• Mrvica
    3.9k
    Ako je ikad Kule dokazao da je za Dinamo to je od prošle sezone i sad ova prva utakmica. Jel ima grešaka? Ima kao i svaki igrač na terenu. Jel se trudi i daje 200%? Itekako je.. Jel zabio jedne od najvažnijih pogodaka u prošloj sezoni? Itekako je. Jel radi ono šta bi napadač trebao radit a to je zabijat bez obzira što je Istra na drugoj strani? Koliko me oči služe definitivno je. Kule ima još prostora za napredovat i tek je počela sezona, sudit ćemo na kraju. Ali po meni on je za Dinamo i treba imati mjesta u Dinamu. Kuletu želim sve najbolje i nadam se da će se iz utakmice u utakmicu dizati sve više i da će nas uvjerit i pokazat nam da smo jazavci kad sumnjamo u njegovu igru. Ima moje poštovanje i baš mi je drag igrač zbog srca i svega.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je u redu da ovu sezonu odigramo s Petkom i Kulenom. Trećeg napadača ne bih da dovodimo samo reda radi, a treba nam za trećeg profil između njih dvojice. Mislim da Kule ove sezone može nakupiti fin broj golova na svoj konto, uključujući Europu, pa bih ga prodao sljedeće ljeto i tada napravio i upgrade na njegov profil.
  • The Undertaker
    5.1k
    Jeli se utvrdilo tko je kriv za Roga? Zar pomoćni sudac nije dužan prije početka utakmice provjeriti sve igrače na klupi i njihove brojeve?
  • Nino Bule
    13.4k

    Vjerovatno je utvrđeno tko je kriv, to se sigurno nece komunicirat prema van
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.