• db-izbjeglica
    15.3k
    Ma užas i situacija na cestama je sve gora.
    Neki dan gledam klinca u golfu i što je radio. To su sulude stvari, ubacivanje na trake za skretanje da bi se ubacio ispred ljudi koji čekaju na semaforu za ravno, ubacivanje u škare, pretjecanje po desnoj traci na obilaznici... čemu? Jesi normalan? Riskiraš svoje zdravlje i imovinu da bi došao 2 minute prije?

    Klince policija treba drakonski kažnjavati, kad već roditelji nemaju autoritet i propustili su neke stvari u odgoju.

    Pukni mu kaznu od par tisuća eura, da mora dignuti kredit na par godina, oduzmi vozačku na godinu dana pa će sljedeći put razmisliti. U međuvremenu objašnjavati mladim generacijama da je kurčenje sa autima stvar za debile.
  • Dino
    2.6k
    Mislim da je tesko takve stvari ispravit. Ima hrpa YT kanala na kojima likovi objavljuju videe ulicnih utrka, driftova, brze voznje po gradskim guzvama, ludacke voznje po brdima bez ograde, preticanja i ko zna cega sve ne. I to da se razumijemo, u pozitivnom kontekstu. Kao, dobar vozac, ima osjecaj za prostor, snagu itd. Ne osporavam to nimalo jer neke manevre je tesko do gotovo nemoguce izvest, ali na tu ilegalnu i opasnu voznju ce se napalit netko s golf peticom, bmw e36 il ko zna kakvom nesigurnom kantom (iako i sam volim retro aute) i dovest do ovakve nesrece.

    Onda uz to imas i video igrice koje takoder promoviraju divlju voznju.

    Jedino bas, bas ekstremne kazne mogu umanjit trenutku praksu jer vjerojatno nikad nece bit moguce sprijecit.
  • Hnlovac
    1k

    Onda uz to imas i video igrice koje takoder promoviraju divlju voznju.

    Jao ovo me podsjeća na ono kad je Clintonica 2000ih oplela po GTA4 da će uništiti djecu i učiniti ih nasilnicima pa je ispala smiješna

    Realno gotovo da nema djece koji nakon igranja GTA žele krast aute ili pljačkati banke, ili nakon Mortal Kombata doći i nekon izvaditi kralježnicu

    Najveći problem je samo internet i klikovi, igrice većinom demoniziraju starije generacije
  • Dino
    2.6k

    Mislio sam na igrice u kojima je cilj ulazit u skare, preticat i slicno. Imas tipa traffic racer, bio je real street racer i slicne gluposti.

    A kaj se GTA tice…Igrao sam sve dijelove koji su bili moguci za kupit u Hrvatskoj od 2008 nadalje plus jos nekoliko starijih nastavaka i zasad nisam izveo nijednu misiju nit heist u stvarnom zivotu. GTA nema veze poantom koju sam htio istaknuti.
  • Captain America
    17.6k
    Otvorim instagram i samo najedanput prati me Viki Ivanović.Majki2111

    Viktor čita Zonu :heart:
  • Hnlovac
    1k
    ak misliš o tim mobilnim govnima od igrica to da, istina
  • Dino
    2.6k

    Da, na to sam prvenstveno mislio. Ali cijeli moj prvotni post se zapravo moze sazeti u ovo kaj si rekao:

    internet i klikoviHnlovac

    Neko objavi nekaj na YT ili instagramu, neki neiskusniji vozac to vidi, pokusa izvest, njegovi kul frendovi to snime i onda posalju adminu kanala ili stranice koji to objavi i sad svi skupa budu sami sebi fora ne racunajuci na to da riskiraju invalidnost, zivote i sve kaj dolazi uz to.


    Kad smo vec na sanku, da se odmaknemo od tamnih tema…

    Imate li kakve preporuke za konjake? Vidim da se pricalo o vinima, viskijima i pivama, ali konjaka se dosad nismo dotakli (osim ak mi je negdje promaklo). Domaci klasici koji se mogu kupit na blagajni u bombicama su izlizani, a ono kaj mi se svida su klasici Skendebeu i Courvoisier, medutim zanima me ima li nekaj kaj vrijedi probat, a da nije tolko izlozeno na trzistu.
  • 1986-Pl
    192
    Zna li netko gdje se moze gledati live koncert Imotski ne zaboravi?
  • Zagi
    7.6k
    Jedino bas, bas ekstremne kazne mogu umanjit trenutku praksu jer vjerojatno nikad nece bit moguce sprijecit.Dino

    Drakonske kazne riješe 95% debila, ostalih 5% riješi Darwin.
  • NKDZ86
    1.4k
    da, Darwin Nunez.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Otvorim instagram i samo najedanput prati me Viki Ivanović.Majki2111

    Samo pazi što pišeš da te ne blokira.


    Btw ima li tko problema s hr poštom ovih dana, evo meni jedna pošilja iz Nizozemske nije došla nakon mjesec dana od slanja, a iz Hrvatske 3 tjedna.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Neki dan gledam klinca u golfu i što je radio. To su sulude stvari, ubacivanje na trake za skretanje da bi se ubacio ispred ljudi koji čekaju na semaforu za ravno, ubacivanje u škare, pretjecanje po desnoj traci na obilaznici... čemu? Jesi normalan? Riskiraš svoje zdravlje i imovinu da bi došao 2 minute prije?db-izbjeglica

    Svakodnevna pojava, a policije nigdje. Baš što si rekao, auto je mnogima statusni simbol plus kaj dosta ljudi podivlja čim sjedne za volan, a klinci u nabrijanim autima su najgori. Ne bude mi žao kad oni nastradaju, problem je što ti i takvi znaju na cesti ubiti nekog drugog zbog svoje sulude vožnje.

    Evo recimo ja svaku večer čujem kako ekipa gari aute na Horvaćanskoj i Zagrebačkoj. I nikom niš. Prije 10-ak dana je bila nesreća na Aleji Bologne. I naravno ljudi komentiraju da tu non stop auti jure i divljaju, znači još jedna priča di svi sve znaju i nadležni ništa ne pozduzimaju.
  • Mrvica
    3.9k
    ne samo ovih dana nego inače :lol: iz Zagreba pošiljka dolazi već 2 tjedna u Istru.
  • badjibadara
    3.1k
    meni jedna pošilja iz Nizozemske nije došla nakon mjesec danaMali Zeus

    Tko zna kaj su pesi nanjušili.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus ne samo ovih dana nego inače :lol: iz Zagreba pošiljka dolazi već 2 tjedna u Istru.Mrvica

    Dobri su, pa da kočije prevoze pošiljke brže bi došlo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.