• LaznjakProsineckog
    642
    Kupiti Fetu Fetai, ostaviti ga u Lokomotivi cijelu godinu, iduće godine imamo top veznjaka. Sviđa mi se mali, prgavac koji zna igrat, jer iduće god možda neće biti ni Ademija ni Sučića, a i Mišić stariji jednu godinu. Al se ne bojim, Marić radi odlično, planira on unaprijed
  • Paggini
    19.6k
    Nisam mislio da cu vidjeti dan kad ce se ovdje pričati o kupovini Fete Fetaia, igrača nogometa kod kojeg je najveća mana to što ne zna igrat nogomet...
  • Benito
    822
    nadam se da se zezaš
  • Mr Anderson
    7.9k
    Feta Fetai...hahahaha...fizički malo podsjeća na Modrića, mogao bi ga dublirat u reklamama, da tu neku paru uzmemo.
  • Lynx17
    4.1k
    Maric je rekao da cemo uzeti 6 igraca.

    Filipovic, Cavlina, Mmaee, Torrente, Kacavenda, Pjaca.

    S obzirom da je Cavlina proslijeden, Filipovic da popuni zapisnik, Kacavenda koji je otprije bio sa nama jel to znaci da cemo uzeti jos 3 igraca ili?

    Maknimo Cordobu to je dva.
    Slush



    1679966573840?e=2147483647&v=beta&t=X29mt6AdkW72U3sAjrSXiANifA6CrcAhTyTkwQA5dUE
  • Lynx17
    4.1k
    Kupiti Fetu Fetai, ostaviti ga u Lokomotivi cijelu godinu, iduće godine imamo top veznjaka. Sviđa mi se mali, prgavac koji zna igrat, jer iduće god možda neće biti ni Ademija ni Sučića, a i Mišić stariji jednu godinu. Al se ne bojim, Marić radi odlično, planira on unaprijedLaznjakProsineckog


    Ja bi ga doveo zbog ime svejedno, ako je dobar jos bolje.
  • Lynx17
    4.1k
    Perkovic ovamo, Perkovic tamo....


    Ovaj spominje Galatasaray:


    Poceli su ga ponovno spominjati u vezi Inter.

    A ovaj dodao ovo:



    (To je na vas ako cete vjerovati ili ne.)
  • MaliPizdek
    61
    Juan Cordoba potpis danas? kaj bu sa napadačem?
  • Klenx
    5.6k
    Mišljenja sam da nakon potpisa Cordobe trebamo privremeno staviti rampu na sve ulazne i izlazne transfere prve momčadi do završetka kvalifikacija za LP. U ovom trenutku znamo tko nam je protivnik i znamo da smo u tom dvomeču favoriti.
    Igrali protiv Qarabaga ili Ludogoreca to će iznijeti postojeća momčad (+ Cordoba) koja je dovoljno jaka i uigrana da nam donese tu toliko željenu LP. Sa Petkovićem, Baturinom, Sučićem, Pjacom, RPG-em, KTC-om i Mmaeom sigurno nemamo razloga tresti se od azera ili bugara.
    Niti jedno pojačanje (naravno iz naše domene mogućnosti dovođenja) koje bi eventualno stiglo u razdoblju do prve utakmice ne bi napravilo spektakularnu razliku niti bi nam garantiralo da ćemo iz 4. pretkola izaći kao pobjednici i kvalificirati se dalje.

    Mislim da su i naši takvog mišljenj. U slučaju pozitivnog ishoda kvalifikacija manevarski prostor za transfere se dosta širi i sigurno će se otvoriti dobre opcije. Kod nas prijelazni rok traje tjedan dana nakon završetka uzvratne utakmice što je i više nego dovoljno vremena za reagirati na tržištu. Ukoliko bi prošli pregovaračka pozicija nam strašno jača. Financijski, a pogotovo atraktivnošću natjecanja koje igramo u tom slučaju mogli bi zadržali sve postojeće igrače te krenuti po još nekog RPG-a na desnom krilu, špici ili možda lijevom beku ako se ne zgotovi Oliveras. Nekog novog RPG-a koji se eventualno još nije skrasio u ljetnom prijelaznom roku ili čiji je klub "failao" u kvalifikacijama za europsko natjecanje pa traži daljnji izazov.
  • Droljo
    8k
    Kupiti Fetu Fetai, ostaviti ga u Lokomotivi do kraja karijereLaznjakProsineckog
    Malo sam ti prepravio post...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Maric je rekao da cemo uzeti 6 igraca.

    Filipovic, Cavlina, Mmaee, Torrente, Kacavenda, Pjaca.

    S obzirom da je Cavlina proslijeden, Filipovic da popuni zapisnik, Kacavenda koji je otprije bio sa nama jel to znaci da cemo uzeti jos 3 igraca ili?
    Slush

    Ne treba se toga držati kao pijan plota, ali ja (osim Cordobe i eventualno ovog iz Rome) očekujem jednog jakog igrača pred sam kraj prijelaznog roka koji bi mogao gotovo instantno biti pojačanje. Vjerojatno u napadu.

    Nemam apsolutno nikakav argument za to osim mog dojma da Marić ima par pickova a la RPG koje sada ne može dovesti, ali što je prijelazni rok bliži svom kraju, a mi bliži LP, to su nam i šanse veće.

    A ovaj dodao ovo:Lynx17

    Mislim da bi Perković već bio na avionu za Milano da je došla ponuda od Intera teška 7,5 milijuna eura za njega.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja ne očekujem u napadu jakog igrača dok je Bruno kod nas. Možda nam dođe u sredinu netko ako Sučić ode.
  • Zagi
    7.6k
    Mislim da bi Perković već bio na avionu za Milano da je došla ponuda od Intera teška 7,5 milijuna eura za njega.Bosskovitz

    Piše 0.5 m eura za posudbu na sezonu uz opciju za kupnju pri isteku za 7m.
    Zapravo dosta dobar deal za sve tri strane.
  • Orc123
    7.8k
    Ma to nije istina.....
  • don
    5.5k
    Ne treba se toga držati kao pijan plota, ali ja (osim Cordobe i eventualno ovog iz Rome) očekujem jednog jakog igrača pred sam kraj prijelaznog roka koji bi mogao gotovo instantno biti pojačanje.Bosskovitz

    1/1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions