• NORTE
    11.4k
    Osijeka, zaključak neki, bez obzira na rezultat, šta nas čeka za tjedan dana?KristijanHR
    Ono što smo znali i prije, a sada imamo potvrdu, dominacija i velika pobjeda dinama.
    Euforija slijedi.
    No nama je ipak malo bitniji ždrijeb.
  • don
    5.5k
    Daj taj 14.9. da ih otresemo :starstruck:Krizy

    otrest ćemo ih ko mraz paprike..

    Odbijan uć u more van svog Šibenika cilo lito.
  • miro
    4.4k
    čeka nas sigurno puno zatvoreniji Osijek, ali i puno igre na krila i centaršuteva na Miereza
  • emilperska
    5.4k
    Osijek ima 13 14 igraca u rotaciji. Sad jos slijedi euro tekma i euro tekma nakon nas. Past ce oni fizicki dosta jos do susreta s nama, pogotovo 2.pol.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Osijek je bio puno bolji. Šibenik ni sam nezna kak su zabili dva gola. Osijekov trener je prije sezone najavljivao da će protiv svih igrati otvoreno tako da bi mogla biti zabavna utakmica.
  • Nadmocniji
    219
    Sarani u laganoj psihozi. Opus arena zvizdi Cavlini, Mierez poludio na zvizduke ulovio Cavlinu za ruku i odveo ga u svlacionicu, sarani se jos vise uzjebali
  • Zagi
    7.6k
    Mierez poludio na zvizduke ulovio Cavlinu za ruku i odveo ga u svlacionicuNadmocniji

    Svaka čast. Nije njemu mjesto tamo.
    Mierezu, jel...
  • Daliban
    1.6k
    Gledao sam paralelno, većinu utakmice se igralo na jedan gol. Napadaju šablonski, previše nabacuju. Imali su solidan broj dobrih situacija, uglavnom iz tih odbijanaca i slično. Bit će drugačija utakmica s nama pa ne znam kakve se zaključke ovdje može izvlačiti.
  • Nadmocniji
    219
    Sad su vec krenuli komentari po portalima da je CAVLINA POSLAN IZ DINAMA DA ODRADI PRLJAV POSAO.
    Jbt koja mitomanija
  • striko
    1.5k
    I trener Slavena spomene Dinamo u ovom cirkusu. Svašta ću doživit
  • Dzgšb
    812
    Volio bih da mi gospodin sudac objasni jedanaesterac. Ako je to snimka što sam ja vidio...Neka mi se objasni poništeni autogol Prpića. Ja nisam ništa vidio. Ako si frajer pusti gol, a onda gledaj VAR. Čisti crveni karton Lučića, a pet minuta ranije čisti crveni karton Rakitiću. Neka Dinamo i Hajduk sami igraju, a mi ćemo ostali biti statisti", rekao je Radeljić prije nego je otišao.
    Njihovo dijete ovaj Radeljić fuj koja izjava
  • don
    5.5k
    Sad su vec krenuli komentari po portalima da je CAVLINA POSLAN IZ DINAMA DA ODRADI PRLJAV POSAO.
    Jbt koja mitomanija
    Nadmocniji

    pa nama još bolje. Samo mi je žao Čavline.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Kaj se ti uvijek praviš najpametniji? Kak se može reći da je čisti penal ako ne vidiš snimku s druge strane. Vidi se ruka tek nakon što je lopta odnese napucana s dva metra. Ne vidi se položaj ruke kod udarca.
  • rioda
    4.8k
    ezgif-1-7643a07bf2.gif

    Evo još jednom, malo kvalitetnije
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Klasična neinteligencija hrvatskih sudaca... dosudio je faul (koji nije postojao) nakon toga se dogodi autogol, al si je on sam ubio mogućnost VAR-a jer je prekinuo igru.

    U ovakvim situacijama sudiš faul samo ako je baš očito da nema nikakve dvojbe.

    Što se tiče eszekovaca, oni su komedija.
    Najjače je što zabrijavaju da su oni nekome rivali, nekakvo bahaćenje, trse se, a nebitni su na najjače. Jedva čekam orbanov pad, kad se to dogodi ispast će u drugu ligu u roku od 2 sezone. Pazite što vam kažem...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.