• rob ljubavi
    868
    Godinama su priče da nam fale samo izbornik i golmani. Došao Dagur, Kuzma vrhunski brani, a u rezervi je i Mandić koji iza sebe ima top sezonu u LP. Svejedno, od rezultata ništa...
  • Time
    855
    Blizu smo bili,šoštaric maši zicera koji je mogao biti pobjeda...ali realno i nismo za 8 najboljih i to je to
  • Dzoni
    616
    Ako je ikad bilo pitanje, sad je jasno kako mi sigurno ne pripadamo vrhu rukometa.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ovde je Dagur najmanje kriv. Zahvaljujuci njemu smo i otisli na igre. Nemoj zaboraviti da mu je prethodnik perkovac ostavio nulu. I kakvi smo bili prije toga. Dva mjeseca nemoze promjeniti par godina loseg selektiranja i ne rada. On nas je pokrpao. A sad je vidio na koga moze racunat a na koga ne. Sad smo bar imali ideju neku. Fulalo zicere. Srna je izgubimo sam 5 loptu a spanjolska ukupno 5. Nije sve tako crno , samo realnost . Tu smo sad i gotovo. Sta bi sa cindrom , ozljeda ili? Konacno imamo golmana ljudi. Gripu smo morali proci ,Ali previse oscilacije .
  • Noel
    5.9k
    Čeka se prvi intervju Line Červara. Mislim da mu telefon sad zvoni zovu ga iz svake žute štampe. A kaj reć rukomet je mrtav u Hrvata. Na Dugave kupu se igra bolji rukomet nego u našoj repki.
  • gledatelj
    549
    Trenutno je ovoj ekipi to limit i jbga. Vidim ljudi po komentarima pljuju i pišu ne treba zvat njih 4-5. Nezz samo koga bi zvali, valjda još misle da Balić i Metličić igraju
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jedino me cini sretnim da se nismo raspali ,da smo se borili do kraja kako znamo. Jako Malo nam je falilo i ovakvim da prodjemo. Pitanje je sta od sad . Kakav je sljedeci potez. Ja bi ostavio majstora Dagura dao mu mir da radi
  • Facke
    3.6k


    Raspali sme se mi u prvem poluvremenu i to je bile dosta.
  • Peškaman
    4.2k
    Ljudi moraju shvatiti da mi više nismo 'elita' rukometa i da ne spadamo u svjetski vrh.
    Odigra se jedna utakmica iznad prosjeka (protiv Njemačke) na turniru i odmah je u mislima medalja.
  • ksapi
    2.8k
    Razočaranje. Veliko. Dvije riječi kojima mogu sažeti nastup hrvatske rukometne reprezentacije u Parizu.
    Osobno sam bio dosta optimističan, Dagur je odradio odlične kvalifikacije, uveo ozbiljnost nakon onog cirkusa s Perkovcem i očekivao sam da će na dužim pripremama dodatno taktički dići momčad.

    Upitnici iznad glave krenuli su već nakon objave prvog popisa, a pogotovo nakon objave 14 putnika u Pariz. I dalje sam vjerovao Daguru da zna što radi, ali sada sam siguran da zna.

    Problema i pitanja je dosta:
    1.Dagur očito nimalo ne shvaća naš balkanski mentalitet, a niti fizičke mogućnosti. Ne može Hrvatska protiv svakog suparnika igrati identično, juriti protiv Skandinavaca. Izbornik se treba prilagoditi rosteru koji ima, a ne obratno.

    2.Dagur očito nimalo ne poznaje igrače koje ima na raspolaganju. Kako drugačije objasniti niz nelogičnosti?
    •Zašto nije pozvan Gojun umjesto Grahovca kao obrambeni specijalist, koji je i u poznim godinama naš najbolji defanzivac? Uz to, uigran je sa Srnom na centarhalfu iz kluba.
    •Kada smo već kod Srne, Daguru je trebalo samo 4.5 utakmice da shvati da on mora igrati centarhalfa, a ne dvojica pivota (sveli smo Španjolce na 12 golova u 2.poluvremenu nakon 20 u prvom).
    •Zašto nije pozvan Jelinić, koji je napadački u najmanju ruku rang Mihića, a obrambeno jako koristan na halfu? Da je on tu, onda nebi Šipić morao loviti Janca, Alexa Dušebajeva, Lagergrena/Sandella..
    •Zašto nije pozvan Karačić koji je iskusan i napadački još uvijek dovoljno kvalitetan, barem za rotaciju? Ne vidim tko tu ima prednost u kvaliteti nad njim, a kamoli u iskustvu.
    •Zašto je Šarac, kada je već pozvan, igrao na kapaljku? Mogao je biti korišten na centarhalfu kao i Srna, a napadački je korektan.
    •Zašto je Duvnjak bio na klupi u trenucima kada smo se raspadali protiv Španjolske i Švedske? Obrana je s njim i Srnom uvjerljivo najbolja.
    •Zašto nismo igrali 5-1, pogotovo nakon što nas je to spasilo protiv Japana?
    •Zašto je izašla cijela postava na +4 sa Švedskom već nakon 12 minuta? Rukomet nije šablona gdje se može rotirati 15-15 minuta i štediti sve po malo za nastavak turnira (sad možemo odmarati koliko hoćemo).

    Nisam od onih koji bi tjerali izbornike nakon 3 mjeseca, daleko od toga. Daguru treba dati da radi, ali ono što je do sada pokazalo me jako razočaralo. Pogotovo u ovakvoj grupi koja je u najmanju ruku prolazna. Medalja je bila nadohvat ruke, ali razina koju smo pokazali debelo ispod potrebne.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ako ništa drugo, velik broj škola u RH su dobili pare da uloze u opremu za mini rukomet, za klince do 10 godina. I moj mali ide u takvu školu i oprema je stigla taman pred kraj godine twk da ćemo vidjet što će biti s time. Navodno bi se mini rukomet trebao forsirati u tim školama. Moj mali također i trenira u malcima rk Moslavine i u 9.mjesecu prosle godine ih je bilo 4 na treningu. U 3. mjesecu ove ih je bilo 25. Na turnirima za te malce, stvarno puno djece i ekipa. Možda se nešto i pokrece
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ček, jel realno ovo što se dogodilo na ženskoj gredi u gimnastici? :lol:

    za one koji nisu gledali, talijanska sutkinja je glavni supervizor natjecanja.
    u finalu su bile dvije talijanske gimnastičarke
    brazilki andrade su iz nekog razloga smanjili početnu ocjenu i iako nije napravila nikakvu veću grešku, završila je četvrta
    talijanke su uzele zlato i broncu
    suvervizorica je bila na dodjeli medalja.
    besramno!
  • Fanboy
    2.6k


    Naravno, kao i u boksu kada je poguran onaj Francuz koji je bio na zemlji i krvario iz obe arkade, a Dominikanac se nije ni oznojio...
  • Jaro
    7.3k
    mozda ima i uporista smanjenje pocetne ocjene, ali da je supervizor talijanka dok se dvije talijanke natjecu je, u najmanju ruku, neozbiljno...
  • Brusa
    1.5k
    Čini mi se da Tin Srbić ima dobre izglede, ovi svi padaju i griješe...inače nastupa za koju minutu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.