• CastAway1986
    1.4k
    Opet rasprava oko igrača koji se uopće ne spominje u kontekstu Dinama osim što je to napisao lik s Twittera koji inače blage veze nema..
    Da se razumijemo Satriano je dobar napadač i sigurno ne bi bio treca opcija u Dinamu..
  • scooniepenn
    3.3k

    Mozes to tako gledati, ali onda je i njemu jasno da ga vide samo kao rezervu. Vidis li scenarij u kojem Petko u jednoj Fiorentini pristaje biti rezerva s 30 godina i pritom si zatvara vrata reprezentacije. Ja iskreno ne vidim.
  • Daliban
    1.6k
    Petkoviću se odlaziti u klub koji se mora ciganiti oko par milijuna eura ne bi ni isplatilo jer to nije nikakva ozbiljnija razina, onda mu je lakše ostati u Dinamu ili otići u Arabiju ako mu je već do para.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ono što ja vidim je da Petko želi uhvatiti jednu od zadnjih prilika za jedan jaki ugovor jer ima 30 godina. Tu zarađuje nešto više od milijun eura po sezoni, ne da mu se seliti i ne isplati mu se riskirati repku ili sjediti na klupi za 50% više, ali za 150% više je očito spreman na taj rizik čim je toliko (navodno) tražio od Fiorentine.
  • Laugreano
    2.5k
    Nisi gledao, vidio si na TM 4 gola, i zaključio da je to los igrac. Mierez je u tim godinama u 20 utakmica dao 1 gol u spanjolskoj drugoj ligi. Satriano je imao 4+4 g+a, 3. Ekipi prve francuske. Stil igre mu je ko Mierez, ali tehnicki potkovan i dobrom pas igrom. Mierez je bolji u igri glavom.
  • plavadesetka
    19



    Piše na linku da su to prošlogodišnji tračevi. Satriano je preskup, a Tekpetey nije toliko dobar za cijenu. Trebali smo dovesti Kirila Despodova prošle godine, koji je to igrač, a PAOK ga je pokupio za samo 3m.
  • Bosskovitz
    11.7k
    a zašto obrnuto nije tako? moderaturu se treba poštovati, a forumaše ne? druga pravila za vas vrijede?NKDZ86

    To ti je kao ono kad ti kažu da poštuješ starije. Trebaš poštovati sve ljude, a posebno starije od sebe. Tako i ovdje, poštovati treba sve, a posebno moderatore. To je neka elementarna etiketa.
  • scooniepenn
    3.3k

    Taj dio za financije nije sporan, ali kao sto sam rekao on bi u Fiorentini imao maksimalno 20 utakmica od cega plafon 15 kao starter. Ne vidim scenarij u kojem on zapocinje 30 utakmica i gdje ga se forsira bez obzira na ucinak. Da se on kao Livaja oprostio od reprezentacije onda jos OK, ali ovako kao druga opcija tamo nema sanse da ce ga Dalic vise zvati, a to je nesto o cemu ce sigurno morati razmisljati.
  • IvanS
    161
    Taj dio za financije nije sporan, ali kao sto sam rekao on bi u Fiorentini imao maksimalno 20 utakmica od cega plafon 15 kao starter. Ne vidim scenarij u kojem on zapocinje 30 utakmica i gdje ga se forsira bez obzira na ucinak. Da se on kao Livaja oprostio od reprezentacije onda jos OK, ali ovako kao druga opcija tamo nema sanse da ce ga Dalic vise zvati, a to je nesto o cemu ce sigurno morati razmisljati.scooniepenn

    Mislim da mi nitko ne možemo znati koliko bi on igrao utakmica, koliko bi počeo, da li bi ga Dalić zvao i sl.
    Neka je on u Dinamu, nama je potreban. Odn. nemamo boljeg, tj. izgleda da nemamo volje platiti boljeg.
    Ovaj je kod nas dokazano koristan, ne toliko brojem golova koliko pojavom na terenu. Nekako su svi bolji kada je i on u sastavu.
  • Sajla
    5k
    Dovodimo onog gitarista, Satrianija?Mali Zeus

    da, i odmah ga prosljeđujemo u Pipse na posudbu. ddogovoreno je s Ripperom da oni preuzimaju 50% plaće.
  • Mali Zeus
    12.5k
    da, i odmah ga prosljeđujemo u Pipse na posudbu. ddogovoreno je s Ripperom da oni preuzimaju 50% plaće.Sajla

    Navodno da je i Vai dobar, brz je, prodoran, taman za desno krilo.
  • Veljko
    68
    miereza mozemo za manje dovest… a satriana necemo moc kupit nego samo posudba dolazi u obzir - po meni mierez, zna ligu i lakše bi mu pala prilagodba…
  • Maki17
    217
    Germanijak doznaje Mierez prodan u Arabiju, neki mogu odahnuti a drugi pljuvati
  • skener
    873
    eto mozemo i tu pricu zavrsiti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions