• IceMan
    2k
    Što se tiče Cmrečnjaka, još sam prije dvije godine primjetio veliko uzdizanje tovara svaku ali svaku tekmu.

    Ovo jučer je samo šlag na tortu..

    I neka samo njih komentira… takvog ne želim na našoj tekmi jer ak već nisam uživo, stišat ću TV čujem li ga.
  • Simba
    40
    Sramota kakvo guranje tovara od prvog kola. Bolesnici jedni! Bilo bi dobro da se za sve njihove utakmice angažiraju stani suci, oni ionako ne dolaze u Hrvatsku na more. Samo onda bi bili 5., 6.
  • Jaro
    7.3k
    Koliko tratncica i pahuljica ovdje. Nismo isti - gori smo kmecavci kad se pogleda zadnjih par stranica. Kaj vas boli kuki kako komentator utakmice Hajduk - Slaven komentira? - Taj narativ o smjernicama, urotama i slicno slusam od njih zadnjih 20 godina. Sudac je uzasan, al realno, nista on nije odsudio za Hajduk, vec jednostavno protiv nogometa ko i inace - jednostavno suci su tu negdje, na razini nogometasa kojima sude - los do uzasni...
    Iskreno, da i mislim o kao neki ovdje, bilo bi me sram ispisati toliko zalopojki, teorija zavjere, kmecanja..
  • San Lorenzo
    15.4k
    Kaj vas boli kuki kako komentator utakmice Hajduk - Slaven komentira? - Taj narativ o smjernicama, urotama i slicno slusam od njih zadnjih 20 godina. Sudac je uzasan, al realno, nista on nije odsudio za Hajduk, vec jednostavno protiv nogometa ko i inaceJaro

    Da, boli me kuki kako komentator komentira, plaćam uslugu za profesionalno i nepristrano komentiranje, ne da lik zakrema gaće kad Rakitić primi loptu.

    Sudac nije sudio za hajduk nego protiv nogometa?...ok, slučajno to protiv nogometa znači poništavanje gola Belupa i žmirenje na dodjeljivanje kartona za hajdukove igrače...kad pobjediš samo 2-1, to onda znači poguranac.
    Naoštrio sam se na sprdanje, Lovrić mi je oduzeo to zadovoljstvo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Obraz kao đon, eto toliko. Nisam gledao tovare jučer, vidio sam sad sažetke i onaj penal možda još nekako, mada ne znam više ni sam kakva su pravila oko toga, ali poništavanje gola zbog “faula” kojeg čak ni igrači Hajduka nisu zvali je sramotno. To je upravo ono kaj su htjeli postići onim cirkusom prošle sezone - izvršiti takav pritisak na domaće suce da u svakoj iole dvojbenoj situaciji sude u njihovu korist jer ce im se onda prigovoriti jedan dan i zaboraviti, a u suprotnom ce im povlaciti ime po medijima, grafitima i tribinama. Srećom, dojma sam da igraju tako da jedino s takvim pogurancima mogu biti konkurencija, a to nije baš čvrst temelj.

    Da se dotaknem druge utakmice, veliki respekt Čavlini. Zajebo je Osijek s dvije amaterske greške, nažalost događa se i najboljima, ali nije pobjegao u svlačionicu nego je gospodski podnio zvižduke i odvratne uvrede s tribina te se ispričao navijačima Osijeka. Zato smo ga i poslali tamo, da se navikne na pritisak i da se dokaze u ozbiljnijoj atmosferi od Lokomotivine. Bit će nas u nedjelju opet na svim tribinama Opus Arene, očekujem veliki pljesak podrške kad se pročita njegovo ime, nek dečko vidi da ima našu podršku - ona mu je na kraju i najbitnija.
  • Jaro
    7.3k
    Tehnicki, gol nije ponistio , sudio je faul ranije - to je protiv nogometa ali tako sude nasi suci (da je bio VAR - potvrdili bi faul jer kontakt postoji, a procjena inteziteta je i dalje na glavnom sucu). A desava se i na puno visoj razini - Dinamo - RBS recimo gdje je sudio slicno, a da nema pojma kaj. Kartoni su uvijek u domeni subjektivne procjene suca i drzanja kriterija - tu takodjer znamo da su nasi suci uzasni opcenito.
    Ovo s komentatorom ne treba ni ulaziti u raspravu...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja i dalje ne razumijem gdje ti vidis faul igraca Belupa, ako je svaki dodir faul onda ce se nogomet morat igrat bitno drugacije.
  • Jaro
    7.3k
    pa ne mora bito faul, ali ako ga glavni sudi, VAR ga ne moze ponistiti jer dodir postoji, a samo glavni moze procjeniti intezitet te nema ciste i ocite pogreske.
    Ovaj ga je sudio prije akrobacije Lucica, tako da nema sanse da je isao sprijeciti (auto)gol nego je jednostavno los sudac bez osjecaja za igru.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Šakota dobar jučer, samo da ima s kim igrat u napadu, bilo bi još bolje. Šteta za ono kod 0:0 kad je prošao među dvojicom, točno je pucao poluvisoko da je Lovre skine. Da je išla po zemlji ili malo više, nebi je imao.
  • San Lorenzo
    15.4k
    pa ne mora bito faul, ali ako ga glavni sudi, VAR ga ne moze ponistiti jer dodir postoji, a samo glavni moze procjeniti intezitet te nema ciste i ocite pogreskeJaro

    Vidio je intenzitet u 16ercu prepunom igrača, a nije vidio intenzitet Livajinog lakta u glavu igrača Belupa u situaciji kad ima za vidjeti samo taj duel?

    Da je ova utakmica izdvojeni incident, onda ok, ali nije, ovo podilaženje razmaženom derištu traje već četvrtu sezonu jer se netko boji razbijenih izloga i zapaljenih kontejnera.
  • Patak
    2.9k
    Već sam napisao Šakota je igrao dobro i prošlu sezonu, a tek mu je 19. Jedan od igrača za koje mi je žao da nije dobio priliku u Dinamu.
  • Daliban
    1.6k
    Najveći kiks sa utakmice je taj poništeni autogol, to jest sviranje vjerojatno premekanog prekršaja prije nego što je došlo do autogola. Ovo ostalo je sve li-la, standardno.
  • Droljo
    8k
    Pročitao desetak zadnjih stranica i mogu reći da ste veći kmečavci od tovara i osječana zajedno. Joj vrijeđali su čavlinu... pa jeste vi ikad bili na nogometnoj utakmici? Jebe se sve živo i mrtvo i domaćim i gostima. Kod nas, gospode, je cijeli istok i pola zapada ubijalo naše igrače (ćale, kiki). Baš dvostruka mjerila. Smeta sudac, smeta slavonac na (svojoj) tribini, smeta komentator, trener belupa, rakitić jebote sve smeta. Koje legende.....
  • Plava stijena
    179
    Da smeta i šta bi trebali šutjeti o tome? Ona pizdunska kukavelj Lovrić je fućkao zviždaljku u trenutku kada je vidio da bi lopta mogla završiti u mreži. Livajin lakat je automatski karton u bilo kojoj ligi na svijetu. Ovako blatantno suđenje u korist jednog kluba dugo nisam vidio.
  • Droljo
    8k
    Postoji citat jednog modernog filozofa i ide ovako:
    Bjelica: Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji
    Enter
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.