• Eduardo
    20k
    Konačno je najavljena druga sezona Squid Gamesa - gledamo je 26. prosinca ove godine dok treća i posljednja sezona dolazi u 2025. godini.

  • Captain America
    17.7k
    Deadpool i Wolverine je bomba :fire:
  • don
    5.6k
    jel ima tko da gleda po par puta istu seriju? :grin:

    evo 3. put gledam La casu de papel i mogao bi još jednom
  • Mrvica
    3.9k
    njih dvojica su stvarno kombinacija. :lol: Pogledao ga prie 2-3 dana i nisam se pokajao.
  • gledatelj
    550
    Bome taman došao iz kina i nezz kad me zadnji put neki film toliko zabavio.
    @don ako to gledaš već 3. put onda si stvarno mazohist. Teška sapunica sa nerealnim akcijskim scenama i likovima od kojih ne znaš koji te više živcira svojim odlukama. Prva sezona se još da progurati, ali dalje očaj.
  • don
    5.6k
    ako to gledaš već 3. put onda si stvarno mazohist. Teška sapunica sa nerealnim akcijskim scenama i likovima od kojih ne znaš koji te više živcira svojim odlukama. Prva sezona se još da progurati, ali dalje očaj.gledatelj

    polako sa tim riječima.

    to je tvoje osobno mišljenje, za mene je najbolja serija ikad. Nije mi toliko sapuničasto niti ima toliko nerealnih scena, ima ali ne u takvoj mjeri i likovi me ne živciraju uopće.

    Druga sezona je doslovno nastavak prve, nema razlike. Samo je netflix razmaknuo.
  • gledatelj
    550
    Naravno da je moje mišljenje i svatko može mislit drugačije. Ali kažem da je meni stvarno preraslo u sprdnju. Pljačka banke di više gledaš ljubavne zaplete među likovima nego pljačku. A od nerealnih pizdarija ću spomenut samo povratak sa motorom u banku i u zadnjoj sezoni kad ispale milijardu metaka, doslovce zidovi otpadaju, a ovaj i dalje živ. No dobro. Ako tebe zabavlja super. Meni iskreno nije ni u top 30 najboljih.
  • Papastrumf
    12.2k
    Prva sezona je bila jako dobra, a sve kasnije je teska sapunica, a da ne govorim o bas degutantnom forsiranju LGBTQ sranja.
  • don
    5.6k
    Prva sezona je bila jako dobra, a sve kasnije je teska sapunicaPapastrumf

    ovisi tko šta voli, meni je na primjer zanimljivo pratit te neke dijelove di se vraćaju u natrag jer većina djelova ima veze sa pljačkom ali ima naravno dijelova i di su neke gluposti ali jebiga
  • ZgDLions
    395
    Uz toliku produkciju kojoj trenutno nema kraja, a i ima podosta kvalitete, ti stigneš voziti u rikverc da bi pogledao tri puta tri sezone.
    Šta reći nego da ili gledaš na premotavanje ili ti dan traje dulje od 24 sata.
    :smile:
  • Peškaman
    4.3k
    Power Book 2 : Ghost
    Power Book 3 : Raising Kanan
    Power Book 4 : Force

    Svaka ima po min. 3 sezone.
  • jedan u nizu
    8.3k
    jel ima tko da gleda po par puta istu seriju? :grin:don

    Evo trenutno treci put gledam Žicu. Po meni najbolja serija svih vremena. Od dosta ljudi čujem da im je dosadna i da je spora radnja, ali to je kad su ljudi navikli na brzu akciju, eksplozije, dinamiku, superjunake i brdo događanja u 90 min. Žena ima isto takvo mišljenje ali evo izgurala je, došla je do treće sezone trenutno i odlična joj je, makar je na početku govorila da je dosadna.
    Priča je vrhunska, razrađena, duboka, izrazito realna. Likovi su isto tako duboko razrađeni i ima dosta dijelova gdje dio priče doprinosi razvoju lika , a opet dosta dijelova koji ne doprinose priči ali ju tako proširuju i čine realnom i sveobuhvatnom.
    Siguran sam da ću ju kroz život pogledati još nekoliko puta, svaki put kada prođe dovoljno vremena da zaboravim detalje :sweat:

    Također nešto što sam isto gledao više puta je Star Trek (TNG i Voyager, dok mi DS9 mi nikad nije sjeo) Navika koju sam pokupio kao klinac kada se vrtilo na tvu. Kasnije gledao sve epizode jer preko tva ne pogledaš ni približno sve epizode . Kasnije se znalo vrtiti sa strane dok radiš nešto jer više ne zahtijeva potpunu pozornost. Žao mi je što više ne rade takve serije gdje imaš 24 epizode u sezoni a svaka je priča za sebe, a dio cijeline, pa ne moraš uhvatiti svaku epizodu da bi uživao u seriji. Prošlo je već nekoliko godina j opet razmišljan kako ću opet početi gledati da me zabavlja kao neka 'pozadinska buka'.
    Gledao i nove star trek epizode, ali to je više kao mini serija, vdje svaka epizoda završi na cliffhangeru i gdje moraš pratiti sve, uz to još novih woke hollywoodskih gluposti i nije to to :sad:
  • gledatelj
    550
    Uff žica je stvarno odlična serija. Imaš od istih kreatora kao prequel mislim da se zove Corner pa pogledaj.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Tko ce drugi lajkat nego @Str1nger Bell :cool:
  • Eduardo
    20k
    Corner je mini serija. Ima samo šest epizoda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.