• Mr Anderson
    7.9k
    Krenuli su Azeri po rani gol, to se vidjelo, napravili par polušansi i to je to. Mislim da će sad to biti manje više ravnopravna igra bez previše rizika.
  • hardek
    2.8k
    desno krilo, napadač i 10tka odskaču kvalitetom kod azera. Općenito ih dugo nisam gledao a očekivao sam ekipu nivoa Astane s kojom smo prošle godine igrali xy puta. Ali Qarabag je definitivno bolja ekipa od Astane.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Hahaha...Vešović nije nista od svog ciganluka izgubio.
  • Jurki
    11.7k
    jel su bolji od proslogodisnje Viktorie Plzen? Jedni ili drugi.. opce nebitno.
  • DrawTube
    4.7k
    Najtiši stadion koji sam ikad čuo

    "Ultrasi" Qarabaga navijaju uz bljeskalice ? :rofl:
  • Dinamosaur
    1.5k
    cini se ko da pokusavaju valove s mobitelima napraviti :grin:
  • dmil
    299
    nije Qarabag cak ni toliko dobar koliko je Ludogorec inertan, imam osjecaj da Dinamo igra u 2 brzine vise od obje ekipe
  • Dzoni
    616

    Mora im mobitel bit pri ruci da mogu ratovat na internetu u svakom trenutku
  • dzis
    807
    Po dosad videnom nemamo se cega bojati. Vec to treba u Zagrebu rjesit.
  • Chempers
    115


    Samo gledajući rezultate lako je zaključiti da je Qarabag 3 klase iznad Astane, kamoli neka dublja analiza.

    Tko god dođe, a mislim da je bolje da bude Ludogorec naš hendikep je definitivno ta uzvratna utakmica u gostima. U najboljim danima smo bili u stanju svašta prosuti na tim gostovanjima, a Jakiru ne bih vjerovao da nosi i 4 razlike na uzvrat.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jakiru ne bih vjerovao da nosi i 4 razlike na uzvrat.Chempers

    A dobro bas 4 razlike bi valjda i sami bez Jakira izvukli. Osim da dobijemo 2 crvena, al ne treba coprat..

    @dmil imas inbox
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma jedni i drugi prosječne ekipe. Ludogorec došao igrat na X, a ovi nemaju klasu da bi ih probili. Možda i dobiju danas, ali biti će otvorena dtuga utakmica. Ne treba se bojati ni jednih ni drugih, sko smo mi pravi neće biti problema.
  • Droljo
    8k
    Zacopro sam ih ja sa oba daju gol i jedne i druge...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Quarabag napao jako na početku nastavka ko i na početku utakmice. Izgleda da im je to neka taktička ideja da uvijek krenu žešće na početku po gol. Vjerujem da je to i Jakiru upalo u oči.
  • sebenico
    553
    Ludogorec 0:1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.