• Neron53
    590

    Ma kakva atmosfera :) :)
    Kao tovari...pjevaju na pocetku i kad zabijaju ili imaju prilike..
    Sve ostalo je kamilica
  • NORTE
    11.4k
    Ma kakva atmosfera :) :)
    Kao tovari...pjevaju na pocetku i kad zabijaju ili imaju prilike..
    Sve ostalo je kamilica
    Neron53
    Ne bih se složio, i kod 0:1, a mislim i na kod 0:2 dok su gubili od dinama su imali baš jako dobru atmosferu.
    Za razliku od Paoka i Olympiakosa za koje mislim da su precijenjeni.

    Mislim da će ih relativno lako Aek proć u Ateni, ali nikad se ne zna.
  • Dzoni
    616
    Mucio se AEK i u Andori gdje su jedva pobijedili, pa su komotno pregazili Andorce doma. Doduse, ovi su nesto jaci te imaju 2 gola prednosti. Zanimljivo ce biti u Ateni
  • AC1593
    502
    obrnuto. Doma 4:3, u andori pregazili domacina
  • Dzoni
    616
    Hvala, moja greska
  • Simpatizer
    270
    I rijeka i osijek i hajduk imaju ogromnu šansu za ući u europu koju će idući put dobit tko zna kad
  • vjeko1701
    8k
    Ako AEK ispadne, ovo je onda povjesna prilika za cijelu ligu. Nema kukanja i izlika, nek pokažu da su ozbiljni klubovi. S druge strane nama bi to bila odlična stvar u prvenstvu. Kad bi se zvijezde tako posložile da svim velikim čudom uđu u grupu, mi imamo nasov u džepu do Božića.

    Lako za budućnost gdje vjerujem da ćemo biti još stabilniji i jači. Sa 4 u europi pa nakon toga barem dva sezonu-dvije, ni direktan upad u LP nije nedohvatljiv. Zamisli kolko bi nam značilo da kao prvaci imamo grupe LP a čak i kao doprvaci šansu za ulaskom. To bi Dinamu značilo stabilne temelje za otići barem stepencu više.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Trebaju oni prvo proći Ružemberok.
  • vjeko1701
    8k
    I Ziru, nitko ne osporava da bi se lako moglo dogodit da dva izgubimo već u trećem pretkolu.

    Al da oni u europu prenesu barem dio nabrijanosti na nas u HNL-u, bili bi duplo uspješniji.
  • Bosskovitz
    11.7k


    To je najispravnije razmišljanje. Par puta sam pisao da ako želimo biti kao Ajax ili Benfica, onda nam trebaju i Feyenoord, PSV, AZ, Sporting, Porto, Braga... postoji plafon do kojeg možemo doći u ligi u kojoj smo jedini koji igraju Europu i mi smo vrlo blizu tog plafona, ali on se može podići podizanjem kvalitete lige. Veća kvaliteta nosi veću gledanost i bolje sponzore, sve to donosi više love, a lova donosi bolje igrače, ljepšu igru i veće uspjehe.

    Da smo u svibnju imali garantirano mjesto u LP i 10 milijuna veći budžet, zamislite samo kakvu bi to razliku napravilo za prijelazni rok.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Jedna prigodna

    temp-Image5w5kjl.avif
  • Hrc-Vg
    346
    Kako Petko kaže, danas oblačim klaunsko odijelo i navijam za 3-0 za slovake…Mislim da smo toliko bolji od tovara, da nam ni ne treba da oni što duže igraju 2 tekme tjedno. Nek ih danas nakantaju. ☕️
  • Logistika
    1.3k
    Ajd' priznajte tko je tovarima sabotirao avion ! :)
  • čovjekjogurt
    617
    Rakitić je toliko dobro odigrao protiv Belupa da je u odlučujućoj utakmici sezone na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.