• reziser
    6.8k
    pogledao sam sad izvjestaj iz Splita
    ponal..ruka...vjerojatno je....dajem sucu za pravo
    ali ponisteni autogol? e to je oogormna greska....naravno u korist hajduka
    ali ne trebamo se mi njima zamarati
    igrati kao protiv istre i nema brige...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Pa iskreno smeta mi kad navijači vrijeđaju igrače svog kluba. Smeta mi i kad na Maksimiru nerijetko ljudi toliko izvrijeđaju neke igrače, iskreno mi se gadi to. Navijaš za klub, onda ne možeš vrijeđati igrače koji igraju za taj klub. Naravno da su se svi ovdje malo više digli na noge jer je Čavlina naš igrač. Ali, po meni od kog dolazi vrijeđanje svojih igrača je seljački mentalitet, bilo to od nas, tovara, šarana… Seljački je i kad Pero sa zapada vrijeđa Moharramija ko da mu je ne znam ni ja što napravio, tako je i seljački kad tovari hvataju igrače po rivi i kad šarani vrijeđaju Čavlinu.
  • Paggini
    19.6k
    Bjelica: Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i boljiDroljo

    Dok se bolji bave sobom, gori orgijaju s narativima koji šutnjom boljih postaju uvriježeno mišljenje
  • Droljo
    8k
    gori orgijaju s narativima koji šutnjom boljih postaju uvriježeno mišljenjePaggini

    Je, vaše droljenje deset stranica na zoni bude promjenilo javno mnijenje...
    Ali dobro. Ne želim više o tome. Kužim da ljudima smeta nešto. Mene boli k za to i tak bude. ne treba sad raspravljati u nedogled..
    Živeli
  • Paggini
    19.6k
    Je, vaše droljenje deset stranica na zoni bude promjenilo javno mnijenje...Droljo

    Pa tema je 1. HNL, komentiramo 1. HNL jebote, u cemu je problem? Najbolje da šutimo svi i gledamo samo Dinamo, a nek se po nama piša sa svih strana cijele sezone, to je puno bolje da.
  • sport
    3.3k
    A trener Belupa bivši igrač Hajduka je u svojoj izjavi kako je pokraden ubacio i Dinamo kako bi malo ublažio izjavu jel eto sudi se i za Dinamo.Kad bi bila obrnuta situacija i imao takvo suđenje protiv Dinama sigurno u svojoj žalopojke nebi spomenuo Hajduk.
  • Droljo
    8k

    Nema problema. :wink:
  • sport
    3.3k
    Nakon što smo vidjeli suce u prvom kolu mogu zaključiti kako se ništa nije promjenilo jer je Kustić imenovanjem stranog povjerenika Layeca sve zamotao u celofan a postavlja se pitanje tko dotičnom gospodinu suflira pri donošenju odluka.
  • hardek
    2.8k
    Meni se čini da ipak i novom čovjeku treba vremena. Teško je u kratkom roku od ovog kupusa koji je bio prošle sezone očekivati preko noći nešto. Treba pričekati 2,3 mjeseca pa ćemo biti pametniji.

    Meni je šokantnije od samog suđenja jučer bio nivo nogometa u drugom poluvremenu. Ono je bila teška katastrofa.
  • reziser
    6.8k
    Mislim da na maxsportu1 danas od 18 suđenje komentira skomina?
  • Kristijan992
    291
    Gledam malo raspored i izgleda mi kao da su Hajduk i Osijek odgodili 3.kolo, ne znam da li je već netko napisao
  • skener
    873

    Nema vise odgađanja
  • IceMan
    2k
    Da, naravno da nismo isti.

    Kad je Blažičko komentirao i mi sami plavi puk smo bili protiv toga, jer jebiga, kužili smo da ide na živce to.

    Samo neznam koja je onda razlika raznih Šapita, Šurjakice, Cmrečnjaka i sličnih… čemu dvostruka mjerila?
  • Kristijan992
    291
    Mislim da se to da nema više odgoda odnosi na to da klub koji želi odgoditi ne može to napraviti samo na svoju inicijativu kao što je do sada bilo. Piše ovako: "Prema novim bi pravilima klubovi smjeli zatražiti odgodu, ali moraju tražiti suglasnost protivnika i saveza. Uz to odgode su moguće zbog "više sile" i drugim izvanrednim situacijama."

    A i vidim da u rasporedu ne igraju 3. kolo pa mi nije onda jasno kaj bi drugo moglo biti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.