• Danko
    1k

    Pa u rasporedu su 17.08. i jedni i drugi
  • ZgDLions
    395

    Zizija si dobro opisao, celavi je davnih dana izgubio volju za zivotom dok je onaj treci, koji se uglavnom javlja online, mix prve dvojice + wannabe strucnjak iz birtije, i jos gore, navijac Osijeka koji se slihta svima.

    Je zaboravio sam na the voice koji svojim energičnim komentarima podiže atmosferu.
    Budem još koju pogledao, ali ovo malo što sam nabasao taj Andrija mi baš nekako nije sjeo.
    Ustvari pratim njihov nfl podcast, a i tamo Frančeski kad kaže idemo odraditi glupa pitanja od gledatelja i kao ja velika faca sa svojih dvjesto kila mi baš bude mio.
    Ima koji normalni podcast o Dinamu i HNL-u da se isplati pratiti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šibenik odnio iz Osijeka bodove i Prekodravca. Čudno kako je taj dečko potpuno nestao s mape dolaskom nove struke. Da nema nepoželjnog menadžera?
  • Izet Hajrović
    2k
    jedva čekam komentare lega iz "Bijelo-plavog" podcasta.
  • badjibadara
    3.1k
    Šibenik odnio iz Osijeka bodove i Prekodravca.Mr Anderson

    Mozda i mi isto napravimo sa Ramonom iduce kolo :cool:
  • Lynx17
    4.1k
    Šibenik odnio iz Osijeka bodove i Prekodravca. Čudno kako je taj dečko potpuno nestao s mape dolaskom nove struke. Da nema nepoželjnog menadžera?Mr Anderson

    Zaista cudno.
  • Kristijan992
    291
    imaš pravo, na HNL-ovoj stranici su tu parovi. Ja sam gledao na Sofi gdje za Osijek baš piše da je odgođeno, a na Rezultati.com ih nema oboje...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ne znam jel netko napisao, ali Gorica se dodatno oslabila prodajom Jurića u Bresciu.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    gledao na Sofi gdje za Osijek baš piše da je odgođenoKristijan992

    Na Sofi je Osijek odgođen odnosno pomaknut sa subote na ponedjeljak, vjerojatno zbog puta u Azerbajdžan
  • Eduardo
    20k
    U kakavog se nesigurnog kiksera pretvorio Cavlinadzis

    Ja se sjećam početka prošle sezone kada je u jednoj tekmi imao tri kardinalne greške od kojih su dvije završile pogotkom. Međutim, tijekom sezone je njegova stabilnost rasla iz tekme u tekmu, iako je tu i tamo bilo još grešaka. Mlad je golman, treba mu povjerenje i doći će na svoje. Imali smo istu situaciju kod nas s Nevistićem.
  • Jaro
    7.3k
    Cavlina je branio u Lokomotivi gdje je pritisak gotovo 0. Imao je on kikseva vec (kao i svaki drugi golman), samo kad se ne biris bas za nista onds te kikseve nitko ne potencira. Kad imas kakvotakvo rezultatsko ocekivanje, svaka greska ce se brojati.
  • Iskrenjak
    147

    A da. Nama dobro, Majic ce igrat umjesto njega. A goricani transferom zatvaraju dio budgeta i sve pet.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Od Majića ništa, nije on za prvoligaški nogomet.
  • Izet Hajrović
    2k
    Situacija br. 2: Hajduk - Slaven Belupo (81. minuta); poništeni pogodak

    "Nakon što je sudac dosudio slobodni udarac, gostujući napadač upustio se u borbu za loptu s domaćim braničem na normalan način. Svoje je ruke na braničeva leđa stavio bez snage. Sudačka komisija očekuje da se ne dosudi prekršaj. S obzirom da je sudac zviždaljkom dao znak prije nego što je lopta ušla u vrata, VAR ne može intervenirati kako bi preporučio pregled snimke na terenu za igru (OFR). Očekivana odluka: Pogodak"

    Analiza 1. kola sudačke komisije. Za penal kažu da je čist. Slažem se sa svime.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.