• NORTE
    11.4k
    Trener Slavena nije ništa loše rekao, vjerujem da je mislio kao na najveće klubove jer male se uvijek zakine.
  • eol12
    588
    Onaj zizi mi se zgadio, toliko svršavanje na raketu, objektivno čovjek je odigrao ok utakmicu, ništa vise, a nit manje. ali onaj detalj di je dodao prosječan pas, a ovaj počne pričati o briljantnom prvom dodiru šou hahah i bambu isto hvalio ko da je ne znam tko došao, dobar gol decko dao, al ovaj ga već prije gola hvalio ko da ima iza sebe arsenal i pola francuske lige.
  • rioda
    4.8k

    Izjava trenera Slavena, sve je čovjek dobro rekao
  • DrawTube
    4.7k
    Grad Osijek ne zaslužuje prvoligaša, odvratni su im navijači
  • M94
    1.2k
    Mene samo zanima razlika u bodovima na kraju, vise ili manje nego prosle sezone? :chin:
  • Lynx17
    4.1k
    Super da smo odmah saznali što možemo očekivati kroz sezonu.Krizy

    Bit ce jos slade!
  • NORTE
    11.4k
    Gledam taj potez na Prpiću, činjenica da ga je malo povukao.
  • Dzgšb
    812
    sve je dobro rekao ,osim ma kraju što je nas bezze spomenuo, mi smo takodjer zakinuti u zadnjih par godina ali ne kmečimo toliko kao ostali i koji trebaju i koji ne trebaju !
  • NORTE
    11.4k
    Sarani u laganoj psihozi. Opus arena zvizdi Cavlini, Mierez poludio na zvizduke ulovio Cavlinu za ruku i odveo ga u svlacionicu, sarani se jos vise uzjebaliNadmocniji
    Obojicu neka potjeraju u dinamo!
  • Izet Hajrović
    2k
    Još kad uzmete u obzir njihove komplekse prema nama i zamislite samo koliko im je teško palo što nam razvijaju golmana, ali eto prešli su nekako preko toga jer je Boto čudotvorac odradio taj posao. Da je Kulešević doveo Čavlinu na posudbu, bilo bi drvlja i kamenja po njemu. Ništa čudno da mu zvižde, a bit će toga još prema ostalima kad krenu još veća razočaranja. Čak su se neki i protiv Miereza okrenuli jer je stao u obranu Čavline, čudo od "navijača".
  • Marley
    1.6k
    Nisam neki veliki fan Cavline, ali bas mi je zao decka. Koji govnarski navijaci
  • Daliban
    1.6k
    Kaj se ti uvijek praviš najpametniji? Kak se može reći da je čisti penal ako ne vidiš snimku s druge strane. Vidi se ruka tek nakon što je lopta odnese napucana s dva metra. Ne vidi se položaj ruke kod udarca.Mr Anderson

    Baš suprotno. Izgleda kao penal, najvjerojatnije je stvarno bio penal i ne treba praviti nikakvu posebnu dramu oko toga. Meni baš ovo filozofiranje oko kamera i uglova zvuči kao teško pametovanje. Ruka mu je fino zaplesala, vjerojatno nije bila uz tijelo. Da ti iskreno kažem, draže mi je da neki suci to prosude ovako zdravorazumski i sukladno realnom dojmu nego da se izvlače alibi odlukama na tehnikalije jer se kao nije egzaktno vidjelo iz drugog kuta. Ne treba u takvim glupostima odmah tražiti nekakve zavjere i dramatizirati.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ako ćemo tako, pravila VARa su jasna i on da bi preokrenuo sučevu odluku mora nedvojbeno potvrditi da je kriva.
  • NitkoBitan
    17k
    Da je Mierez htio vec bi potpisao ugovor. Covjek ne zeli vise bit u psihijatriji kojoj je domet 3-4. mjesto u ligi te play-off miki maus lige.

    Trebamo ga kontaktirat prvi dan zimskog prijelaznog roka. Cujem da ne odbija niti jedan poziv :sweat:
  • Jurki
    11.7k
    Sjebat ce Cavlinu do kraja.
    Nabit ce mu tolki pritisak da bu dobival golove i sa susjednog igralista.
    Kolki retard moras biti da ides fuckat mladom golmanu koji je tek pocel braniti na ozbiljnijem nivou.
    nije se on sam doveo tam.. netko ga je htio u tom klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.