• Zagi
    7.6k
    Sjebat ce Cavlinu do kraja.Jurki

    Ma , na stanu kaj je to dno dna da zviždiš svom golmanu za nas je to dobro.
    Neka njemu malo pritiska. Sve ovo do sada je bila žešća zona komfora , a tako se ne izrasta u klasu.
  • dmil
    299
    izasao je sazetak na YT, trener Slavena se bas nije stedio
  • vjeko1701
    7.9k
    Oni su se zadnjih godina ba prometnuli u mini Hajduk. Generalno oni i navijači Istre debelo najgori omjer realne "veličine" kluba i arogancije.
  • Keyser Soze
    10k
    Proletio po osječkom forumu, koliko gnjusnih uvreda i za Čavlinu i oni međusobno, fuj.
  • Jurki
    11.7k
    Neka njemu malo pritiska. Sve ovo do sada je bila žešća zona komfora , a tako se ne izrasta u klasuZagi

    Slazem se.. napisal sam prije da bumo vidli od kakvoga je materijala. Jbg to svaki golman mora proci.. i onda jel jesi ili nisi.
    Ali se to ne radi na takav nacin.
    To je tvoj golman.. i da mu ides fuckat na svaki dodir s loptom?
    Isto tak cinjenica je da bi ponekad cijeloj momcadi jebali sve po spisku.. al to ne donosi dugorocno nist korisnoga ni za te igrace ni za klub.
  • vjeko1701
    7.9k
    Imamo i mi svoje koji će klincu od 19 *ebati sve po spisku nakon dva kriva dodavanja al fala bogu mi se čini sve manje s godinama.
  • Paggini
    19.6k
    Proletio po osječkom forumu, koliko gnjusnih uvreda i za Čavlinu i oni međusobno, fuj.Keyser Soze

    Nije dovoljno što psuju svog golmana, al mu uz to još i psuju Boga, divljaci seljački.

    Stvarno su ušli ozbiljno u natjecanje s tovarima za najnesnosnije navijače.
  • Nolifer
    8.1k
    Sarani u laganoj psihozi. Opus arena zvizdi Cavlini, Mierez poludio na zvizduke ulovio Cavlinu za ruku i odveo ga u svlacionicuNadmocniji

    A ništa pobjedit ih i pod ruku jednog i drugog u autobus za Zagreb...
  • Zagi
    7.6k
    Dobro ali to je individualno istresanje nezadovoljstva vlastitim životom.
    Toga je uvijek bilo i uvijek će biti. Pogotovo na Zapadu.
    U ovom slučaju govorimo o zvižducima velikog dijela stadiona.

    No dobro, nek se mali bori.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Zvižduci za Osijekovog golmana Čavlinu prilikom svakog dodira lopte!NORTE

    Vrtim prijenose s Tita i Opusa i uz standardan repertoar "cigani cigani" uvhvatim zvižduke u trenucima Osijekovog posjeda i ne vjerujem, nisam mislio da su ovoliki kreteni, a bome se iživljavaju i u komentarima. Kažu kako su odlično igrali, ali ih je Čavlina sjebo.

    Tko nije gledao osim nabijanja u 16 metara i jedno 18 pokušaja s 20+ metara nema tu neke igre... U skoro 100 minuta nogometa nisu kreirali poštenu šansu donedavnom drugoligašu.

    Što se tiče utakmice u Splitu, sve očekivano samo bih rekao kako je Andrija Cmrečnjak koji mi je oduvijek bio antipatičan i definicija cringea, nadmašio samoga sebe.
  • NORTE
    11.4k
    Sad su vec krenuli komentari po portalima da je CAVLINA POSLAN IZ DINAMA DA ODRADI PRLJAV POSAO.
    Jbt koja mitomanija
    Nadmocniji
    Jel moguće da Boto ih sabotira? Kako to?
    Očekujem Čavlinu na golu iduće kolo, a vrlo brzo možda dođe i do raskida posudbe pa ode u neki drugi klub kalit se.
    Očekujem laganu pobjedu dinama.

    Vidjet ćemo kako će proći protiv te Zire, izbacili su Dac.
    Ne mogu vjerovat da šarani prva tri kola igraju doma.
  • dZg1986
    505
    Iskreno, bas kako je vec i receno, mislim da mu upravo to i treba malo, ne vrijedjanje vec pritisak. Taj pritisak ga moze uciniti boljim i dat ce mu novo iskustvo, a moze i losijim, vidjet cemo od cega je "napravljen".
  • vjeko1701
    7.9k
    Ma nije isto, al ne tako davno je toga bilo jako puno, posebno na zapadu. Opet kažem, ovo mi je level iznad al jbg, svjetski se trude da bi nam bili neki rivali i traže animozitet prema svemu kaj ima veze s Dinamom.
  • Keyser Soze
    10k
    Sudački ekspert Tenžera kaže da je Lovrić sve ispravno dosudio.

    Pametnom dosta!
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako on tako kaže, ja tom čovjeku vjerujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.