki tip
    21.3k
    puno stvari svojim ulaskom pokrenulo desno krilo Rick, brz i odlican driblerscooniepenn

    Auuuu, bacaj ovo u Transferi - rasprave. :cool: :grin:

    ("Nadam se da ga naši gledaju.. kaj mislite, jesu ga primijetili? Valjda gledaju tekmu zbog pripreme za play off. Trebalo bi razmisliti o njemu.. po meni odličan.."

    "Ma, pa on je zamjena Ludoj gori, nama treba pojačanje, a ne prinova!"

    "Po meni, Rick bi nam lego ko budali šamar...")
  • emilperska
    5.4k
    Ja razmišljam samo o Eszek. Taj grad nam u zadnjih 5-6 godina leži manje od Poljuda i Rujevice. Osijek mi se na stranu ovo sa Šibenikom čini kompatnijim od Rijeke i Hajduka. Pobjedom tamo bi najavili jebačku sezonu..
  • Gringo
    72
    Rick po TM- u vrijedi 2,7 mil.€
    Ima ugovor do ljeta 2027. Bez obzira što je igrač sa klupe ne vjerujem da bi ga dobili ispod 4 mil. Eventualno da im ponudimo neku trampu Špika za Ricka ;⁠)
  • NORTE
    11.4k
    Iako Osijek ima novog trenera ne smatram ih nekom silom, pogotovo ne za nas.
    Šibenik koji je do jučer bio drugoligaš nije ni pravo mjerilo, a pobijedio ih je tamo.
    Naravno da je Osijek doma dominirao protiv njih kad je gubio više od 75 minuta utakmice, sve do kraja nadoknade.

    Stiže im najjači klub u ligi.
  • criticus
    2.2k
    Ja razmišljam samo o Eszek. Taj grad nam u zadnjih 5-6 godina leži manje od Poljuda i Rujevice.emilperska

    Istog sam mišljenja. Već sam nervozan oko te utakmice. Imam osjećaj da je ovo neka utakmica koja može puno toga donit. Ne radi 3 boda ili poraza koji baca u depresiju, ništa takvo. Već iman osjećaj ako odemo tamo, nadigramo ih i pobijedimo da je opet aura nepobjedivog Dinama nad HNLom tu i ekipe poput Šibenika, Gorice će padat same od sebe. Vjerojatno pretjerujem, ali takav mi je osjećaj.
  • emilperska
    5.4k

    Slažem se..
    Prošle godine smo u HNLu imali više sreće nego pameti, a dosta manjih ekipa je zadnje 2-3 sezone s kulminacijom u prošloj nanjušilo krv protiv nas.
    Pobjedom u Eszeku bi poslali poruku da odjebu svi. Tamo ne pobjeđuju ni Rijeka ni jogurt.
    A da ne govorim da bi nama za samopouzdanje protiv Ludogoreca ili ovih arapa došlo kao budali šamar.
  • scooniepenn
    3.3k

    Nije mi jasno zasto je krenuo s klupe, s obzirom da je bio uvjerljivo najbolji od svih krila i jedini je nesto iskreirao 1 na 1. Sva druga krila nista posebno. U svakom slucaju vidi se kvaliteta za Dinamo i podrzao bih njegovo dovodjenje.
  • vjeko1701
    8k
    Dobro bi nam došla jedna dominantna predstava u Osijeku al oni će sigurno biti jako nabrijani i fokusirani. Treba to odigrati pametno. Dobar rezultat i igra nam donose puno toga.
  • Peškaman
    4.2k
    Problem Osijeku je što prije i poslije utakmice s nama imaju utakmice sa Zirom koje su im daleko važnije i koje bi im mogle donijeti grupe konferencijske lige,što im sezonu označava već uspješnom.
  • Daliban
    1.6k
    Rick je nedavno produžio, imao je ugovor do zime. Vidal (strijelac i crveni) bi bio realan, ima još godinu dana ugovora, a i više je gol igrač nego RIck.
  • badjibadara
    3.1k
    Dok je Dinamo godinama jedini igrao europska natjecanja (uz par riječkih izleta) ostali nisu trebali kalkulirati i udarali su punom snagom za vikend.

    E sada su se uloge bar na kratko promjenile. Dinamo je taj koji ima cijeli tjedan za trening i uigravanje doma.

    I mi uskoro startamo, ali baš je lijepo krenuti u europi poslije Gospe.

    Napraviti sve što je u našoj moći da tako i ostane.

    Ali prije toga otresti ‘umorni’ Osijek.
  • vjeko1701
    8k
    Napraviti sve što je u našoj moći da tako i ostane.badjibadara

    Nažalost, malo toga po tom pitanju je u našoj moći.
  • CastAway1986
    1.4k
    Rick i Caio Vidal kod Ludogoretsa te Juninho i Leandro Andrade iz Qarabaga su spominjani više puta u temi Scout služba.. Jako dobri igraci
  • CastAway1986
    1.4k
    Rick više donosi svojim ulaskom s klupe nego kad krene u prvih 11, na svježinu napravi dar mar protivničkoj obrani , inace dosta pratim Ludogorets ..Ima jako dobru tehniku , brutalan dribling i često daje nepredvidive asiste..Jedina manu mu je što jako malo zabija kad bi to popravio bio bi u Ligi petice vrlo brzo..
  • DiddyGuela
    2k


    Da, Juninho je vise puta spominjan od strane nekoliko forumasa na scout topicu. Jucer sam posebno obratio paznju na njega i poprilicno sam siguran da on nama ne bi bio pojacanje.

    On je definitivno kvalitetan igrac ali samo dok mu je lopta u nogama. Rekao bi da je on tip igraca koji mora biti glavni, onaj koji unutar ekipe ima svu slobodu kretanja. Ostatak ekipe mu je potpuno podređen.

    S druge strane potpuno je pasivan u fazi dok se momcad brani. U nekoliko primjera sam vidio da cak ne pokusava niti "smetati" protivniku u njihovom zacetku napada. Uopce ne pokusava zatvarati barem linije otvaranja protivnicke obrane. Potpuno je pasivan, na trenutke kao da svjesno cuva energiju.

    Ne gledam njega niti Qarabag inace pa je to mozda bio slucaj samo sa jucerasnje utakmice.

    Ukratko, s obzirom na Petka, Juninho bi nam mogao biti netko tko moze uci sa klupe i promjeniti ritam u zadnjih 20ak minuta utakmice. Nista vise od toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.