• Daliban
    1.6k
    E, a onda stižemo do ponašanja ljigavca od komentatora splitske tekme. Ova ruka farmaceuta se mogla suditi kao penal, ali definitivno nije niti trebala niti morala biti suđena. Zizijevo preseravanje kako je to savršeno jasan penal (iako baš i nije bio toliko savršeno jasan) i doslovno ismijavanje sudaca zbog njihovih konzultacija bez imalo respekta samo opet pogoduje stvaranju pritiska na suce iz Ajdukovog kuta. Jedino ostaje pitanje je li Zizi to radio zato jer je loš i nestručan novinar pa ne poznaje pojam poštivanja sudačkog autoriteta. Ili je to radio zato jer je loš i nestručan novinar koji nije navikao pratiti ozbiljne strane medije da proširi vlastite kompetencije pa se onda ovdje nije snašao? Ili je to radio zato jer je loš i nestručan novinar pa se ulizuje publici, kakva i čija god ona bila?Lihtmašinac

    Zizi to radi jer vrti onu svoju priču da apsolutno svaku ruku treba svirat neovisno o kontekstu. Zizi se ulizuje ovima dolje i skriva simpatije prema Dinamu, to je neupitno, ali on će uvijek kod svake nedosuđene ruke držati monolog od nekoliko minuta pa sve da komentira i neki kvartovski turnir.
  • NitkoBitan
    17k
    Probo sam gledati tu tribinu podcast i taj Andrija je ko neki frajer, nešto on o nekoj Poljskoj kaj je bio i ne bi htio sad pričati kaj je sve bilo.ZgDLions

    Nekoliko puta sam bacio oko, ta ekipa koja vodi tu Tribinu mi daje neku depresivnu vibru i jednostavno ih ne mogu slusat.

    Zizija si dobro opisao, celavi je davnih dana izgubio volju za zivotom dok je onaj treci, koji se uglavnom javlja online, mix prve dvojice + wannabe strucnjak iz birtije, i jos gore, navijac Osijeka koji se slihta svima.

    Tu i tamo upalim "Utakmicu po utakmicu" i mozak na pasu.
  • Zagi
    7.6k
    Tribinu mi daje neku depresivnu vibru i jednostavno ih ne mogu slusat.NitkoBitan

    Ja bih ipak preporučio poslušati najavu sezone od prije par dana.
    Taj zvuk depresije i rezignacije dok komentiraju prijelazni rok dinama gdje ipak moraju biti koliko-toliko realni i priznati da smo napravili brutalan posao, čisti gušt. :lol:
  • MaliPizdek
    61
    svaka čast za Šibenik, Čavlina dvije baš amaterske greške, jbg... samo da dečko ne potone nakon ovog
    ovo za ajduk sto reć, prvo kolo i odma mašinerija radi, od komentatora kojeg nemrem smislit do svega na terenu, raketa crveni, kalinić crveni, livaja zuti (lakat u glavu), penal ajde, mogao je i nije morao svirat... poništavanje čistog autogola, presing na suca? kaj nije neko novo pravilo od ove sezone da samo kapetan može srat sucu??

    i onda jos trener Belupa uzima Dinamo u usta, pa koji k... Dinamo uvjerljivo i dominantno dobije Istru 5:0 i sad mi idemo u istu rečenicu sa tovarskom gamadi? WTF
    al dobro... dobit ce i oni svoje pa nek sere

    bome... vatreno je poceo HNL
  • Facke
    3.6k


    Pocel je HNL ocekivane kad istrci Hajduk na teren. Nis novuga. Sve po starom.
  • sport
    3.3k
    Ima li igrač Belupa ruku uz tijelo?Ima.
    Ima li namjernog igranja rukom?Nema.
    Nakon udarca iz blizine lopta od siline pomiče ruku pa čak i djeca igrajući nogomet za takvu ruku kažu napucana.O poništenom golu Belupa bolje ne govoriti jer je Lovrić krenuo svirati faul ćim je nanjušio opasnost.Hocemo strane suce na svim utakmicama jer svi domaći žele ići na more.Dosta je terora,laži i mitomanije iz Splita.
  • MaliPizdek
    61
    ove naše suce odjebat da sude na ovčjim otocima a nama strani od prvog kola pa da vidimo... dosta je ovog sranja više
  • Jurki
    11.7k
    vidli bumo kaj bu Layec rekel.. ak ima malo pameti bu takve suce poslal na hlađenje..
    ovo nema smisla da ga jebes.
    Fascinantno da nema nikakvih reakcija piskarala..
    samo nek ih se gura.. i slijepi budu progledali..
  • San Lorenzo
    15.4k
    Tko je danas komentirao? Znam glas ali me zanima ime.

    Upalim stream i slusam orgijanje nad Rakiticevom karijerom... Pa majmune jel reklamiras Hajduk i Rakitica ili prenosis tekmu??

    Kao da imaju naputak da "hajpaju" sve oko Hajduka ne zbog njih samih nego zbog napetosti prvenstva. Napeto prvenstvo - veci se novac okrece (veca gledanost itd. itd.).
    NitkoBitan

    Cmrečnjak...i da, komentiranje zasad izgleda kao propaganda iz nekih prošlih vremena, Livaja, Gattuso, Rakitić, atmosfera, 'prekrasna bakljada torcide', u četvrtak onaj lupeta kako hajduk lakoćom kontrolira utakmicu i osjetno je bolji suparnik, a njima Lučić najbolji igrač.
  • Jurki
    11.7k
    znam sve nas zivcira to izdrkavanje novinara na tovare.. di se običan pas drugom igracu uzdize ko da je zabio gol u finalu lige prvaka s pomocnog terena.
    Ali kad to maknemo po strani.. to je odlicna stvar za nas.
    Novinari uvjere ovce da su dobri i mocni.. i ovce su mirne (tak dugo dok ih opet stvarnost ne tresne po glavi).. uprava nema para i ne zna.. i svi sretni i zadovoljni.. oni nek broje tocne pasove, bakljade i clanove.. a mi bumo i dalje brojili kante.
  • IceMan
    2k
    Nakon onog od Musiale na EP, za mene 99% ruka - nije ruka.

    A neznam dal sam kad bil mirniji glede HNL-a, nas, i konkurencije.
  • Daliban
    1.6k
    Nego, Rukavina baš odličan jučer.

    Nadam se da smo ugradili buyback, a ne da smo ga doslovno samo poklonili da skinemo plaću. To bi bio baš teški alibi potez.
  • vjeko1701
    7.9k
    Joj što će biti plakanja ove sezone.

    Nek samo oni sami sebe zavaravaju koliko žele. Prizemljenje će biti bolno.
  • OsamŠest
    3.3k
    Na terenu u međusobnim dvobojima pokazat miševima di im je mjesto..
  • Noel
    5.9k
    Ovo jučer je samo pokazatelj na kojem su oni dnu nogometno i upravljački. Klub kojem je realno mjesto sredina tablice HNLa. I tamo bi bili da nemaju iza sebe sudce i medije. Uz pomoć njih prošle godine su završili sigurno na trećem mjestu. Tako će i bit ove godine. Bez sudaca bili bi peti,šesti. Jučer po realnom prikazanom oni nisu konkurentni Slaven Belupu a kamoli Rijeci ili Osijeku. Znači bez sudaca ne mogu uć u borbu za treće mjesto. I to je njihova realnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.