• Jaro
    7.3k
    Sport u kojem je mjera subjektivni dojam par pojedinaca je uvijek pun repova... jedino gdje ti imas 1/1 je atletika i plivanje - sve ostalo je onak, podlozno svemu...
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Evo ga nas najbolji glupan Srna i dalje melje , jeli moguce da dva puta za redom daje protivniku loptu u ruke ,i dalje igra . Nesjecam se da smo imali goreg ljevog beka ikad . Zbog njega cu præstation gledati repku
  • gledatelj
    549
    Srna nastavlja sa dobrim igrama. Viki još bolji
  • Dzoni
    616
    Povraca mi se kad vidim Nacinovica i Srnu u igri
  • Time
    855
    Viki je najgori komentator u povijesti sporta
  • jp23
    2.6k
    Između njega i Šapita, teško mi je odabrat goreg.
  • Benito
    823
    Kak god mi igramo trenutno ali Viki Ivanović je najodvratniji komentator ikad. Čovjek živi da sije negativu. Odvratno
  • Droljo
    8k
    Mi bolje da se niti ne plasiramo nikud u rukometu. Pa nad nama se iživljavaju svi jbte...
  • Nolifer
    8.1k
    Mislim da je to to od ovog Dagura.


    Koga umjesto Dagura?
  • đole
    317
    Šoštarić, Nikolić ili bilo tko kome će opet obrana biti prioritet jer ovo je sramoćenje.
  • Nolifer
    8.1k


    Kaj nema Šoštarić nekih problema s zdravljem il je to sanirao uspješno?
  • Jurki
    11.7k
    mislim da nije samo do trenera.
    Mozda nebi bilo lose da sami sebi priznamo istinu.. a to je da nemamo vise momcad punu klasnih igraca.
    Jbg losi smo jer jednostavno nema kvalitete za neki iskorak.
  • đole
    317
    Trenutno je izbornik juniora tako da očito nema. Odnosno vjerojatno mu odgovara posao izbornika gdje ne mora svaki dan bit u akciji.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jos jedan sport koji je umro. Pa pogledaj ti ovo. Mi do poluvremena smo pregazeni,toliko ziceri se dulsju a obrane Kao da nema. Svako igra Svoju igru. Dobro je rekao @Droljo, bolje da nismo ni imali. A tako ce i biti od sad. Ovi sto se nasladjuju tipa matosevic, goluza pa svi su oni krivi. Niko nije znao proizvesti talenta. Nemoze ih Sigurdsson rodit. Treba ga pustit da radi , a ovo je Nasa realnost. Grahovac,srna ,klarica ,pa krila kakav crni mihic , šoštaric. Golmana imamo Ali bez bekova nemamo sto trazit. Slobodni pad, a i ovi spanjolci su losi
  • đole
    317
    Kako bi rekao moj bivši trener: “U rukometu nije cilj zabit gol više, nego primit gol manje.” Teška sramota je primiti 20 golova na poluvremenu, a da uz to ti golman već ima solidan broj obrana. Pa Kuzma je obranio 14 lopti Šveđanima, a mi smo svejedno primili 38 golova. Pa to je suluda brojka. Pa ako imaš golmana na takvoj razini, ne smiješ primit više od 25 golova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.