• Noel
    5.9k
    Jel još neko prebacio na RTL i gleda kak su film pustili usred poluvremena rukometa?
  • Facke
    3.6k
    Mene je cist jednostavna stvar v nasem rukometu.
    Mi igrame ko tetkice, igraci su ko tetkice , mentalitet nula bodova , luzerski i njimi je postale biti sve jedne dobiti ili zgubiti. To nam je najveci problem v rukometu.
  • Jurki
    11.7k
    Kad je bilo nekaj kvalitete, onda smo mi angazirali populiste za izbornike.
    A kad je ta kvaliteta otisla.. dopeljali smo covjeka koji je ipak nekaj napravil u rukometu.
    Nazalost rezultat bu isti.
    Dobra momcad je imala lose trenere.
    Losa momcad ima solidnog trenera.

    Ovo je doslo Gobcu ko budali šamar.. opet bu mogel razne teletabise instalirati za izbornike.. koji budu plesali kak on hoce.

    Rip rukomet.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kakvo finale na 100 metara. Prva četvorica u 3 stotinke.
  • Time
    855
    Idemo momciiiii nema predaje
  • miro
    4.4k
    Ovaj Šoštarić malo na Kovu baca
  • Captain America
    17.6k
    Dule je zaslužio više na zadnjim OI.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Dobra stvar je što smo već bili jednom tu. Od 97-2003, nije nas bilo nigdje i onda se dogodilo čudo koje je trajalo dosta dugo. Tak da ne treba nas opisivati zauvijek. Vratit ćemo se. Juniori su bili treći na svijetu, ima tamo materijala.
  • rob ljubavi
    868
    Ovo kaj Srna je stvarno bolno za gledati, osnove rukometa
  • Jurki
    11.7k
    sve stima kaj velis.. al je problem u tome kad ta generacija stupi na seniorsku scenu.. bojim se da se bu neki trenercic ucio trenerskom poslu.
    Jbg ak je taj Sigurdsson dopeljan onda bi mu trebalo dati vremena.. ovak ga bumo potrosili bezveze.
  • rob ljubavi
    868
    Osim Srne i lijevo krilo igrač manje na turniru. Mihićeva realizacija očajna, kad napravi faul za penal ili 2 min čudi se ko pura dreku
  • Captain America
    17.6k
    Juniori su bili treći na svijetu, ima tamo materijala.Ludovic IX

    Ovako se tješimo i s košarkašima već predugo.

    Ovo što se događa je samo odraz brige glavnih i odgovornih za hrvatski rukomet.
  • Nolifer
    8.1k
    Štanga. Nije išlo jebiga. Dagur out.

    Nismo se osramotili nit je bilo sramoćenja, jer smo igrali protiv velike Furije.

    Mislio sam da će bit ne znam kolko za njih, al ovo je opet bolno i baš šteta.

    Neki igrači nisu zaslužili ovako završiti kako su završili.

    Treba sad stvorit neke nove klince....
  • Agramer86
    330
    Čestitam našim rukometašima na fenomenalnoj igri na još jednom turniru.
  • Captain America
    17.6k
    Dagur out.Nolifer

    Doveo si najboljeg trenera na svijetu i opet nema rezultata. Predugo ovo traje i smjena izbornika neće ništa promijeniti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.