• skener
    873


    za sad su sve u subotu. jos nije određen raspored
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Na našoj službenoj stranici te na HNL stranici i dalje stoji subota 17.08., a na Sofi su stavili 16.08., očito imaju neke insajdere :lol:
    Bilo bi lijepo da zbog rođendana grupe bude tekma sa Šibenikom u subotu, ali onda imamo samo dva dana odmora do euro tekme...
  • Joza
    455
    Mislim da nam petak ne gine. Zna netko kad dolazi raspored, taj tjedan?
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ako igramo utorak onda je sva logika u petak Sibenik.
  • Papastrumf
    12.2k
    Utakmica je sigurno u petak.
  • Pop corn
    8.1k
    Utakmica je u petak u 21h.
  • skener
    873
    Tako je predsjednice
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Izjava predsjednika Velimira Zajeca putem društvenih mreža:

    Neugodno sam iznenađen što kolega Robert Markulin kao predsjednik Slaven Belupa već nekoliko puta, komentirajući suđenje na utakmici 1. kola HNL-a između Hajduka i njihovog kluba, pokušava u svoju borbu uvući i Dinamo.

    Ne znam što će mu, kao ni njegovom treneru koji je krenuo s time u izjavama nakon utakmice, pomoći nametanje tog krivog konteksta i uvlačenje našeg kluba u nešto s čime, jasno je svima, nemamo nikakve veze.

    Otkad smo preuzeli odgovornost za vođenje kluba od novog vodstva niste čuli komentiranje sudačkih odluka ne samo na utakmicama Dinama, već i na ostalim utakmicama, te će tako biti i u budućnosti.
  • Veljko
    68
    0-1 ludogorec
  • Crni86
    3.5k
    di je prijenos? Ima neki stream?
  • Veljko
    68
    Na areni sport 1
  • CastAway1986
    1.4k
    Kupiti ovog Juninha kakav Tekpetey kakvi bakraci
  • Dubbbrava
    446
    Ajmo Ludagora 1:2 lagano u 88.-oj
  • Dr Hofmann
    833
    Sjajan odgovor od kluba, čvrsto, ali gospodski, šmekerski. Građanski je silan, neslomljiv
  • scooniepenn
    3.3k
    Gledao Qarabag i Ludogorets i nakon odgledane utakmice mogu reci da smo mi klasu bolji od obje ekipe. I jedni i drugi znaju igrati, ali niti imaju vecu individualnu kvalitetu niti su kao svojevremeno Bodo vrhunski uigrane ekipe gdje se jasno vide automatizmi u igri. Ranije ovdje spominjani Juninho je stvarno odlican napadac, a kod Ludogorice je puno stvari svojim ulaskom pokrenulo desno krilo Rick, brz i odlican dribler. Sve u svemu Bugari imaju otvorenu poziciju sada da kod kuce potvrde prolazak, ali tko god nam dodje samo maksimalno ozbiljno i kvaliteta ce doci do izrazaja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.